canlı destek ariza kaydi canlı destek

Serena Arıza Kodları

Serena Arıza Kodları hakkında bilmek istediklerinizi düşünerek bu yazımızı oluşturmuş bulunuyoruz. Bu konuda bilgi almak adına yazımızı incelemenizi öneririz. Serena Arıza Kodları hakkında anlamadığınız bir şey olursa da eğer mutlaka bizlere ulaşınız.

E01 Arıza Kodu : Kombinin ateşleme işlemini gerçekleştiremediğini belirten koddur. Bu durumda cihazdan verim alınması söz konusu olamaz. Kombiye gazın gelip gelmediğini kontrol ediniz. Eğer gaz girişi var ise kombiye birkaç defa olmak şartı ile reset atınız. Resetten sonrada düzelmez ise gaz armatürün de, iyonlarda, elektrotlarda veya kartta sorun olabilir. Alarko Serena Servisi tarafından müdahale gerekir.

serena kombi kodlari, serena ariza kodlarinin anlamlari

serena kombi hata kodlari

E02 Arıza Kodu : Cihazda limit termostat denilen bir parça mevcuttur. Bu parça cihaz aşırı ısındığı zamanlarda devreye girip kombiye olası zararlardan korumaktadır. Eğer kombi de böyle bir arıza kodu meydana gelir ise limit termostatının hasar gördüğünü anlayabiliriz. Konuyla alakalı olarak servis çağırmanız gerekir.

H20 Arıza Kodu : Kombi içerisinde ki su basıncının bittiğini ve bu sebeple de cihazın çalışmadığını belirten arıza kodudur. Bu kod göstergede belirdiği anda Serena kombiye 1 ile 2 arasına kadar su basmanız gerekmektedir. Sonrasında cihaz eski verimine geri dönecektir.

E05 Arıza Kodu : Tesisat sensörün de arıza oluştuğunu gösteren arıza kodudur. Tüketici kaloriferleri ısıtmada problem yaşayabilir. Servis tarafından sensörün değişimi gerekir. Bu sensör yüzeysel sensör olarak da bilinmektedir.

E06 Arıza Kodu : Kombi sıcak su sensörün de arıza oluştuğunu gösteren koddur. Bu esnada kullanıcı sıcak su alamaz. Veya sıcak su bir süre akar bir süre akmaz. Alarko Servisi telefonunu arayıp kombiye müdahale ettiriniz.

E14 Arıza Kodu : Baca tıkalı olabilir yahut baca bağlantılarında gevşeme meydana gelmiş olabilir. Bu tip durumlar da kombi bu arıza kodunu verir. Servis tarafından müdahale gereklidir.

E22 Arıza Kodu : Cihazın parametre ayarında bozukluk meydana gelmiş. Bu sebeple de cihaz eski çalışma sistemini sürdüremez. Servis tarafından parametre ayarlarının yapılması gerekir.

E35 Arıza Kodu : Kombi ateşleme işlemini yapıyor ama alev almadığından dolayı geri sönüyor ve verim sağlamıyor. Gazla alakalı arıza meydana gelmiş olabilir. Alarko Kombi Servisi’ni çağırınız.

Serena Arıza Kodları hakkında yine de sorularınız olur ise veya çözüm gerektirecek durumlar olur ise bizleri arayabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr