canlı destek ariza kaydi canlı destek

Ecofel Arıza Kodları

Ecofel Arıza Kodları ile alakalı gereken bilgileri Airfel Kombi Servisi olarak bu sayfamızda sizlere özel olarak sunduk. Konu ile alakalı bilgi almak için ya da Ecofel Arıza Kodları hakkında net bilgilere ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

1. led yanıp sönmekte, 2. led yanıyor ve 3. led yanmıyor ise; Kombinin su basıncı düşük durumda. Cihazın su seviyesini 1,5 bara ayarlamanız gerekmektedir.

1. led yanmıyor, 2. led yanıyor ve 3. Led yanmıyor ise; Kombide ateşleme var fakat alev oluşmuyor. Bu kodda cihaz ateşleme yapmayı dener fakat alev almadığından çalışmaz. Haliyle kullanıcı ne sıcak su alabilir nede petekleri kullanabilir. Bu durumda cihaza birkaç kez reset atınız. Düzelmiyor ise gaz valfi, elektronik kart veya iyonizasyon sorunlu olabilir. Ecofel Kombi Servisi çağırınız.

1. led ve 2. led yanıyor, 3. Led yanmıyor ise; Kombinin ısı seviyesi maksimuma ulaşmış ve emniyet termostat devreye girerek cihazı kapamış. Kombiye reset atın ve bir süre bekleyin. Cihaz normale dönecektir.

ecofel kombi hatalari, ecofel ariza kodlarinin anlamlari

1. led yanmıyor, 2. led ve 3. Led yanıyor ise; Cihazda atık gaz arızası olduğunu bildiren hatadır. Kullanıcının müdahale edeceği bir durum olmadığından servis çağırması gerekir.

1. led yanmıyor, 2. led ve 3. led yanıp sönmekte ise; Kalorifer sensörü arızası. Bu hatada kullanıcı peteklerden verim alamayabilir ve sensörün değişimi gerekebilir. Airfel Servisi ile irtibata geçiniz.

1. led ve 2. led yanıp sönüyor, 3. led yanmıyor ise; Sıcak su sensörü arızası olduğunu bildiren hatadır. Kullanıcı sıcak su alamayabilir. Servis çağırmanız gerekiyor.

1. led yanıp sönüyor, 2. led yanmıyor ve 3. led yanıp sönüyor ise; Yanlış iyonizasyon arızası mevcut. İyonizasyon elektrodu alevin oluştuğunu göremiyor. Ecofel kombiye gaz gelmiyor olabilir gaz var ise iyonizasyon elektrodu, gaz grubu veya elektronik kart arızalı olabilir. Servis çağırmanız gerekmektedir.

1. led, 2. led ve 3. led yanıyor ise; Pompa blokaj anlamına gelen bu hatada, pompa arızalanmış olabilir. Airfel Servisi telefonunu arayarak yardım almalısınız.

1. led, 2. led ve 3. led yanıp sönüyor ise; Kombinin kalorifer ve sıcak su kısmının çalışmasını beklemeden tuşlara basılarak yapılan testtir. Bu işlemi teknisyen yapar. Mod tuşlarına basarak kombiyi çalıştırır.

1. led ve 2. led yanmıyor, 3. led yanıp sönüyor ise; Peteklerin çalışma isteği olduğunu belirtir. Cihaz normal çalışma sergilemektedir. Sorun yoktur.

1. led yanıp sönüyor, 2. led ve 3. led yanmıyor ise; Kombi kullanım suyu isteğinde olduğunu bildirmektedir. Cihazda sorun yoktur.

1. led ve 2. led yanıp sönüyor, 3. led yanmıyor ise; Tesisat sistemi donmaya karşı koruma aldığını belirtmektedir. Herhangi bir arıza yoktur.

1. led yanıp sönüyor, 2. led ve 3. led yanmıyor ise; Cihazın normal çalışma sistemidir. Herhangi bir sorun mevcut değil.

1. led yanıyor, 2. led yanmıyor, 3. led yanıyor ise; Cihazın sıcak su ve kış modu aktif durumda. Herhangi bir problem yoktur. Norma çalışmadır.

1. led ve 2. led yanmıyor, 3. led yanıyor ise; Sıcak su ve kış modu pasif durumda. Cihazda arıza yoktur. Normal çalışma sistemidir.

1. led yanıyor, 2. led ve 3. led yanmıyor ise; Sıcak su ve yaz modunun aktif olduğunu belirten koddur. Kombide sorun yoktur.

1. led, 2. led ve 3. led yanmıyor ise; Sıcak su ve yaz modu pasif durumda yahut beklemede. Normal çalışmadır. Cihazda sorun yoktur.

Ecofel Arıza Kodları hakkında sunulan bilgiler dışında sorularınız için veyahut sorunların giderilmesi için Airfel Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr