Gaz Alarm Cihazı Kampanyası

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası nı sizleri düşünerek oluşturmuş bulunuyoruz. Bu konudaki bilgilere ulaşmak isterseniz de mutlaka yazımızı incelemelisiniz.

gaz-alam-cihazi-alana-kombi-bakimi-hediye

Gaz Alarm Cihazı Alana Kombi Bakımı Hediye 

Gaz Alarm Cihazı

Gaz alarm cihazı ortamdaki havayı günün 24 saati kontrol ederek ortamda her hangi bir neden ile oluşan gazı sesli ve ışıklı olarak tüketicileri uyarmak amacıyla kullanılmaktadır. Son yıllarda yaşanan gaz patlamaları maalesef can ve mal kayıplarına neden olmaktadır. Gaz alarm cihazı kullanılmaması bu neden oldukça önemlidir. Maalesef Avrupa da ve bir çok gelişmiş ülkede gaz alarm cihazı kullanımı %70 %80 lerde iken ülkemizde bu rakam %10 civarındadır. Gaz kaçaklarına karşı duyarlı olan bu cihazın kullanılması halinde tüketici sağlığı bir nevi bu anlamda koruma altına alınır. Kullanıcılar da bu açıdan sorun yaşamak yerine dairesinde ya da bu cihazı kullandığı iş yerinde gaz kaçağı meydana geldiği zaman bilgi sahibi olarak tedbirlerini çok geç olmadan almış olur.

Gaz Alarm Cihazı + Bakım Kampanyası

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası ; Gaz dedektörü kullanılmayan ev veya işyeri kalmasın diye müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumak için bir büyük kampanya ya daha imza atıyoruz.

Gaz alarm cihazı talep edene müşterilerimize her sene periyodik olarak yapılması gereken 100 TL ücreti olan kombi bakımını da biz hediye ediyoruz.  Gaz alarm cihazı alana kombi bakımı hediye kampanyamızdan yararlanmak için 444 1 837 veya Kombitamircisi.com.tr internet adresimizden online kayıt oluştura bilirsiniz.

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası sunuyor olmamızdaki amaç siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti kadar yaşamlarını da önemsiyor olmamızdır. GAz alarm cihazı kullanılmayan tüm daire ve iş yerlerinde kullanıcılar gaz kaçaklarını tespit etmekte güçlük çeker. Bu cihazın önemi insan sağlığı açısından büyüktür. Söz konusu bir de sürekli çalışır durumda olan kombilerimiz; ise bu kampanya kaçırılmayacak kadar büyüktür diyebiliriz. Hem sağlığınızı korumak hem de teknik açıdan kombi bakımı yaptırarak; kış aylarını sorunsuz atlatmak amacı ile uygun fiyatlı olan bu kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Kampanyanın geçerlilik süresini firmamız saklı tutar. Değiştirme gibi özellikler de firmamıza aittir. Bu kampanya bitmeden biran önce faydalanmanızı öneririz. Bunun için de çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.