Keçiören Kombi Servisi

Ankara Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi konusunda deneyimi bulunan ekibi ile yine çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Başarı bizler için tüketicilerimizi memnun edebilmektir. Çünkü ancak bu şekilde hak ettiğimiz konuma ulaşabilir ve daha uzun yıllar boyunca sektörümüzde yer edinebiliriz. Bu nedenle de tüketicilerimizi memnun etmeyi ilkelerimizin başına koyuyor ve her bir çalışmamızda da ilkelerimizi yerine getirmeyi unutmuyoruz.

Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi nin Hizmetteki Görevleri

Tüketicilerimizin yaşadığı mağduriyeti sonlandırmak her zaman görevlerimiz dedir. İşte bu yüzden de Keçiören Kombi Servisi olarak yıllardır görevlerimizi yerine getiriyor sizler de her daim memnun kalabileceğiniz hizmetlerimizle yaklaşıyoruz. Sonuçlarımızın ise her daim kalıcı olabilmesine özen gösteriyor sizleri ne kadar düşündüğümüzü kanıtlıyoruz.

Bizler için müşterilerimiz hemen her konuda önemli ve değerlidir. Bu yüzden de onların hizmetinde olabilmek bizler için sadece ayrıcalık değil aynı zamanda büyük gururdur. Sizler de çaresizliğinizi sonlandırmayı hedefleyen sizleri memnun edebilmeyi bu denli düşünen bir firma arıyorsanız beklentilerinize her anlamda yanıt verecek olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler ki Keçiören Kombi Servisi olarak çalışmalarına ve müşterilerini memnun etmeye kendini adamış, bu anlamda her zaman gerekenden fazlasını yapmış bir firmayız.

İşte bu sebeple de bu zamanlara gelebilmek adına nasıl uğraşıp çaba sarf etmekten sakınmadı isek bugün de aynı amaç ile huzurlarınızda olacağız.

Teknik anlamda yükseltilmiş kalitemiz, düşürülmüş olan fiyatlarımız ile gün boyu huzurunuzda olduğumuzu unutmayın ve bizlerle iletişime geçmeye devam edin.

Kombi gibi hemen her dairede yerini alan cihazların arızalanmasını hiçbir tüketici istemez ve beklemez. Çünkü umulmadık anda arıza yapması tüketici yaşantısını etkiler. Kış ortasında bozulan bir kombi mekanların ısıtılmasında sorun yaratırken, yaz kış sıcak su alımına da engel olur. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için kadrosunda uzman teknisyenlerin bulunduğu Keçiören Kombi Servisi hizmete hazır bekliyor. Müşterilerinin kombileri ile ilgili beklentilerini karşılayan teknik servis, tüm sorunlara da anında kalıcı çözümler üretiyor.

Kombi Ne Zaman Kapatılmalı Ne Zaman Açık Bırakılmalı?

Bu durum hangi dönem ve hangi şartlar altında uygulanacağına bağlı değişmektedir.

 • Kış aylarında Okula giderken, işe giderken ya da kısa süreliğine bir yere giderken kombiyi kapatmayın. Geri döneceğim düşüncesi ile kısık bir ayara getirin o şekilde çalışmasını sağlayın. Kapatırsanız konutunuz soğur, kombiyi yeniden çalıştırdığınızda ise fazladan yakıt tüketir ve bu durum size yakıt sarfiyatı olarak geri döner.
 • Yaz aylarında Tatile giderken ya da uzun süre evde olmayacağınız durumlarda kombiyi kapatın. Aylarca evde olamayacağınız durumlarda kombiyi açık bırakmanın bir mantığı olmaz. Aksine zararı olabilir. Yakıt tüketimi çok olur, elektrik doğalgaz ya da su ile alakalı aksiliklerde büyük sorunlar yaşanabilir. Uzun süre evinizde olmayacaksanız eğer kombinizi elektrik şalterinden, doğalgaz vanasından ve su vanasından kapatabilirsiniz.


