canlı destek ariza kaydi canlı destek

Family Cond Arıza Kodları

Family Cond Arıza Kodları hakkında bilmek istedikleriniz için bu sayfamızı hazırlamış bulunuyoruz. Teknik açıdan sizler de eğer Family Cond Arıza Kodları ile alakalı bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu sayfamızı incelemenizi öneririz.

10 Arıza Kodu : Alev oluşumunda arıza mevcut. Cihaza birkaç kez reset atınız. Düzelmiyor ise, gaz gurubunda, iyonizasyon da veya elektronik kartta sorun olabilir. Airfel Kombi Servis çağırınız.

11 Arıza Kodu : Kombinin parazit alev yaptığını gösteren koddur. Kombiye reset atıp bir süre bekleyiniz. Cihaz düzelecektir.

12 Arıza Kodu : Kombi kendiliğinde kapanmış ve tekrar çalışmaya başlamış. Sürekli olursa servise başvurunuz.

13 Arıza Kodu : Gaz giriş basıncı en düşük seviyede. Kombiye reset atmayı deneyiniz. Düzelmediği takdir de servis çağırınız.

14 Arıza Kodu : Kombiye gaz giriş hissedilemiyor. Gaz valfin de veya elektronik kartta sorun olabilir. Family Cond Servis çağırınız.

15 Arıza Kodu : Kombinin çalışma sistemini kesen ve onu korumaya yarayan stand by modu devreye girmiş durumda. Servis çağırınız.

20 Arıza Kodu : Aşırı ısınma veya brülör termostatın da arıza olabilir. Cihaza reset atınız. Düzelmiyor ise direkt olarak servise başvurunuz.

family ariza kodlarinin anlamlari, family cond kombi hatalari

21/22 Arıza Kodu : Duman sondasında kısa devre veya en yüksek sıcaklık meydana gelmiş. Kullanıcı müdahale edemez. Servis çağırıp cihazı kontrol ettirmesi gerekir.

24/25 Arıza Kodu : Family Cond Kombinin giriş sondasın da görülen en yüksek sıcaklık olduğunu belirten arıza kodudur. Sizin müdahale edebileceğiniz bir durum söz konusu olmadığından servise başvurmanız gerekir.

26/27 Arıza Kodu : Cihazın dönüş sondasının en yüksek sıcaklıkta olduğunu belirten koddur. Airfel Servisi çağırınız.

28 Arıza Kodu : Giriş ve çıkış sondası açık durumda kalmış. Servis çağırmanız gerekir. Kullanıcının müdahale etmemesi gerekmektedir.

29 Arıza Kodu : Baca sodrası açık kalmış durumda. Servis çağırarak sorunun çözümü hakkında yardım isteyiniz.

30/31/36/38 Arıza kodu : Bu dört arıza kodu da aynı anlamı taşımaktadır. Hava basınç anahtar ve duman çıkış arızası. Kullanıcının müdahale edeceği bir durum söz konusu değildir. Servis çağırmanız gerekir.

33/34 arıza Kodu : Fanın durmaksızın devir başında olduğunu belirten arıza kodudur. Fanın tamiri yada değişimi gerekebilir. Servise başvurunuz.

35/37 Arıza Kodu : Fanın devir sonuna geldiğini veya en yüksek çalıştığını bildiren hata kodudur. Airfel Kombi Servisi telefonunu arayarak uzman ekiple irtibata geçiniz.

40 Arıza Kodu : Sistemde ki su bar seviyesi çok fazla yükselmiş durumda. Şayet su basıncı 2,5 barı aştı ise kombi bu arızayı verir. Peteklerin yan taraflarında yer alan hava alma müşüründen fazla basıncı almanız gerekir. Standart bar seviyesi 1,5 bardır.

41 Arıza Kodu : Kombinin su basınç ayarı sıfırlanmış. Cihaza doldurma musluğunun yardımı ile su basılması gerekir. Basınç seviyesi 1,5 olana kadar su basınız.

42 Arıza Kodu : Su basınç anahtar arızası mevcut. Konuyla alakalı detaylı bilgi için servisi arayınız.

50-59 Arıza Kodu : Elektronik panosunda sorun olduğunu belirten koddur. Airfel Kombi Servis ile irtibata geçerek sorunun çözümü hakkında yardım isteyiniz.

60 Arıza Kodu : Sıcak su sensörünün arızalı olduğunu belirten arıza kodudur. Kullanıcı sıcak su isteğini karşılamayabilir. Servis çağırılması gereken bir durumdur.

70/72 Arıza Kodu : Ana sonra açık veya kısa devre yapmış durumda. Servisin müdahale edeceği teknik bir arızadır.

71 Arıza Kodu : Giriş sonda sıcaklığı en yüksek konumda. Servise başvurunuz.

77 Arıza Kodu : Limit termostatta düşük sıcaklık mevcut. Kombiye birkaç kez reset atınız. Düzelmiyor ise servis çağırınız.

78/79 Arıza Kodu : Çıkış ve giriş diferansiyel arızası mevcut. Kullanıcının müdahale edebileceği bir durum söz konusu değildir. Servis tarafından müdahale gerekir.

80/82 Arıza Kodu : Kombi normal çalışmıyor. Arızaya geçmiş. Bu durumda kullanıcı müdahale edemez. Sorunun tespiti için Airfel Servisi çağırılması gerekir.

81/83 Arıza Kodu : Cihaz arızaya geçmiş. Kombiye reset atıp bekleyiniz. Kendiliğinden düzelecektir.

92/93 Arıza Kodu : Yoğuşma suyu sensörü arıza görmüş. Kullanıcı müdahale edemez. Cihaz arızaya geçebilir. Servis çağırmanız gerekmektedir.

94/95 Arıza Kodu : Yoğuşma suyu sensörü açık devre yapmış durumda. Servis çağırmanız gereken bir durum söz konusudur.

JO Arıza Kodu : Elektronik kartın bağlantısının yanlış yapıldığını gösteren koddur. Servis çağırmanız gereken bir durumdur.

J1 Arıza Kodu : Kablolu uzaktan kumanda birleşmesi mevcut. Airfel Kombi Servis çağırınız.

Family Cond Arıza Kodları hakkında sunduğumuz bilgilerin yanı sıra sorularınız olur ise, sebebini merak ettiğiniz arıza durumları olur ise ya da teknik açıdan bilgi almak istediğiniz konular olur ise bizleri aramaktan çekinmeyin.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr