Kadıköy Kombi Servisi

İstanbul Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy ilçesinde kombi kullanıcılarına yönelik çalışmalarımız hızımız kesilmeden devam etmektedir. Kadıköy Kombi Servisi olarak alanında uzman olan ekibimizle tüm kombi sorunlarınızda veya kombilerinizin gereksinimi olan uygulamalarda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız her şeyden önce sorunlarınızın son bulmasıdır ve bizler bu sebeple her daim elimizden gelenin en fazlasını yapacağız. Bize hizmet konusunda her zaman güven duyabilirsiniz.

Kadıköy Kombi Servisinden Sektörde Bir İlk!

 • Sizi bekletmeksizin aynı gün içinde beklediğiniz hizmeti sunuyoruz.
 • Kombilerinizde meydana gelen her tür arızanın kesin ve kalıcı şekilde son bulacağına garanti veriyoruz.
 • İşimizi uzmanına bıraktığımız için sizlere hizmet öncesi ve sonrası güven veriyoruz.
 • Çalışmalarımızla sizleri mağdur değil aksine her zaman memnun ediyoruz.
 • Kalıcı ve kesin sonuçlarımız sayesinde bir daha aynı sorunu yaşamıyorsunuz. Yaşasanız bile sizlere garanti eşliğinde yardımcı olabilecek ekibimiz bulunuyor.
 • Her tür konuda sorularınıza yanıt alabiliyorsunuz. Sorularınız hiçbir zaman yanıtsız kalmıyor. Kombilerinize hakim olabileceğiniz şekilde bilinçlendiriliyorsunuz.

İşte bu nedenle Kadıköy Kombi Servisi’ni aramaktan çekinmeyin, her zaman sorularınızda, sorunlarınızda ve merak ettiğiniz konularda aramaya devam edin.

Bunları Biliyor muydunuz?

 1. Kombi ülkemizde yanlış kullanılan cihazların başında geliyor. Ülkemiz genelinde %80 oranında yanlış kullanım sağlanıyor ve yüksek gelen faturalara sebep oluyor.
 2. Kombi gece yatarken veya evde olunmadığı zamanlarda kapatıldığı için yakıt tasarrufuna değil yakıt sarfiyatına neden oluyor. Bu da bir nevi yanlış kullanım sıralamasına giriyor.
 3. Kombi aslında çok konforlu ve beklenen sonucu (ısınma ve sıcak su almada) kısa sürede sunabilen bir cihaz olmasına rağmen onu konforsuz ve beklentisiz yapan kullanıcılar oluyor.
 4. Ülkemizin genelinde kombi arıza yapmadan servis çağırılmıyor.
 5. Kombide oluşan arızalarda kullanıcılar servisi aramak yerine cihazına kendi müdahale etmeye çalışıyor, bu durum bazen can ve mal güvenliği açısından tehlike arz ediyor bazen de oluşan arıza durumu çözümlenmek yerine farklı sorunlar meydana gelerek sorunlar büyüyor, masraf daha da çoğalıyor.
 6. Kombi ısı ayarları kombi üzerinden yüksek tutulup, su aşırı ısındığında musluktan ayarlama yapılıyor, petekler aşırı ısındığında petek vanaları kısılıyor. Bu yanlış kullanımın önüne geçmek için de kombi ayarını düşürmek doğru olacaktır.

Kombiyi doğru kullanmak, kombi ile ilgilenmek ve yanlış kullanımın önüne geçmek sizlerin elindedir. Bunu sakın unutmayın.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Kadıköy İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs – Acıbadem – Bostancı – Caddebostan – Caferağa – Dumlupınar – Eğitim – Erenköy – Fenerbahçe – Feneryolu – Fikirtepe – Göztepe – Hasanpaşa – Koşuyolu – Kozyatağı – Merdivenköy – Osmanağa – Rasimpaşa – Sahrayı Cedit – Suadiye – Zühtüpaşa

Kadıköy Kombi Servisi; Kadıköy Demirdöküm Servisi, Kadıköy Baymak Servisi, Kadıköy Vaillant Servisi, Kadıköy Eca Servisi, Kadıköy Viessmann Servisi, Kadıköy Ferroli Servisi gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Adı geçen markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunan firmamız kullanıcılarının onayı ve isteği ile hizmetlerini sürdürmektedir. Yetkili servis değildir.