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Keçiören İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs – 23 Nisan – Andan Menderes – Aktepe – Aşağı Eğlence – Atapark – Ayvalı – Bademlik – Bağlarbaşı – Bağlum Güzelyurt – Basınevleri – Çaldıran – Çalseki – Çiçekli – Emrah – Esertepe – Etlik – Güçlükaya – Gümüşdere – Güzelyurt – Hasköy – Kalaba – Kamil Ocak – Kanuni – Karakaya – Karargahtepe – Karşıyaka – Kavacık Subayevleri – Kösrelik – Köşk – Kuşcağız – Osmangazi – Ovacık – Pınarbaşı – Sancaktepe – Sarıbeyler – Şefkat – Şehit Kubilay – Şenlik – Şenyuva – Tepebaşı – Ufuktepe – Uyanış – Yakacık – Yayla – Yeşilöz – Yeşiltepe – Yüksektepe

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde; Keçiören Demirdöküm Servisi, Keçiören Baymak Servisi, Keçiören Vaillant Servisi, Keçiören Eca Servisi, Keçiören Ferroli Servisi, Keçiören Viessmann Servisi, Keçiören Protherm Servisi, Keçiören Buderus Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerini uzmanına bırakan firmamız adı geçen markalar ile bağlantılı çalışmamaktadır. Yani yetkili servis değildir ve özel servis olarak yalnızca tüketicilerinin istek ve talepleri aynı zamanda onayları ile hizmet sunar.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (110 Yorum)

 1. Mehmet Çavdar dedi ki:

  Demir döküm atron. Ev de kalmıyorum donmaması için hangi ayarda çalışması gerek.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Kombi açık balkonda ise kombiyi ve tesisat borularını dolap içine almalısınız. Açık balkonda kombinin bu şekildeyken bile donma ihtimali vardır. Kombi kapalı balkonda veya mutfakta ise zaten donma ihtimali düşüktür. Ancak kombi uzun süre kapalı kaldığında parçalar çalışmayacağı için arızalanma ihtimali de vardır.

 2. Hüseyin özgür dedi ki:

  Demirdöküm atron kombi oda termostati kullanıyorum kombi 55 te basınç 3 bar a dayanıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hüseyin Bey… Kombide sıcaklığın yükselmesine bağlı genleşme yani çoğalma olur. Bu durum da kombide basıncın yükselmesini sağlar. Görülen ufak tefek yükselmeler normaldir. Ancak basınç değeri 3 barı geçiyorsa bu bir sorundur. Oda termostatı kullandığınız için sıcaklığı da 50-55°C den aşağıya ayarlayamazsınız. Basıncın yükselmesi cihazın bakımsızlığına, genleşme tankının havasının eksik veya bitmiş olmasına, eşanjör-musluk arızası gibi durumlara bağlıdır. Net teşhis için cihazı yerinde görmemiz gerekiyor.

 3. Selma Alçın dedi ki:

  Klima çalıştığı zaman aşağıya su damlatıyormuş, komşunun gönderdiği kişi bir sürü şey söyledi ama güvenemedim.. siz bakıp fiyat verebilirmisiniz? ve bu bakmanız ücrete tabii ise, ne kadardır?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Selma Hanım… Bulunduğunuz bölgeye hizmetimiz varsa eğer tabi ki size bu sorununuzda yardımcı olmaya çalışırız. Servis ücretimiz 70 tl dir. Bize 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 4. Fügen Ercan dedi ki:

  Selamlar, eca calora kombimiz, L4 kırmızı ışık yanıp sönüyor, açıp kapatıyorum kombi çalışıyor, sonra tekrar durup yine L4 yanıp sönüyor. L3, L6 ve L7 yanıyor. Resetledim yine düzelmedi?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fügen Hanım… https://kombitamircisi.com.tr/eca/calora-ariza-kodlari/ linkini incelerseniz eğer kombiniz harici bir hata veriyor. Birkaç reset işlemine rağmen düzelme olmuyorsa teknik bir sorun söz konusu demektir. Bu bir kart arızası olabilir. Ancak yine de cihazı yerinde görüp incelememiz gerekiyor.

 5. Serdar kumus dedi ki:

  Mrb. Demirdöküm kombim var, petek ısıtma derecesi 55 de, termostat derecem de 20 duruyor, bu ay 202 M3 tüketim yapmışım geceleri termostadı 17 dereceye ayarlıyorum sabitliyorum ve 415.₺ fatura geldi, bu fatura yüksek değilmi, acaba kombideki ısıtma derecesini 40-45 dereceye alsam faturaya yansırmı. Yada kombi ısıtma derecem kaç olmalı.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serdar Bey… Kombiyi olması gerektiği gibi kullanıyorsunuz. Yani oda termostatı kullanımında sıcaklığın 55°C den düşük olmaması gerekir. Kombiden sıcaklığı düşürmeyin, kombi sıcaklığı yine 55°C civarında kalsın. Ancak tüketim fazla diyorsanız kombiyi ve tesisatı kontrol ettirmeniz gerekiyor.

Petek Yıkama