Dikili Kombi Servisi

İzmir Dikili Kombi Servisi

Kombiler sayesinde artık soğuklara karşı önlemlerimizi alabiliriz. Güncel teknoloji ile üretilen bu cihazlar, ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılıyor. Teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla bilinen markalar; müşterilerine hitap edebilecek ürünler tasarlıyor. Dikili Kombi Servisi olarak tüm bu teknolojileri takip ederek daima yenilikçi olmayı hedefliyoruz.

Dikili Kombi Servisi

Dikili Kombi Servisi

Uzmanlar mekanlarınızdaki kombilerin arızalanmaması ve verimli kullanımı için yılın belli dönemlerinde bakımlarının yapılması gerektiğini söylüyor. Dikili Kombi Servisi, cihazlarınızın bakım işlemlerini gerçekleştiriyor. Sorunlarınızı ilettiğinizde kısa zamanda mekanlarınıza gelen teknisyenler, cihazlarınızı bakımdan geçiriyor.

 • Arızaya sebebiyet verecek yedek parçalar yenileriyle değiştirilerek, müşterilerin sonradan yaşayacağı sorunlar önlenmiş oluyor. Konusunda profesyonel olan teknisyenler, tüketicilerine kaliteli ve pratik çözümler sunuyor. Müşterilerine verdiği değeri çalışmalarıyla ortaya koyan uzman ekip, müşteri memnuniyetini önemsiyor. Uzman ekip, gelişen en son teknolojiyi yakından takip ediyor ve yüzlerinizi güldürüyor. Cihazınız eski ya da yeni model olsun, her model kombide Dikili Kombi Servisi başarı sağlıyor.

Dikili Kombi Servisine Neden Güvenmeliyim

 • Memnuniyet odaklı müşterilerinin faydası için daima çalışan bir firma olduğu için
 • Müşterilerinin her birini önemser ve daima değer verir
 • Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle karşınıza çıkar
 • Dikili Kombi Servisi beklenilen hizmetin üst seviyesinde bir hizmet sunar
 • Firmamız ekip ve ekipmanlarına daima güvenir.
 • Firmamız sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşır ve iş bitiminde yardımcı olmaya devam eder.
 • Dikili Kombi Servisi her daim memnuniyet çerçevesinde ilkeler edinmiş ve daima memnuniyet odaklı çalışmalar sergilemiştir.
 • Dikili Kombi Servisi işlemlerin arkasında durur ve sizlere yapılan işlemlere dair parça ve işçilikte garantiler sunar.

Güven ve kalitenin yer aldığı firmamızdan servis talebi oluşturmaya karar verdiğinizde çağrı merkezi ekibimiz kesinlikle aklınızda bir soru işareti bile bırakmıyor. Buna istinaden bizleri arayıp aklınıza takılan tüm soruları sorabilir bilgiler alabilirsiniz. İşlem öncesi ve işlem sonrasında desteklerimizi asla esirgemiyoruz.

Sorununuz olduğunda Dikili Kombi Servisi’ni arayabilir tüm sorunlarınızı çekinmeden anlatabilir aynı zamanda ürünlerinizle ilgili bakım ve onarım işlerini uzman ekibe rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Kombi Olmasaydı Ne Olurdu?

Bugün ülkemizde yapılan araştırma kombi kullanımının yoğun olduğunu belirtiyor. Ancak kullanılmayan bazı kesimler de vardır.  Kullanan tüketicilerinin belki de değerini ve önemini henüz anlamış değiller. Ancak kombi kullanılmayan bir konuta gidildiğinde çekilen sorunlar ve alınan sonuçlar göz önünde bulundurulduğunda değeri anlaşılabilir.

Kombi olmasaydı eğer hem ısınmak için hem de sıcak su almak için ayrı iki cihaz kullanmak zorunda kalırdık. Bu bize her zaman ekstra masraf çıkarırken yakıt tüketimini de artırmaktadır.

İşte bu yüzden kombi ülkemizde hem sıcak su almada hem de ısınmada sıkça kullandığımız ürünlerin başında geliyor.  kullanılmayan konutlarda ise genel sebep doğalgazın olmaması oluyor. Doğalgaz olan her konutta ise ısınma ya da sıcak su talepleri kombiler ile karşılanıyor.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Dikili İlçesinde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Bademli  – Bahçeli  – Cumhuriyet  – Çağlan  – Çandarlı  – Çukuralanı  – Deliktaş  – Demirtaş  – Denizköy  – Esentepe  – Gazipaşa  – Gökçeağıl  – İslamlar  – İsmetpaşa  – Kabakum  – Katıralanı  – Kıratlı  – Kıroba  – Kızılçukur  – Kocaoba  – Mazılı  – Merdivenli  – Nebiler  – Salihler  – Salimbey  – Samanlıkköy  – Uzunburun  – Yahşibey  – Yaylayurt  – Yenice

Dikili ilçesinde aynı zamanda Dikili Vaillant Servisi, Dikili Baymak Servisi, Dikili Demirdöküm Servisi, Dikili Eca Servisi, Dikili Viessmann Servisi, Dikili Ferroli Servisi hizmetleri de sunmaktadır. Adı geçen markalar bağlantılı olduğumuz markalar değildir. Özel servis olarak kullanıcılarımızın talebi ile hizmet sunmaktayız. Yetkili servis konumunda çalışmıyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (122 Yorum)

 1. Serkan Gökhan dedi ki:

  Daikin 0.7 bar alttaki mavi vanayı çevirdim su sesi yok dün akşam beri öyle akşam 1.1 sabak baktım 0.7 bar ne sorunu olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serkan Bey… Dairenizde su kesintisi yoksa, kombi alt kısmında yer alan tesisat vanaları açıksa ve buna rağmen doldurma musluğunu açtığınızda su sesi gelmiyorsa parça bozuk yani boşa dönüyordur. Parça değişimi gerekebilir.

Petek Yıkama