Karşıyaka Kombi Servisi

İzmir Karşıyaka Kombi Servisi

Kombi bakım ve onarım noktasında tatmin edici bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız; doğru firmayı buldunuz demektir. Karşıyaka ilçesinde sunmuş olduğu etkinlikler ile gerek rakip firmaların gerekse müşterilerinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmış olan Karşıyaka Kombi Servisi temel prensibi, en iyi hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunmak olmaktadır. En güzel yanımız ise; müşterilerimizi onlardan çok düşünerek hareket ediyor oluşumuzdur. Temel prensiplerimiz ile bu alanda hizmet vermeye başladığımız günden bu yana en iyiyi, en güzeli amaçladık, amaçlamaya da devam ediyoruz. Kısa vadeli hedeflerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, ana hedefine yani; alanında lider olma hedefine her geçen gün yaklaşan Karşıyaka Kombi Servisi bugünkü konumunun mutluluğunu yaşamaktadır.

Karşıyaka Kombi Servisi

Karşıyaka Kombi Servisi Olarak

Kaliteli, güvenilir bir hizmet ile karşınızdayız. Karşıyaka Kombi Servisi olarak karşılaştığınız tüm sorunlarda daima yanınızda bulunarak kesintisiz olarak faaliyet göstermekteyiz. Günün 24 saati ulaşabileceğiniz servisimiz gerek kalite bakımından gerekse güven bakımından müşterilerini fazlasıyla tatmin ederek, bu alandaki ihtiyaçları en güzel şekilde karşılamaktadır. Yenilikçi, sürekli kendini geliştiren ve gelişmelere her zaman için açık kalan bir çalışma yapısı ile her zaman için kendinden söz ettirmiş olan Karşıyaka Kombi Servisi müşterilerinin memnuniyeti adına sunmuş olduğu hizmetlerin arkasında durmaktadır.

 • Doğruluk, dürüstlük gibi çalışma ilkeleri ile müşterilerine karşı hep dürüst davranmış olan Karşıyaka Kombi Servisi karşılıklı güven prensibi ile hareket etmektedir. Bu bakımdan rahatlıkla hizmet alabileceğiniz servisler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Karşılıklı güven prensibinden hiçbir şekilde vazgeçmemiş olan Karşıyaka Kombi Servisi müşterilerinden sadece güven beklemenin yeterli olmayacağını düşünerek onlara her şeyden önce güven veren bir çalışma sistemi ile hareket etmiş, bu alandaki hizmetlerini bu ölçüde şekillendirmiştir.

Hizmette Kalıcı Memnuniyet

Hizmet öncesi başarılı çözümlemeleri, hizmet sonrası müşteri memnuniyeti ile her anlamda memnuniyet odaklı çalışmış olan Karşıyaka Kombi Servisi kombilerinizde oluşan, oluşması muhtemel tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır. İleriye dönük olarak almış olduğu önlemler ile müşterilerinin ekstra masrafa girmesinin önüne geçmektedir.

Kalite ve güven ilkesi ile faaliyete başladığı günden bu yana sektörde başarılı çözümler sunmuş olan Karşıyaka Kombi Servisi; Kombi bakım ve onarımı aşamasında kalitesini her anlamda yaşatmayı başarmaktadır.

Kombi Kullanırken Tasarruf Yaşamanız İçin Birkaç Öneri

 • Bakımlar tasarrufu yaşamak için önemli uygulamalardır. Bu sayede cihaz beklediğiniz sonucu vermekle kalmayıp daha az sorun yaratacak ve daha uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Binanızda ısı yalıtımı yoksa eğer tasarruf adına mutlaka yaptırın. Isı yalıtımı tasarruf yaşamada önemli bir yere sahiptir.
 • Kış aylarında kombiyi kapatıp-açmayın. Sürekli açık kalsın ve ayarı kısık olsun. Gece yatarken de aynı şekilde kapatmamaya özen gösterin, ayarını kısarsanız tasarrufu yaşarsınız.
 • Tesisatınızı temizletin. Temiz tesisat beklentinize yanıt almanıza yardımcı olur ve bu sayede tasarruflu kullanım elde etmiş olursunuz.
 • Oda termostatı ya da termostatik vana kullanabilirsiniz. Bu iki cihazı aynı anda kullanamazsınız. Birini tercih etmeniz durumunda yine tasarrufu yaşamış olursunuz.
 • Peteklerinizin önünü kış dönemlerinde kapatmayın, açık kalsın ki beklediğiniz performansı sergileyerek yok yere yakı tüketimi yapmasın.


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Karşıyaka İlçesinde Nerelere Hizmet Sunuyoruz?/h3>

Aksoy  – Alaybey  – Atakent  – Bahariye  – Bahçelievler  – Bahriye Üçok  – Bostanlı  – Cumhuriyet  – Dedebaşı  – Demirköprü  – Donanmacı  – Fikri Altay  – Goncalar  – İmbatlı  – İnönü  – Latife Hanım  – Mavişehir  – Mustafa Kemal  – Nergiz  – Örnekköy  – Sancaklı  – Şemikler  – Tersane  – Tuna  – Yalı  – Yamanlar  – Zübeyde Hanım

Firmamız; Karşıyaka Baymak Servisi, Karşıyaka Demirdöküm Servisi, Karşıyaka Vaillant Servisi, Karşıyaka Eca Servisi, Karşıyaka Viessmann Servisi, Karşıyaka Ferroli Servisi olarak huzurlarınızdadır. Bu hizmetlerimiz adı geçen markalardan tamamen bağımsız olarak alanında uzman ekibimiz tarafından kombi kullanıcılarımızın talebi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Yetkili servis olmayan firmamız markalardan bağımsız özel servistir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. ersin akay dedi ki:

  vaillant combi bakımı kaç lira? ayrıca kombi su basıncı düşmekte sabit durmamaktadır. tahmini fiyat nedir?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ersin Bey… Kombi bakımları hermetik cihazlarda 150 tl, yoğuşmalı cihazlarda 200 tl dir. Basıncın düşmesi bakım ile çözümlenebilir. Ancak harici bir durum söz konusu olur ise ekiplerin tespit sonrası sizi bilgilendirmesi gerekir. Uzaktan sorunu net bilmeden fiyat bilgisi aktarma olanağımız yok maalesef.

Petek Yıkama