Gürsu Kombi Servisi

Bursa Gürsu Kombi Servisi

Bursa Gürsu ilçesinde iyi ve güvenilir bir firmaya ulaşmak istiyorsunuz fakat ulaşamıyorsanız Gürsu Kombi Servisi ni tercih edebilirsiniz. Firmamız her şeyden önce çalışmalarında sizi memnun etmeye odaklanmış durumdadır. Süre gelen her bir çalışmasını size özel hale dönüştürmekte olup tüm sorun ve sıkıntılarınızla yakından ilgilenecektir.

Gürsu Kombi Servisi

Gürsu Kombi Servisi nden 7/24 Destek

Gürsu ilçesinde sadece kombileriniz hakkında servis yardımı almak için değil aynı zamanda bilgi ve destekler almak için de bizi arayabilirsiniz. Kombi konusunda aklınıza takılan ne varsa sizlere yardımcı olmaya hazırız. Size yardımcı olabilmek amacı ile huzurlarınızda 7/24 bulunmaktayız. Her tür kombi hakkında merak ettiğiniz sorularınız yanıtını almak için bize ulaşabilirsiniz. Kombi konusunda eğitimli ve bilgili olan ekibimiz konu ne olursa olsun sizi bilinçlendirmeye hazırdır.

Kombiyi Doğru Şekilde Kullandığınızdan Emin misiniz?

Ülkemizde kombi kullanımının yoğunluğu kadar yanlış kullanım yoğunluğu da söz konusudur. Hal böyle olunca kullanıcılar nerede hata yapıyorum diye merak edip durur. Kombilerin yanlış şekilde kullanıldığı yapılan bir araştırmaya göre tespit edilmiştir. Ve bu oran da neredeyse kombi kullanılan mekan sayısı oranındadır.

Nerede hata yapıyorum ya da kombiyi doğru kullanmak için ne yapmak gerekir? Sürekli açıp kapatmamak, yüksek ya da düşük ayarda kullanmamak yani orta derecede bir ısıtma ayarında kullanmak, bakımlarını düzenli yaptırmak, sürekli ısı ayarları ile oynamamak, evden çıkarken kombiyi kapatmamak, gece yatarken kombiyi kapatmak yerine ayarını kısmak gerekir.

Bu şekilde kullanım sağlanırsa aslında kombinin ne kadar konforlu, ne kadar rahatlık verici, ne kadar tasarruflu ve memnuniyet odaklı bir ürün olduğunu anlayabilirsiniz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Gürsu İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 Adaköy – Ağaköy – Cambazlar – Dışkaya – Ericek – Hasanköy – İğdir – İstiklal – Karahıdır – Kazıklı – Kumlukalanı – Kuruluş – Yenidoğan – Zafer

Gürsu ilçesinde kombi servis hizmetlerimiz; Gürsu Baymak Servisi, Gürsu Eca Servisi, Gürsu Demirdöküm Servisi, Gürsu Vaillant Servisi, Gürsu Viessmann Servisi, Gürsu Ferroli Servisi adı altında da devam etmektedir. Gürsu ilçesinde adı geçen markalar ile bağlantılı olmadan özel servis olarak hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Genel merkez ile bir bağlantımız yoktur ve kullanıcılarımızın talebi ile özel servis alanında hizmet sunmaktayız. Ayrıca yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (120 Yorum)

 1. Oğuzhan Yıldız dedi ki:

  Tam yogusmali eca kombi var kombinin ateslemesin bir sorun yok normal bir sekil calisirken bi an henuz istenilen sicaklik seviyesine ulasilmamisken kombinin alev kayboluyo ama kombiden hala ses gelmeye petek isareti yanip sonmeye dewam ediyor nedeni ne olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Oğuzhan Bey… Bu durum hem kombi hem de tesisatınıza bağlı olabilir. Muhtemel durumlar: eşanjör, pompa, sensör, kart, üç yollu vana gibi parçalar; aynı zamanda filtre ve tesisat tıkanıklığı gibi durumlardır. Net incelemeyi yerinde yapmamız lazım.

 2. Yusuf aydin dedi ki:

  Kombi arızza

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yusuf Bey… Kombinizdeki arızayı belirtebilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

 3. Aylin Adaçal dedi ki:

  Auer Terme marka eski bir kombi var kiracısı bulunduğum evde. Bu kombiden anlayan servis bulamıyorum çok eski ve artık üretilmeyen bir marka olduğundan. Ateşleme sorunu yaşadım sıcak su alamadım petekler yanmadı. resetledim makineyi ateşleme yaptı ancak bakım desteğine ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Aylin Hanım… Eski modellerde parçaları biz de bulamıyoruz maalesef. Çoğu eski model kombi de müdahalede elimizde kalabiliyor. Yani harici masraflar çıkarabiliyor ve parça tedariği olmadığı için müşteriler ile sorun yaşayabiliyoruz. Bize kalırsa değiştirmenizi öneririz. Bu durumu ev sahibiniz ile görüşebilirsiniz.

 4. Zeki Altan dedi ki:

  Demirdöküm aden kombi var. önce anakart değişimi oldu ama değişim olduktan sonra ateşleme yaparken birden gürültülü bir şekilde san ki sıkışan gazın birden ateşalmasi gibi ateşliyor ve
  Sanki patlayacak gibi calisiyor bu neden böyle ateşleme yapıyor. Birde çok kısa süreli çalışıp kısa süreli duruyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zeki Bey… Kart değişimini yapan firmayla görüşürseniz daha sağlıklı olur. Kart ayarlarının kontrol edilmesi lazım. Kartta sorun da olabilir.

Petek Yıkama