Demirdöküm Kombiye Reset Atma

Demirdöküm Kombiye Reset Atma işlemi nasıl yapılır? Demirdöküm kombi arızaya geçtiğinde, ekranda bir hata kodu yanıp söndüğünde veya arıza led uyarısı yanıp söndüğünde servis gelmeden önce yapılması gereken en önemli işlem resetleme işlemidir. Resetleme cihazı arızadan çıkarma uygulamasıdır. Demirdöküm kombinizi nasıl resetleyerek arızadan çıkaracağınızı bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz. Videomuzda uzman teknisyenimiz Demirdöküm kombinin resetlenme işlemini uygulamalı olarak göstermektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Binali İlyasov dedi ki:

    Vidyoda oldugu gibi kombinin ekraninda f_ 10 0:0 gibi uyarilar belirli aralikda devam ediyor reset atiyoruz ama hata ayni sekilde devam ediyor. Ne yapmaliyiz

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba Binali Bey… F10 uyarısı ve akabinde ekranda beliren 0.0 uyarısı kombi tesisat basıncının yetersiz olduğunu belirtir. Yani 1.5 olması gereken basınç değeri şuanda 0.0 bar kadar. Kombi bu durumda resetlemeyle düzelmez. Kombinizin modelini bilmediğimiz için net bilgi aktaramıyoruz. Ancak kombi altında monteli durumda mavi veya siyah renkte bir musluk olacak. Bu musluğu sola doğru çevirin, su sesi duyacaksınız. 0.0 bar değeri 1.5 olunca bu parçayı sağa çevirin kapatın, sorun düzelecektir. İşlemi yapamazsanız veya çok sık yapmak zorunda kalırsanız 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.