Dilovası Kombi Servisi

Kocaeli Dilovası Kombi Servisi

Kombi kullanıcılarına yardımcı olabilmek maksadı ile var olan Dilovası Kombi Servisi her daim tüketicilerinin huzurundadır. Teknik anlamda gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini teknoloji ile yenileyen firmamız siz değerli kullanıcılarının huzurunda olmayı sürdürecektir. Çünkü her daim en iyi hizmeti sunmaya odaklanır ve kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışır.

Dilovası Kombi Servisi

Dilovası Kombi Servisi Kimdir?

Dilovası Kombi Servisi 1994 yılından bu yana huzurlarınızdadır. Siz değerli kullanıcılarına her zaman en iyi hizmeti sunmak adına vardır. Çalışmalarını her şeyden önce müşteri odaklı sürdürmekte olan bir firmadır. Yaptığı çalışmaları önemser ve her zaman en iyi sonucu çıkarmaya çalışır. Kullanıcılarının gözünde en iyi servis konumundadır ve bu konumunu da sürdürecektir. Teknik anlamda karşınıza çıkan tüm sorunları önemseyerek sizlere yardımcı olmaya çalışır. Bu anlamda elinden gelenin en fazlasını yapmıştır ve yapmaya da devam eder.

 • Dilovası Kombi Servisi’ni her zaman için memnuniyeti yaşamak adına arayabilirsiniz. Beklentiniz olan hizmetleri günün kesintisiz saatlerinde devam ettirmekteyiz. Teknik anlamda çalışmalarımızı uzmanına bırakmaktayız ve sizlere her daim beklediğiniz hizmetleri yaşattırmaktayız. Huzurlarınızda en iyi hizmeti en kısa sürede sunmakta olan firmamızı tercih etmeye devam edin. Her daim kazançlı çıkacak ve güvenilir hizmetlerden yararlanacaksınız.

Kombi kullanıcılarına her konuda yardımcı olan Dilovası Kombi Servisi huzurlarınızda en iyi hizmeti yıllardır sunmaktadır. Sektöründe en başarılı çalışmaları çıkarmakta olan firmamızı aradığınızda her zaman her konudaki bilgi ve yardımları alabileceksiniz. Firmamız sizleri önemsiyor ve her daim en iyi hizmetleri huzurlarınızda sunmaya odaklanıyor. Sizler de en başarılı hizmetlerden yararlanmak adına bizi aramaya devam edebilirsiniz.

Servis Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Dilovası Kombi Servisi olarak bizler her bir hizmetimizi önemsemekteyiz. Kombilerinizde meydana gelen; sıcak su, su damlatma, sesli çalışma, basıncı düşürme, petekleri ısıtmama, basıncı yükseltme gibi önemli sorunlarında, kombilerin bakımlarında bizi arayabilirsiniz.

Dilovası Kombi Servisi olarak hizmetlerimizi uzmanı ile yaptığımızı belirtmek isteriz. Her konuda güvenilir olan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kombi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 • Kış döneminde ekstra bir ürün ya da malzeme olmadan tüm odalarınızı petekler aracılığı ile ısıtabilirsiniz.
 • Konut ya da iş yerinizde yer alan tüm musluklarınızdan sıcak su alabilirsiniz.
 • Beklentinize kısa zamanda yanıt alıp tasarrufu yaşayabilirsiniz.
 • Aşırı büyük olmadığı için ve genelde bir duvara monte edildiği için yer sıkıntısı veya görüntü kirliliği yaşattırmaz.
 • Kolay monte edilir, kullanımı basittir.
 • İsteğe bağlı ısıtma ve sıcak su kullanımı sağlar.
 • Piyasada birçok çeşitte ve marka modelde bulunur. Ürün yelpazesi oldukça geniştir.
 • Konut büyüklüğüne göre birçok çeşidi bulunmaktadır.
 • Sizi yormaz tek bir ayar ile beklentinize yanıt almanızı sağlar.
 • Isınma ve sıcak su kullanımında beklediğiniz konfor ve rahatlığı sizlere daima yaşattırır.

