Etimesgut Kombi Servisi

Ankara Etimesgut Kombi Servisi

Etimesgut Kombi Servisi nden daha öncesinde hizmet almış mıydınız? Eminiz ki hizmet alan tüketici sayısı kadar hizmet almayan tüketiciler de yer almaktadır. Bizler yaptığımız her bir işte öncelikle sizleri düşünüyoruz. Sizleri nasıl memnun ederiz düşüncesi ile hareket ederek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Her zaman amaçlarımız doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz ve sizleri asla tek bir seçim ile mağdur etmiyoruz. Memnuniyeti yaşıyor, pişmanlığı bizler sayesinde unutuyorsunuz…

Etimesgut Kombi Servisi

Etimesgut Kombi Servisi Kimdir?

 • Her şeyden önce TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ adı altında çalışmakta olan, bundan 20 yıl kadar önce sektörüne adımını atarak bu zamana gelene kadar her daim başarılı olmuş olan, tüketicilerine pişmanlığı mağduriyeti değil de her zaman güven ve memnuniyeti yaşattırmış olan, tüketicilerini bekletmeden en uygun fiyata hizmetler sunmuş olan ve işlemlerine her daim garanti vermekte olan bir firmadır…

Bu günlere gelebilmek için her daim olması gerekenden çok çaba harcamıştır. Siz değerli kombi kullanıcılarına; arıza, bakım, onarım işlemlerinde her daim uzman kadrosu ile gereken yardımları sunmaya hazırdır. Her ne olursa olsun kullanıcımızı bekletmemek adına acil servis gereksinimlerinde kullanıcılarımızın yanında bulunmaktayız. Bu sebeple de bizi Etimesgut ilçesinde ikamet etmekte olan tüm kombi kullanıcıları bilir ve güvenir…

Etimesgut Kombi Servisine Neden Güvenmeliyim?

 • Çünkü sizleri asla bekletmeme çabasında,
 • Çünkü beklentiniz olan hizmeti sunmaya odaklı,
 • Çünkü memnuniyeti yaşattırmak adına her zaman elinden gelenin en fazlasını yapar,
 • Çünkü kısa sürede en kalıcı sonuçları çıkarır,
 • Çünkü işini kalıcı sonuçlar çıkarmadan sonlandırmaz,
 • Çünkü her bir tüketicisine önem verir,
 • Çünkü uzman ekibi ile ve bilgili çağrı merkezi kadrosu ile huzurlarınıza çıkar.

Bu sebeple Etimesgut ilçesinde bulunan tüm kombi kullanıcıları bizi arayabilir. Her zaman elimizden gelen yardımları sizlere sunmaya hazırız. Donanımlı araçlarımızla ve uzman olan ekibimizle hizmetlerimizi gün boyu sunmaya hazırız. Beklentiniz olan hizmeti Etimesgut Kombi Servisi nde bulabileceğinizden her daim emin olabilirsiniz.

Sizin İçin Araştırıyoruz…

Kombiler Diğer Isıtıcılara Oranla Daha Konforlu ve Tasarruflu!

Kombilerin belki de günümüzde kullanımının yoğun olmasının sebeplerinin başında sağladığı konfor ve yaşattırdığı tasarruf yer almaktadır. Kombi kullanılan konutlarda ya da iş yerlerinde istenen oda ısıtılabiliyor. İstenen musluklardan ise sıcak su temini yapılabiliyor. Her iki gereksinimi birden karşılaması kombileri hem konforlu hem de tasarruflu hale getiren özellik olarak kabul ediliyor.

Diğer ısıtıcılar ise sadece bulunduğu odayı ısıtabiliyor ve sıcak su ihtiyaçlarına yanıt veremiyor. Yani komple bir konutun ısınması için birden fazla ısıtıcı kullanılmak zorunda kalınırken bir de sıcak su sağlamak için ekstra masraf yapıp bir cihaz temin etmek gerekiyor. Bu durum ise konfor yerini soruna, tasarruf yerini ise sarfiyata bırakıyor.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Etimesgut İlçesinde Hizmette Olduğumuz Yerler

30 Ağustos – Ahi Mesut – Alsancak – Altay  – Aşağıyurtçu – Atakent – Ayyıldız – Bağlıca – Bahçekapı – Balıkuyumcu – Elvan – Erler – Eryaman – Etiler – Fatih Sultan – Fevziye – Göksu – Güzelkent – İstasyon – Kazım Karabekir – Oğuzlar – Piyade – Süvari – Şehit Osman Avcı – Şehitali – Şeker – Şeyh Şamil – Topçu – Tunahan – Yapracık – Yavuz Selim – Yeşilova – Yukarıyurtçu

Etimesgut ilçesindeki hizmetlerimiz kullanıcılarımızın istek ve talebi doğrultusunda; Etimesgut Baymak Servisi, Etimesgut Vaillant Servisi, Etimesgut Protherm Servisi, Etimesgut Demirdöküm Servisi, Etimesgut Ferroli Servisi, Etimesgut Eca Servisi adı altında devam etmektedir. Adını sunduğumuz hiçbir marka ile bağlantımız bulunmamaktadır. Markalardan bağımsız çalışan özel servisiz, yetkili servis konumunda değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (128 Yorum)

 1. erkan duymus dedi ki:

  Beko BK 20 HP LCD
  E05 arızası

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Erkan Bey… Kombide hava akımının sağlanmasına yardımcı olan prosestat da sorun olduğunu belirten arıza kodlarıdır. Yalnız sorun sadece prosestat ile alakalı değildir. Bacanın yerinden çıkması, fanın arızalı olması, anakartta sorun olması gibi durumlarda da bu sorunla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda sorunun net tespitini yapmak adına servis yardımı almalısınız.

 2. doğan bozok dedi ki:

  KOMBİMDE 11-64 65 VE 67 ARIZA KODU ALIYORUM DEFALARCA RESTLEMEME RAHMET BİR MÜDDET SONRA YİNE ARIZA VERİYOR

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Doğan Bey… Yaşadığınız problem Daikin kombilerde karşımıza çıkan gaz yokluğu-ateşleme devresi hatasıdır. Bu sorun hem ateşleme hem baca sistemine hem de yoğuşma sistemine bağlı olabilmektedir. Kombiyi resetlemenize rağmen arıza tekrarı oluyorsa teknik servis yardımı almanız gerekiyor.

Petek Yıkama