Kartepe Kombi Servisi

Kocaeli Kartepe Kombi Servisi

Kartepe Kombi Servisi en özel hizmetleri ile yine huzurlarınızdadır. Kartepe ilçesinde kombi problemleri yüzünden zor anlar yaşayan tüketicilerimizin bilincinde olarak varlığımızı yıllar öncesinde başlattık ve her zaman tüketici memnuniyeti sağlayabilmek adına var olduk.

Kartepe Kombi Servisini Neden Seçmelisiniz?

Her geçen gün zirveye yaklaşarak, daha iyi noktalara gelmeyi başaran Kartepe Kombi Servisi; 7 gün 24 saat sunmuş olduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmet yapısıyla her geçen gün kendini daha da yenileyen servisimiz kesintisiz hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 • Sektörde faaliyetleri ile örnek bir kurum olmayı başarmış olan Kartepe Kombi Servisi her geçen gün daha da büyüyen yapısıyla adından sıkça bahsettirerek, güzel bir noktaya gelmiştir. Hizmette kalite prensibi ile çıkmış olduğu bu yolda emin adımlarla ilerleyen servisimiz profesyonel personelleri ile kendinden emin bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sizler de bizlere her konuda güvenebilirsiniz ve seçimlerinizi yaparak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kartepe Kombi Servisi olarak tüm sorunlarınız da görüşebilmek üzere diyoruz ve huzurlarınızda ki yerimizi alıyoruz…

Kartepe Kombi Servisi

Kartepe Kombi Servisi’nin Hizmetteki Hedefi Nedir?

 • Hedefimiz her zaman ki gibi bizleri seçen ve seçimlerinde pişmanlığı yaşamak istemeyen tüketicilerimizi memnun edebilmektir bunun için de teknik bakımdan her türlü gelişime kapımızı açık tuttuk ve tüketici isteklerini karşılamayı ilke edinerek çalıştık. Yıllar sonrasında ilerlemiş ama kalitesinden ödün vermemiş bir firma olarak yine karşınızda olabilmenin gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli tüketicilerimizin yaşadığı zor anlar var olduğu sürece bizler de var olacağız ve sizlere yardımcı olabilmeye odaklanacağız. Çünkü firmamız yıllar öncesinde bu amaç ile var oldu ve amaçlarını yerine getirerek yoluna devam etti. En önemlisi de her zaman başarıyı yakaladı ve hiçbir zaman hizmetlerini ertelemeye almadı. Yani tüketicilerini bekletmedi ve faaliyetlerini gününde sonlandırdı. Bizler bu kadar başarılı iken tüketicilerimizin bizler tarafından mağduriyeti yaşaması imkansızdır.

Kartepe Kombi Servisi ile Mağduriyete Son!

Kartepe Kombi Servisi olarak günün her anın da değişen ve yenilenen firmamızın hizmetlerinden yararlanmak artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimize ulaşarak, ihtiyacınız olan tüm yardımları bildirmektir.

En kısa zaman içerisinde konusun da uzman ekibimizi sizlere yönlendirerek etkili hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kombilerinizin her problemini özen ile çözüme ulaştıran Kartepe Kombi Servisi aradığınız servis olacağından eminiz. İhtiyaçlarınız doğrultusun da hareket eden ve beklentilerinizi kısa sürede çözüme ulaştıran Kartepe Kombi Servisi her an sizinledir…

Kombi Bakım Yapılmadan Kullanılabilir mi?

Kombilere periyodik açıdan yapılması gereken en önemli uygulama bakımlardır. Fakat kullanıcıların yoğun tempoda çalışmaları, maddi açıdan sıkıntıda olmaları sebebi ile genelde bakımlar yaptırılamayan işlemler olarak kabul edilir. Kombi kullanıldığı süre boyunca yılda bir kez bakım yaptırmak gerekir.

Bakım yapılmadan kombi kullanılabilir. Ancak ne derece güvenli olur bu önemlidir. Kombi bakımı yapıldığında meydana gelebilecek arızalar veya arıza durumları tespit edilir, cihazın genel kontrolü yapılır, gaz ayarları yapılır, mevcut arızalar tespit edilir. Bu yüzden de önemli bir uygulamadır.

Bakımsız kalan kombi ya da bakım yapılmadan kullanılmaya devam edilen kombi; beklediğiniz performansta çalışma yapmaz, beklentiniz altında sonuç verir, tasarrufu yaşayamazsınız, kombi aniden arızalanır ve sorun yaşarsınız, kombi ömrü kısalır ve kısa sürede yeni kombi almak zorunda kalırsınız.

Bu gibi sorunları neden yaşayasınız ki? Çok pahalı olmayan ve yılda sadece bir kez gerekli olan bakımları mutlaka yaptırın. İşin uzmanına yaptırın ki sorun yaşamayın…

Kombi Bakımı

Kartepe İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Acısu – Arslanbey – Ataevler – Ataşehir – Balaban – Çepni – Derbent – Dumlupınar – Emekevler – Ertuğrul Gazi – Eşme – Eşmeahmediye – Fatih Sultan Mehmet – Havluburun – İbrikdere – İstasyon – Karatepe – Ketenciler – Köseköy – Maşukiye – Nusretiye – Pazarçayırı – Rahmiye – Sarımeşe – Serinlik – Suadiye – Sultaniye – Şevkatiye – Şirinsulhiye – Uzunbey – Uzunçiftlik – Uzuntarla

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Kartepe Vaillant Servisi, Kartepe Baymak Servisi, Kartepe Eca Servisi, Kartepe Viessmann Servisi, Kartepe Demirdöküm Servisi, Kartepe Protherm Servisi adı altında da çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalarımızı bahsi geçen markalarla bağlantılı olmaksızın özel servis konumunda sunmaktayız. Genel merkezler ile bağlantılı olmayan özel servisimiz kullanıcı isteği ve onayı ile faaliyettedir. Yetkili servis konumunda olmayan firmamız kullanıcılarımızın kombi kullanıcılarının talepleri üzerine hizmet sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (131 Yorum)

 1. Hasan KILIÇKAYA dedi ki:

  Şofben Baymak 11 model
  Çihazın ekranında 21-20 derece gibi görünüyor ısı atarını yükseltiyorum musluk suyunu sonuna kadar açmana rağmen çihaz devreye girmiyor .gaz var ,su basınç iyi bacada görünen bir sıkıntı yok,elektrik var
  Muhtemel aruza ne olabilir
  Saygılar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hasan Bey… Şofbenleri kullanmamızdaki tek amaç sıcak su ihtiyacımızı karşılamasıdır. Daire gaz ve elektrik varsa, şofben ekranda bir hata-uyarı kodu vermiyorsa bu aşamada içinde bulunan hemen her parçada sorun olabilme ihtimali var. Yani; fan, kart, prosestat, sensör gibi birçok parçayı kontrol etmemiz gerekiyor.

Petek Yıkama