444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Kombi Bakımında Kampanyaslogan
down
Paylaş:

Kombi Bakım Kampanyası

  • Kampanyamız gereği KOMBİ BAKIMI 160 TL den “130 TL” ye düşürüldü!

Kombisine bakım yaptırmamış ve yaptıracak olan tüm tüketicilerimiz bu kampanyamızdan vakit geç olmadan yararlanabilir. Kampanyamız her bir kombi kullanıcımıza özeldir. Kombi kullanımında tasarruf elde etmek, daha iyi sonuçlar almak, her zaman beklentiye yanıt bulmak amacı ile bakımların şart olduğu unutulmamalıdır. Bu sebeple de bakımlar ihmal edilmeden mutlaka vakti geldiğinde yaptırılmalıdır. Kombi bakımında indirim sunan firmamızın bu kampanyasını kaçırmamanızı ve kampanyadan yararlanmak için bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

  • Kampanyamız gereği GAZ ALARM CİHAZI+KOMBİ BAKIMI 200 TL!!!

Evet yanlış duymadınız. Kampanyamız gereği gaz alarm cihazı kullanmak isteyen her bir tüketicimize kombi bakımında indirim sağlıyoruz. Bu kampanyamızı oluşturmamızdaki amaç da can ve mal güvenliğinizi düşünüyor olmamız ve sizlere her konuda yardımcı olmak istememizdir.

  • Gaz Alarm Cihazı

Gaz kaçakları gibi durumlarda kaçakları tespit etme, kullanıcısını uyarma görevinde olan cihazdır. Özellikle de doğalgaz ve LPG kullanılan konutlarda mutlaka kullanılması gerekir. Bu gibi konutlarda gaz kaçağı olma olasılığı yüksektir. Bu nedenle de mutlaka gaz alarm cihazı kullanmanız gerekir. Gaz alarm cihazı temin etmek ile birlikte kombinizin bakımını da yaptırmak istiyorsanız eğer bu kampanyamızı kaçırmayın!

  • Kombi Bakımı 

Kombinin genel iç temizliği, genel kontrolü ve parçaların temizlenmesi işlemidir. Aynı zamanda temizlik sırasında arızalı parçaların veya arıza yapabilecek parçaların tespiti de yapılır. Gereken müdahale bakım sırasında da yapılabilir. Bu sebeple bakım önemli bir uygulamadır. Her sene yaptırmanız gerekir. Genelde kış öncesi yılda bir kez yaptırılması önerilmektedir. Bu uygulamayı yaptırabilir gaz alarm cihazı sahibi de olabilirsiniz.

Kampanyamız hizmet verdiğimiz her bir bölgede geçerlidir. Kampanyamız hakkında daha fazla bilgi almak üzere ya da kampanyamızdan yararlanmak adına bize ulaşabilirsiniz. vakit geç olmadan kampanyamız sonlandırılmadan, bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.