ECA Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi

ECA Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi özellikleri nelerdir? Confeo Premix cihaz kullanımı nasıldır? Yoğuşma teknolojisine sahip olan bu cihazlar güvenilir mi veya beklenen iyi randımanı sağlar mı? Bu videomuzda Eca markasına ait olan Yoğuşmalı kombi serisinden Confeo Premix model kombiler hakkındaki teknik özelliklere yer verdik. Kombi çalışma sistemi, gücü, verimi ve merak edilen tüm özellikleri hakkındaki bilgileri videomuzda sunduk. Cihaz hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını videomuzda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Aleyna kale dedi ki:

    Merhaba , kombi yazlık konumda çalışırken muslugu kapatınca koninin çalışması duruyor fakat çalışma sesi ( vıınnnnn sesi ) yaklasik 10 dakika devam ediyor bu bir ariza sebebi midir ? Ve kombi yazlik konumda iken musluklar kapali oldugu halde kombi de musluk isareti yaniyor.Kombi kışlık konumda çalışırken kombinin petek ayarlarını son dereceye getirdiğimde arıza işareti gösteriyor ama kombi çalışmaya devam ediyor nasıl bir yol izlemeliyim bu durumlarda . Teşekkürler…

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba Aleyna Hanım… Kombide sıcak su talebi sona erdiğinde yani sıcak su musluğu kapatıldığında kombinin çalışmasının da direk durması gerekir. Ses uzun süre daha devam ediyorsa bu durumda; fan, pompa, üç yollu vana, gaz valfi gibi parçaları kontrol etmek gerekir. Kombi kış modundayken sıcaklık ayarını en yükseğe alırsanız aşırı ısınma uyarısına geçer bu işlemi uygulamayın aksi halde mevcut masrafa yeni masraflar eklemiş olursunuz. Bu aşamada izleyeceğiniz tek yol ve yapılacak tek şey servis müdahalesidir. Sizi yönlendirebileceğimiz bir işlem yok maalesef, uzman yardımı almalısınız.