Kağıthane Kombi Servisi

İstanbul Kağıthane Kombi Servisi

İş yerlerimizde ve evlerimizde huzur ve konforu sağlayan cihazların başında gelen Kombiler hayatımız için büyük önemdedir. Kombilerle sıcak su ihtiyacımızı karşılarken, mekanlarımızda ısınma problemini ortadan kaldırıyoruz. Bu cihazların olmadık zamanlarda çalışmaması, arıza yapması bizi olumsuz yönde etkileyecek ve yaşamımızı sekteye uğratacaktır. Bu arızalara sebebiyet vermemek için de, Kombilerin düzenli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekiyor. Bu bakımları Kağıthane Kombi Servisi uzman teknik kadrosuyla özenle gerçekleştiriyor. Ayrıca cihazlarınızın montajlarını ve onarımlarını da gerçekleştiren uzman kadro, kombilerinizi sağlıklı olarak kullanabilmenizi sağlıyor.

Kağıthane Kombi ServisiKağıthane Kombi Servisi’ni arayıp arıza kaydı oluşturduğunuzda mekanlarınıza gelen teknik ekip, cihazlarınızı kontrollerden geçirerek, arızaya sebep olabilecek aksamları tespit ederek onarıyor. Tamiri mümkün olmayan yedek parçalar da kısa sürede yenileriyle değiştiriliyor.

Bakım sonrasında hem oluşabilecek arızalar düzeltilerek büyük masraflardan kurtuluyorsunuz ve hem de yaşam konforunuza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Teknik ekip her model cihazda başarıyı yakalamıştır. Kağıthane Kombi Servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürüyor.

Kağıthane Kombi Servisinden Hangi Hizmetleri Alabilirim?

 1. Kombi bakımı
 2. Kombi arıza onarım uygulaması
 3. Kombi tesisatın temizlenmesi
 4. Kombi için oda termostatı
 5. Kombi için kombi regülatörü
 6. Kombi ve doğalgaz kullanımında önemi büyük olan gaz alarm cihazı hizmetlerini alabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır bu sektördedir. Her bir zorluğun üstesinden gelebilecek kadar başarılıdır ve her daim bu başarılarının daimi olması açısından elinden gelen ne ise yapacaktır. Teknik olarak da karşılaştığınız her bir arıza durumunu önemseyerek teknik açıdan her konudaki yardımları firmamızın uzman ekibinden alabilirsiniz. Her daim Kağıthane Kombi Servisi olarak sizlere beklentiniz olan hizmetleri en kısa sürede en uygun fiyatlar eşliğinde sunacağız. Bundan emin olarak bizleri arayabilir ve her konudaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

►►► Kağıthane Kombi Servisi olarak sunduğumuz her bir hizmetin arkasında olup, müdahalemiz sonucunda sağladığımız parça değişimi ve parça tamiri gibi uygulamalarımıza 1 yıl garanti sunuyoruz!

Bilmenizi İsteriz!

 • Kombi bakımı daha iyi kullanım, uzun süre kullanım ve tasarruf için önemli bir işlemdir. Yılda bir kez yaptırmanız gerekmektedir.
 • Tesisatınızın daha iyi sonuç vermesi, daha uzun ömürlü olması, tasarrufun yaşanması ve kış aylarında daha az sorun yaşanması amacı ile bakım işlemi önemlidir. 3 yılda bir kez yaptırmanız gerekmektedir.
 • Gaz kaçakları gibi durumların tespit edilmesi güç olduğundan ve sonrası tehlike arz ettiğinden gaz alarm cihazı kullanmanız gerekmektedir. Kombi olup olmaması şart değildir. Doğalgaz olan her konut içinde bir gaz alarm cihazı kullanılması can ve mal güvenliği açısından önemlidir.
 • Kombinizi özellikle de kış dönemlerinde meydana gelen voltaj dalgalanmaları sonucunda oluşan arızalardan korumak için kombi regülatörü cihazı kullanmalısınız. Bu cihazı kullanmayıp voltajlar sebebi ile kombi sorunu yaşarsanız cihaz garanti dahilinde olsa bile arızanın onarılması açısından ücret ödemek durumunda kalırsınız.
 • Kombiniz garanti dahilinde olsa bile her bir arıza durumu garantiye girmez. Garantiye dahil olan veya olmayan arıza durumları vardır. Bu bilgiye kombinize garanti sunan bayilerden ya da genel merkezlerden ulaşabilirsiniz.


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Kağıthane İlçesinde Nerelere Hizmet Sunuyoruz?

Çağlayan – Çeliktepe – Emniyetevleri – Gültepe – Gürsel – Hamidiye – Harmantepe – Hürriyet – Mehmet Akif Ersoy – Merkez – Nurtepe – Ortabayır – Sanayi – Seyrantepe – Şirintepe – Talatpaşa – Telsizler – Yahyakemal – Yeşilce

Kağıthane ilçesinde; Kağıthane Baymak Servisi, Kağıthane Eca Servisi, Kağıthane Vaillant Servisi, Kağıthane Demirdöküm Servisi, Kağıthane Viessmann Servisi, Kağıthane Ferroli Servisi adı altında da hizmet sunmaktayız. İsmini verdiğimiz markalar ile bağlantısız çalışan özel servisiz. Yetkili servis olmamakla birlikte çalışmalarımızı müşterilerimizin istek ve talepleri aynı zamanda onayları ile özel servis konumunda gerçekleştirmekteyiz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (153 Yorum)

 1. Murat Işık dedi ki:

  Sayın kombitamircisi, 24 kw kapasiteli bir kombi yerine 32 kw’lık kombi taktırmanın varsa avantajları ve dezavantajları neler olabilir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Murat Bey… Kombi çeşitleri aynı olacaksa doğalgaz projesi gerekmez ancak doğalgaz firmasına bilgi aktarmanız gerekir. Tabi prosedür değişti ise (her yıl yenileniyor) harici proje masrafları da çıkabilir. Bu durumu satış yapan bayiler veya mühendislik firmaları daha iyi bilir. Harici olarak bir dezavantajı yoktur. Avantajı ise kapasite büyük olduğu için daha verimli ısıtma sağlar (en uzakta kalan petek bile en yakındaki petek gibi ısınır), ileride ekstra petek ekleme durumu da söz konusu olabilir.

 2. Elnur Memmedov dedi ki:

  Salam lynx 24 hərgün saat 19:30 dan 2 3 saat kombi alışır alov işarəsi miqatdayir kombi sönür gərginliyi yoxlayiram nolda yüksək dəyişən cerayan olur(418_420 volt) digər vaxtlar da kombi normal iwleyir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Salam gərginlik çox yüksəkdir, volt yüksektir normalde 230 volt olmalıdır.

Petek Yıkama