Demirdöküm Migo Oda Termostatı

Demirdöküm Migo Oda Termostatı Kullanımı

Demirdöküm kombilere uygun Demirdöküm Migo Oda Termostatı hakkında merak ettiğiniz her tür bilgi aşağıdaki metinde sıralanmıştır.

Demirdöküm Migo Oda Termostatı

Demirdöküm Migo Oda Termostatı Özellikleri

 • Kombinize uzaktan erişmenizi sağlar. Bu nedenle evinizin ısısını ayrıca kullanım suyunuzun sıcaklığını akıllı telefonunuz ile ayarlayabilirsiniz.
 • Kullanım tercihlerinizi öğrenerek sizin için en verimli çalışma şekli ne ise ona göre çalışma yapar.
 • Yüksek veriminin sağlamakta olduğu tasarruf sayesinde doğalgaz faturalarınız daha düşük gelir.
 • Kullanımı kolaydır. Maksimum konfor sunarken evde olmasanız dahi tasarrufu elde etmenize yardımcı olur.
 • Çoklu kullanılabilir yani birden fazla kişi tarafından kontrol edilebilir.

Hangi Model Kombiler ile Kullanılabilir?

“Nitromix ve yeni çıkacak olan kombilerle uyumludur.”

Diğer model kombilere uyum sağlamaz.

E-Bus uyumlu Demirdöküm kombilerle de çalışabilmektedir.

 • Ayarlanabilir sıcaklık aralığı 7-30°C arasıdır.

Ekranda 2 sıcaklık değeri görüntülenir. Sol tarafta görüntülenen güncel oda sıcaklığıdır. Sağ tarafta görüntülenen ise ayarlanmış yani talep edilen sıcaklıktır.

 • Talep edilirse “-“ ve “+” düğmeleri ile istenen sıcaklık ayarlaması yapılabilir.

Ana fonksiyonlara yönelik gereken tüm ayarlamaları akıllı telefonunuzdan ya da tabletlerinizden yapabilirsiniz.

Uygulamayı dilerseniz mobil cihazınız üzerinden yükleyebilirsiniz.

Yükleme sonrasında ilk bağlantı yeri için ürün ile cihaz arasında Bluetoth bağlantısı oluşturmanız gerekir. Bağlantı üzerinden ürünün WLAN ayarlarını yapmalısınız.

Demirdöküm Migo Oda Termostatı Arızaları ve Çözümleri

Ekranda Pil Sembolü Görünüyorsa

 • Pil sembolü dik açıda görüntüleniyorsa piller boşalmak üzeredir. Bu durumda oda termostatının pillerini yenilemelisiniz.
 • Pil sembolü yatay açıdan görüntüleniyorsa piller boşalmış demektir. Bu durumda oda termostatının pillerini yenileyerek sorunu çözümleyebilirsiniz.

Ekranda İletişim Sembolü Görünüyorsa

 • İletişim ünitesi bağlantısı kurulamıyor demektir. Termostat ile iletişim ünitesi arasında kalan mesafeyi azaltmanız gerekir. Aradaki mesafe uzun olduğu için iletişim kurulamıyordur.

Bilmenizi İsteriz! Demirdöküm Migo Oda Termostatını kullanırken kombinizin ayarı yüksek derecede olmalıdır. Bağlantıyı yapan firma ekibi gereken ayarlamayı yapacak ve sonrasında size şu ayarda kullanmanız gerekiyor diye bilgi sunacaktır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (20 Yorum)

 1. hakan özkan dedi ki:

  migo ile telefondaki uygulama senkronize olmuyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey… Makalemizde açıkladığımız bilgiler yalnızca bilinçlenmeniz amacı iledir. Firma olarak oda termostatı satış ve sonrası hizmeti sunmuyoruz maalesef. Ürünü tedarik ettiğiniz firma veya kendi firması ile görüşmelisiniz.

 2. Metin kefsiz dedi ki:

  demirdöküm Migo yedek parça mevcutmu elinizde

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Metin Bey… Makalemizde yer alan bilgiler, bilinçlenmeniz açısındandır. Firmamız oda termostatı hizmeti de sunmuyor maalesef. Bu sebeple yedek parçalar da bizde bulunmuyor.

 3. Mehmet ak dedi ki:

  Meraba migo cebten baglanmıyo hata veriyo internet sunucuya baglanamadı diyo cebtem kumda edemiyom sorun nedir yeni başladı oda sıcaklıgını gösteriyo dışarısının sıcaklıgını göstermiyo baglanır gibi yapıyo tekrar cıkıyo ineternet sunucu hatasındiyo

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Makalemizde sunduğumuz bilgiler sadece bilinçlenmeniz amacı iledir. Yani firma olarak oda termostatı hizmeti vermiyoruz maalesef. Bu yüzden size bu konuda yardımcı olamıyoruz. Ürünü tedarik ettiğiniz firmadan yardım almalısınız.

 4. Ali tekin dedi ki:

  Merhabalar Migo termostatı kullanmaya başladım ama merak ettiğim birşey var kombi üzerinden yapılan ayar peteklere giden su derecesi 55 yani Migo yokken böyle kullanırdım ama suan ona müdahale edemiyorum evin içerisi 24 derece iken Migo yu 24.5 yapıyorum kombi alevlenme Sistemi son ayarda yanıyor izledim baya sürekli artıyor 45-46-47-50 gibi devam edip cıkıyor bana bunu tam anlamadım ne yapmalıyım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ali Bey… Oda termostatından sıcaklığı yükselttiğiniz için kombi devreye girip odayı ayarlanan sıcaklık kadar ısıtmaya çalışıyor. Kombi devreye girdiğinde sıcaklığın yükselmesi de olağan bir durumdur zaten. Yani bu bir arıza değildir. Oda ısısı 24.5 olduğu zaman kombiyi kontrol edin, sıcaklığın yavaş yavaş düşmesi gerekir. Düşme olmaz tam tersi sıcaklık yüksek derecede sabitlenirse bu aşamada servis yardımı almalısınız.

 5. Mehmet ak dedi ki:

  Migoyu yeni aldım serfisbagladı fakat işte oldugumdan ayarlarını bilmiyom internete baglayamıyom nasıl ayarlancak bi purogramı var bilgi verirseniz iyi olur

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Firma olarak oda termostatı hizmeti vermediğimiz için tam olarak detayı bilemiyoruz maalesef. Makalemizde sadece kullanım kılavuzunda yer alan ürün özelliklerine ve arıza çözümlerine yer verdik. Ürünü tedarik ettiğiniz firmayla görüşerek bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Petek Yıkama