Kestel Kombi Servisi

Bursa Kestel Kombi Servisi

Kestel ilçesinde kombi kullanıcıları için hazırlayarak sunduğumuz en özel çalışmalarımız tüm hızımızla devam etmektedir. Kestel ilçesinde kombi kullanırken karşınıza çıkan arıza durumlarının acil onarılması için, bakımların yapılması için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Kestel Kombi Servisi olarak sizlere merak ettiğiniz her konuda da yardımcı olabilecek bilgileri sunmaktayız. Yani hizmet alımları dışında merak ettiğiniz sorularınıza yanıt almak amacı ile de bizi arayabilirsiniz.

Kestel Kombi Servisi

Kestel Kombi Servisi nden Alabileceğiniz Hizmetler

 • Kombideki mevcut arızaların onarılması
 • Kombilerin bakımlarının yapılması
 • Kombi tesisatının temizlenmesi
 • Kombi için gaz alarm cihazı hizmeti
 • Kombi için kombi regülatörü hizmeti
 • Kombi için oda termostatı montajı

Bu hizmetlerin yanı sıra firmamızı sorularınıza yanıt bulmak için ya da merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz.

Kombi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kombi kullanımında en önemli uygulama bakımlardır. Bakımlarını ihmal etmemeye dikkat etmek gerekir. Ayrıca kombi çeşidi de önemlidir. Bir bacalı kombi ile hermetik ya da yoğuşmalı kombi aynı koşullar altında çalışma yapmaz. Kullandığınız kombi bacalı ve eski ise baca temizliği işlemini önemsemelisiniz. Baca çekişini sürekli kontrol ettirmeli, baca tıkalı ise temizletmeden kullanmamalısınız. Periyodik olarak genel kontrolünü sağlamalısınız. Tesisatı temizletmeniz de gerekmektedir. Bu bilgiyi de sunmadan geçmeyelim.

Kombiyi her mevsim kısık bir ayarda kullanmalısınız. Tabi beklentiniz de önemlidir. Musluktan ya da peteklerden ısı ayarlaması yapmak yerine kombiden ayarlayın, hangi ayar sizin için ideal ise ayarları ile oynamadan sürekli kullanım sağlayın.

Kombiyi sıklıkla açma-kapama işlemi ile kullanmayın. Özellikle de kışın yapılan bu uygulama yakıt tüketimini artırır, beklenen sonucun da elde edilmemesini sağlar. Kış dönemlerinde evde sadece kısa bir süreliğine olmayacaksanız kombiyi kapatmamalısınız. Uzun süre evde olmayacaksanız bu durumda kapatabilirsiniz.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Kestel İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Ağlaşan – Ahmet Vefik Paşa OSB – Ahmetvefikpaşa – Aksu – Alaçam – Babasultan – Barakfakih – Burhaniye – Çataltepe – Derekızık – Dudaklı – Erdoğan – Esentepe – Gölbaşı – Gölcük – Gözede – Kale – Kayacık – Kozluören – Lütfiye – Narlıdere – Nüzhetiye – Orhaniye – Osmaniye – Saitabat – Sayfiye – Serme – Seymen – Soğuksu – Şevketiye – Şükraniye – Turanköy – Ümitalan – Vanimehmet – Yağmurlu – Yeni

Ayrıca; Kestel Vaillant Servisi, Kestel Baymak Servisi, Kestel Demirdöküm Servisi, Kestel Eca Servisi, Kestel Viessmann Servisi, Kestel Ferroli Servisi, Kestel Protherm Servisi hizmetlerimiz de alanında uzman ekibimiz ile özel servis konumunda devam etmektedir. Bu markalar ile bir bağlantımız yoktur ve hizmetlerimizi tüketicilerimizin onayı ve isteği ile özel servis konumunda gerçekleştirmekteyiz. Yetkili servis olmadığımızı belirtmek isteriz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (100 Yorum)

 1. Ferdi korkusuz dedi ki:

  Proteus plus prp24 hm kombiye oda termostat bağladım fakat termostat sorunsuz çalışmasına rağmen kombiye kumanda etmiyor.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ferdi Bey… Termostat sorunsuz çalışmasına rağmen kombiyi kumanda etmiyorsa termostat ile kombi arasındaki bağlantılarda sorun yaşanıyor olabilir. Oda termostatları radyo frekansı, wireless ya da bluetooth bağlantısı ile haberleşme sağlar. Bu haberleşme koptuğunda kombi termostat devresi çalışmayabilir.

 2. HARUN ÇALIŞKAN dedi ki:

  DEMİRDÖKÜM KOMBİ (ADEN) MUSLUKLARDAN SICAK SU GELMESİNE RAĞMEN PETEKLERE SICAK SU GİTMİYOR.ISINMA YAPMIYOR.ÇALIŞIRKEN CIZIRTI ŞEKLİNDE SES GELİYOR.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Harun Bey… Petek ve tesisat vanalarının açık olduğundan eminseniz peteklerin ısınması gerekir. Kombi led uyarısı veriyor mu diye bi kontrol edin. Yanıp sönen bir led uyarısı varsa kombiyi resetleyebilir, kapatıp yeniden açabilirsiniz. Harici olarak su basıncının da 1 ile 2 bar arasında olduğundan emin olun. Basınç düşükse su basma işlemi uygulamak gerekir. Bu kontrol ve işlemlere rağmen yine de sonuç alamıyorsanız teknik müdahale gerekir.

 3. Yaşar Yılmaz dedi ki:

  Petek düğmem kapalı olmasına rağmen ekranda petek resmi çıkıyor ve arada bir kendiliğinden çalışıyor ne yapmamız gerekir normal mi

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Yaşar Bey,
   Üç yollu vana arızalı olabilir. Bu durumda mutlaka uzman teknik servisten yardım almalısınız.

 4. İbrahim karaaytu dedi ki:

  Demirdöküm nitron kombi kombinin barını yükseltemiyorum. Yükseltiğimdede gün içerisinde düşüyor. Bazen peteklerdeki suyu komple boşaltığım hâlde şu basıncı 1.0 gösteriyor. Sıcaklığı arttırdıkça bar yükseliyor. Hatta musluğu açıyorum fazla su vanasından su atmasına rağmen bar 1.2 gösteriyor. Sizce sorun genleşme tankımı su basınç sensörünü.??? Teşekkürler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İbrahim Bey… Kombi tesisat basıncını ölçemiyor gibi bir durum var sanki. Yani sorun su basınç sondasından kaynaklı olabilir. Tabi yine de cihazı yerinde incelemeden net bilgi aktaramıyoruz. Bu konuda servis yardımı almalısınız.

 5. Gul ali dedi ki:

  Merhaba ben termostatsiz kombi kullanıyorum o yüzden ayari kendim kombiden yapıyorum 45de brakyorum kombi 3. 4dkk da bir çalışıyor normalmi bu

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba… Kombinizin en düşük sıcaklık derecesi kaç? binanızda ısı yalıtımı var mı? daireniz ara katta mı? bu gibi birçok etmene bağlı olarak ısıtma dereceleri ile cihazın dinlenme-devreye girme sıcaklıkları değişir. Her cihaz için aynı genelleme yapılamaz. Bu yüzden cihaz normal veya sorun var gibi bilgiler aktarmak da zordur.

Petek Yıkama