Bu bilgilerden yola çıkarak kombi kullanmıyorsanız mutlaka kullanın diyoruz…

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Dilovası İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Cumhuriyet – Çerkeşli – Çerkeşliosb – Demirciler – Diliskelesi – Fatih – Kayapınarı – Köseler – Mimar Sinan – Orhangazi – Tavşancıl – Tepecik – Turgut Özal

Dilovası ilçesinde devam eden hizmetlerimiz; Dilovası Baymak Servisi, Dilovası Demirdöküm Servisi, Dilovası Ferroli Servisi, Dilovası Vaillant Servisi, Dilovası Eca Servisi, Dilovası Viessmann Servisi adı altında da ilerlemektedir. Çalışmalarımızda adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı olmadığımızı belirtmek isteriz. Tamamen kombi kullanıcılarımızın istek ve talebi ile özel servis konumunda çalışmaktayız. Yani yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (118 Yorum)

 1. MUAMMER AYHAN dedi ki:

  Merhaba

  HKB 124 DG kombi ara ara ateşleme yapmıyor ateşleme yaptığında ise sıcak su akımı olmuyor arza neden kaynaklı olabilir bize maliyeti ne kadar çıkar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Muammer Bey… Kombide sıcak su arızaları maalesef ki tek bir sebebe bağlı değildir. Özellikle de kombi bir hata kodu veya uyarı vermiyorsa arızayı yerinde görmeden tahmini de olsa uzaktan bilgi aktarmak zordur. Teknik açıdan yardım almak isterseniz bize; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 2. murat özdoğan dedi ki:

  selam hocam baymak eco 5 kombimde sıkıntı sıcak su problemi mutfak ve banyo levabosundan sıcak akarken duştan ılık geliyor çeşmeyi değiştim fakat sorun devam ediyor su tanziyini kıstığımda braz sıcak oluyor sorun ne olabilir yardımcı olursanız teşekkür ederim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Murat Bey… Mutfak ve banyodan sıcak su gelmesi ancak duştan sıcak su gelmemesi durumu kombi ile alakalı değil, direk tesisat ile alakalıdır. Sıcak su hangi bölümden gelmiyorsa aslında sorun o bölümdedir. Tesisatta tıkanma olabilir ya da sıcak su gelmeyen musluk bataryasında sorun olabilir. Musluk bataryasını değiştirin, sorun düzelmezse mutlaka bir tesisatçıdan yardım almalısınız.

 3. Mehmet can yılmaz dedi ki:

  Evin dış montalamasıda var ama fatura çok geliyor kombiyi 38 derecede yakmışım ama 700 tl fatura geliyor bunun sebebi nedir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Mantolama tek başına tasarruf yaşamada yeterli değil maalesef. Daireniz ara katta değilse, alt veya üst katınız boş ya da ısıtıcı kullanılmıyorsa, kombi ve tesisatınız bakımsız-tıkalıysa faturanız bu gibi sebeplerle de yüksek gelebilir. Harici olarak şunu da belirtmek isteriz ki her zaman düşük derece düşük fatura demek değildir. Belirttiğimiz durumlar söz konusu olduğunda kombi bir de düşük dereceye alınırsa (38°C çok düşük bir sıcaklıktır) kombi durmadan çalışır, sürekli ateşleme yapar. Çok sık devreye girip çıktığı için de tüketimi artırır. Tabi yine de kombide-tesisatta bir sıkıntı var mı yok mu diye incelemeyi yerinde yapmamız gerekiyor.

 4. Yasemin dedi ki:

  İlk önce f1arızası vardı, şimdide f0 arızadı. Rezetledikten sonra fo oldu. Su basıncı normal sebep nedir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yasemin Hanım… Kombinizin marka ve modelini bilmediğimiz için net bilgi aktaramıyoruz. Ancak anladığımız kadarıyla kombiniz önce aşırı ısınma hatası vermiş ardından düşük basınç arızasına geçmiş. Bu durum; basınç sondası, pompa gibi bazı parçalara bağlı olabilir. Yine de tabi net teşhis için kombiyi yerinde görüp incelememiz gerekiyor.

 5. Dilek Yılmaz dedi ki:

  ECA marka kombim su basıncı düştü tamamen sıfırlandı hatta basınç düğmesini cevirmeme rağmen su almıyor ve hiç bir ses gelmiyor nedeni ne olabilir acaba?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Dilek Hanım… Dairenizde su kesintisi yoksa, kombi altındaki tesisat vanaları açıksa ve buna rağmen doldurma musluğunu çevirdiğinizde su sesi duymuyorsanız parça muhtemelen bozuktur yani işlev sağlamıyordur. Bu aşamada parçanın değişimi gerekebilir.

Petek Yıkama