canlı destek ariza kaydi canlı destek

Digifel Arıza Kodları

Digifel Arıza Kodları hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz bu sayfamızda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Digifel Arıza Kodları ile alakalı bilgi almak isteyen tüm tüketicilerimiz sayfamızı inceleyebilir.

C 20 Arıza Kodu : Kalorifer gidiş suyu sensörün de arıza mevcut. Tesisat gidiş suyu borusunun üstün de bulunan sensör arıza yapmış veya kısa devre oluşmuş olabilir. Bu sebeple de böyle bir arıza ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Servis çağırmanız gerekir.

C 40 Arıza Kodu : Kalorifer dönüş suyu sensörün de sorun var. Kalorifer dönüş suyu borununun üzerinde yer alan sensör arıza yapmış. Değişimi gerekebilir. Konuyla ilgili servisi aramanız gerekmektedir.

digifel kombi hatalari, digifel ariza kodlarinin anlamlari

C 28 Arıza Kodu : Baca gazı sensörün de arıza olduğunu belirten hata kodudur. Baca gazının sıcaklığını kontrol eden bu sensör eğer arızalanırsa cihaz böyle bir arıza kodu verir. Resetleme işlemi bu arızada işe yaramayabilir. Digifel Kombi Servis çağırmanız gerekir.

C 78 Arıza Kodu : Su basıncını okumaya yarayan su basınç sensörün de arıza olduğu belirten koddur. Servis çağırmanız gerekmektedir.

C 50 Arıza Kodu : Plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör de arıza meydana gelmiş. Bu durumda sıcak su almanız zorlaşabilir. Airfel Kombi Servisi’ni arayın.

C1 05 Arıza Kodu : Hava atma programının devrede olduğunu bildiren koddur. Bu arıza kodu belirdikten sonra ekranda anahtar işareti belirlenir. Belirli bir süre sonra kombi normal çalışmasına devam eder.

C1 11 Arıza Kodu : Maksimum sıcaklık seviyesinin aşıldığını belirten koddur. Sensörler üstünden okunan ısı değeri maksimumu aşmışsa ekranda bu arıza kodu belirir. Reset atın ve bir süre bekleyin. Eğer düzelmez ise veya bu hata ile sık sık karşılaşıyorsanız servis çağırınız.

C1 10 Arıza Kodu : Kalorifer gidiş suyu maksimum ısı seviyesini aştığı zaman bu durumda limit termostat (aşırı ısı termostatı) kombiyi korumak amaçlı devreye girer ve cihaz çalışma dışı kalır. Daha sonrasında kombi bu arızayı verir. Reset atınız ve biraz bekleyiniz. Kombi devreye girer ve çalışmaya devam eder. Şayet anormal çalışma sergiler ise servis çağırınız.

C1 33 Arıza Kodu : Kombide ateşleme arızası olduğunu bildiren hata kodudur. Cihazın gaz vanalarını kontrol ediniz. Açık olmayabilir. Eğer açık ise kombiye reset atınız. Düzelmiyor ise kombinin gaz valfi, iyonizasyonu veya elektronik kartı arızalı olabilir. Airfel Kombi Servisi çağırıp kontrol ettiniz.

C1 17 Arıza Kodu : Kombinin içerisinde ki mevcut suyun 2,5 barı aştığını belirten koddur. Eğer kombi bu şekilde çalışırsa parçalara zarar verebilir. Peteklerin hava alma müşüründen cihazın basıncı 1,5 olana kadar suyu tahliye etmeniz gerekir.

C1 18 Arıza Kodu : Kombinin su basıncının düşük olduğunu bildiren arıza kodudur. Bu arıza kodunda kombi çalışmaz ve verim sağlamaz. Su bar değeri 1,5 olana kadar kombiye su basmanız gerekir. Daha sonra kombi çalışmasını sürdürür.

C1 29 Arıza Kodu : Fan motoru sorunu. Kombi çalışmaya başladığı zaman bu arızayı veriyor ise fan motoru çalışmıyor demektir. Tamiri veya değişimi gerekebilir. Airfel Teknik Servis ile görüşünüz.

C1 30 Arıza Kodu : Baca gaz sıcaklık seviyesinin 80/90 derece olduğunu bildiren arıza kodudur. Yoğuşma suyu giderin de yahut bacada tıkanma varsa kombi böyle bir arıza verebilir. Airfel Kombi Servis ile görüşünüz.

C1 56 Arıza Kodu : Voltajlar da hata olduğunu belirten arıza kodudur. Kullanıcının voltaj düzenleyici regülatör taktırması gerekmektedir. Eğer voltajlar da daima oynama olursa cihazın elektronik kartı hasar görebilir. Konuyla alakalı olarak Airfel Kombi Servisi telefonunu arayabilirsiniz.

Digifel Arıza Kodları hakkında sunulan bilgiler dışında sorularınız olur ise ya da sorunların çözümlenmesi için yardım talep ederseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr