Derince Kombi Servisi

Kocaeli Derince Kombi Servisi

Her açıdan kullanıcılarını önemsemekte olan Derince Kombi Servisi aradığınızda tüm sorunlarınız son bulacak, sorularınız asla yanıtsız kalmayacak ve her daim beklentiniz olan hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Derince Kombi Servisi olarak sizlere her daim beklentiniz olan hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu unutmayınız.

Derince Kombi Servisi’ne Neden Güvenmeliyim?

Çünkü firmamız teknik açıdan siz değerli kullanıcılarına yardımcı olmak adına vardır. Huzurlarınızda en iyi hizmeti sunarak en değerli kullanıcılarına yardımcı olmaya odaklanan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerine teknik açıdan bugüne kadar en iyi hizmeti sunmuş durumda olan firmamızı aradığınızda beklediğiniz güveni alabileceksiniz.

Çünkü bizler hizmetlerimizi en büyük destekçiniz olabilmek adına sunmaktayız. Adreslerinizin en yakınlarındayız ve tek bir telefonunuz ile her daim huzurlarınızda olacağız. Bizi arayarak tüm sıkıntılarınıza çareler bulabilirsiniz ve kendinizi güvende bulabilirsiniz.

 • Derince Kombi Servisi olarak bizi tercih eden ya da etmeyen her bir tüketicimizi ayrı ayrı önemsemekteyiz. Tüketicilerimizin tüm sorunu aynı zamanda bizlerin de sorunu demektir. Yoksun olduğunuz değerdeki hizmetler firmamız tarafından günün kesintisiz saatlerinde sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple de bizi arayama bizimle irtibatta kalmaya devam edin diyoruz!

Huzurlarınıza çıkarak bugüne kadar mağdur ettiğimiz kullanıcı sayısı yok denecek kadar azdır. Çünkü amacımız sizleri sadece zor anlarınızdan kurtarabilecek sonuçları çıkarabilmektir. Derince Kombi Servisi olarak kombi sorunlarınızda her daim bizi arayabilir, sorunlarınızı çözümletebilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

►►► Derince Kombi Servisi tarafından sizlere sunulan her bir hizmetimiz; güvencemiz ve garantimiz altındadır!

7/24 Derince Kombi Servisi

Derince Kombi Servisi çalışmalarında sadece sizleri bekletmemeye, sizlere yardımcı olmaya ve sizleri memnun etmeye odaklanır. Bu sebeple de her daim beklediğiniz olan hizmetleri beklediğiniz vakitlerde sunmaya çalışır. Kullanıcı olarak talep ettiğiniz en iyi hizmeti firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bizler bu sektörde her daim başarılarımız ile anıldık ve bu başarıları devam edeceğiz. Kombilerinizde oluşturduğu tüm arıza durumlarında kesin ve kalıcı çözüm adına bizi tercih etmeye devam edin…

Memnuniyetiniz için En İyisi

Kombi Olmasaydı Ne Olurdu?

 • Kombinin kullanıldığı kadar kullanılmadığı konutlar da söz konusudur. Özellikle de doğalgazın olmadığı çoğu konutta kombi kullanılamaz. Elektrikli kombi üretimi yapılıp piyasaya sunulmuş olsa da doğalgazlı kombi kadar rağbet görmemiştir.
 • Kombi olmasaydı konutlarımızı ısıtacak ve sıcak su almamıza yardımcı olacak iki ayrı cihaza sahip olacaktık (kombi kullanılmayan konutlardaki durum her zaman bu şekildedir) Kombinin kullanıldığı konutlarda tüm odalar petekler ile ısıtılabiliyor ayrıca sıcak su da musluklardan talep edilen vakitte talep edilen ısıda alınabiliyor. Kombi olmayan konutlarda ise ısınma klima, kömürlü soba, doğalgazlı soba, elektrikli ısıtıcılar ile sağlanıyor. Yalnız bu cihazlar sadece bulunduğu ortamı ısıtabiliyor. Diğer odaların ısınması açısından ekstra bir ürün daha gerekebiliyor ya da cihaz ayarı artırılarak odaların kapıları ısı ulaşması amacı ile açılıyor. Bu zaten ekstra masraf ve ekstra yakıt tüketimi iken bir de sıcak su için şofben ya da termosifon gibi cihazların kullanılması gerekiyor. Bu da yine ekstradan masraf ve yakıt tüketimi demektir.
 • Tek bir kombi ile dilediğiniz odayı dilediğiniz ısıda ısıtabilir, tüm musluklardan dilediğiniz ısıda sıcak su elde edebilirsiniz. Bu sebeple kombi olmasaydı yaşantımız özellikle de kış dönemlerinde ve sıcak su ihtiyaçlarında çekilmez bir hal alırdı…

Derince İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Çavuşlu – Çenedağ – Çaınarlı – Deniz – Dumlupınar – Fatih Sultan – Geredeli – İbnisina – Karagöllü – Kaşıkçı – Mersincik – Sırrıpaşa –Tahtalı – Terziler – Toylar – Yavuz Sultan – Yenikent

Derince ilçesinde aynı zamanda; Derince Baymak Servisi,  Derince Eca Servisi, Derince Vaillant Servisi, Derince Demirdöküm Servisi, Derince Ferroli Servisi, Derince Viessmann Servisi hizmetleri de sunar. Bu hizmetlerinde adı geçen markalar ile bağlantılı olmayan firmamız genel merkezlerden bağımsız özel servis konumunda çalışmaktadır. Yetkili servis değildir, kullanıcılarının istekleri üzerine özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (162 Yorum)

 1. Murat Yıldırım dedi ki:

  Ariston genus marka kombi petek hat filtresini temizledim pompa çalışıyor fakat derece direk yükselip kombi kapanıyor. Pompa çalışmaya devam ediyor sirkülasyon yapmıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Murat Bey… Kombinin devre dışı kalması hem kombi hem tesisata bağlıdır. Temizlik işlemi de gerekebilir, harici bir sorun da olabilir. Teknik yardım için bize; 0850 811 88 22 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 2. Nazif Tuncer Erke dedi ki:

  Kombi off durumuna alininca su basincinin;normal calisma durumunda oldugu gibi sabit mi kalmasi gerekiyor yoksa biraz dusmesi normal midir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Nazif Bey… Su basıncının kombi kapalı durumdayken anormal olmayan miktarda yani biraz düşmesi olağan bir durum. Çünkü cihaz çalışırken ısınan su genleşir. Eğer aşırı oranda düşme söz konusu ise bir problem vardır.

 3. mehtap moon dedi ki:

  Merhaba
  Digifel premix kombiyi bir ay oldu kullanmaya başlayalı.iki gündür sıcak su alamıyorum.basınç ayarı 1.3.ilave olarak resetledim sonra sıcak su verdi.yanlız bugün tekrar su soğuk sıcak vermiyor.Neden acaba ?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Mehtap Hanım,
   https://kombitamircisi.com.tr/kombi/sicak-su-arizasi/
   Yukarıda bıraktığımız linkten ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 4. Leyla Erkal dedi ki:

  Demirdöküm Aden marka kombi allt vana ve arka borudan su akıtıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Leyla Hanım… Kombi altında tesisat boruları ve vanaları vardır. Bu borulardan su geliyorsa uzman bir tesisatçıdan yardım almanız gerekiyor. Su kombi içinden geliyorsa biz müdahale ediyoruz.

 5. Mehmet Şenel dedi ki:

  Merhabalar, Demşrdöküm 65 litrelik termostat satın aldım. Banyo yaparken sıcaklık düşüyor. 55 dereceden 20 dereceye kadar düşüyor bu normal mi? Ailem abdest alırken bşle 3,5 derece düşüyor. 3,5 lştre su kullankmında sıcaklık düşmemeli diye düşünüyorum. Randımanlı duş alamıyoruz bu bir sorun mu?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Kullandığınız cihaz termosifon sanırım. Firma olarak termosifon hizmeti vermediğimiz için bu konuda size yardımcı olamıyoruz maalesef. Cihazı satın aldığınız yerle görüşebilir, bu konuda yardım alabilirsiniz.

Petek Yıkama