Darıca Kombi Servisi

Kocaeli Darıca Kombi Servisi

Darıca Kombi Servisi nde bulacağınız hizmeti hiçbir yerde bulmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Her zaman tüketicilerini düşünerek çalışmalarına yön veren ve kullanıcılarını da asla zor durumda bırakmayan firmamız Darıca ilçesinde teknik açıdan en iyi hizmeti sunar. Kullanıcılarının huzuruna her daim en başarılı şekilde çıkar, kullanıcıların beklentisine her daim yanıt verir ve her daim gereken hizmeti tüketicilerine sunar.

Darıca Kombi Servisi’nden Hizmet Alın!

Darıca Kombi Servisi olarak tüketicilerimize her zaman ihtiyacı olan hizmeti sunuyoruz. Tüketicilerimizin beklentisi bizim için her daim önemlidir. Bu nedenle de her bir müşterimiz teknik açıdan yardım almak adına bizi arayabilir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetleri sunmak bizler için görevdir ve bizler bu görevi yerine getirmek adına varız. Bu yüzden Darıca Kombi Servisi’nden hizmet alın önerisinde bulunmaktayız.

 • Darıca Kombi Servisi her zaman müşterilerini memnun etmeye odaklı bir firmadır. Kombilerinizde karşınıza çıkan tüm sorunları önemser, gereken işlemleri her zaman yerinde, kullanıcı huzurunda yapar ve teknik açıdan tüm yardımları kullanıcılarına sunar. Her zaman kalıcı memnuniyet ve her zaman hizmette beklentiye yanıt için bizi aramaya devam edin. Huzurlarınızda olduğumuz sürece sizlere yardımcı olacağız.

Darıca Kombi Servisi’ni bir kez arayarak beklentisine her daim yanıt almış kullanıcılarımızı biliyoruz. Amacımız her zaman bizleri tercih eden tüketicilerimize beklentisi olan hizmeti sunabilmekti… Bu nedenle de huzurlarınıza her daim sizleri memnun edeceğimize odaklanarak çıktık. Sizlere yardımcı olduk, sorunlarınızı çözümledik ve bugün hala huzurlarınızdaki yerimizi alıyoruz.

Darıca Kombi Servisi Tarafından Sunulan Hizmetler

 • Kombi Bakımı Kombilerinizin bakım gereksinimlerinde uzman teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.
 • Kombi Arıza Onarımı Kombilerinizde meydana gelen bütün sorunlarda teknik açıdan yardım alabileceğiniz firmamız gün boyu huzurlarınızdadır. Sorunlarınızı bize anlatın size her konuda yardımcı olalım.
 • Tesisat Temizliği Kombi kullanıyorsanız eğer tesisatınız zamanla pislik ile tıkanacak ve alacağınız sonucu etkileyecektir. Alacağınız sonucun iyi olması da tesisatın temizliğine bağlıdır. Bu uygulamayı uzman ekibi ile yapan firmamızı arayabilirsiniz.

Darıca Kombi Servisi olarak amacımız size her konuda her zaman yardımcı olabilmektir. Yoksun olduğunuz en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

 • Bakımların ihmal edilmeden senede bir kez yapılması.
 • Tesisatın ihmal edilmeden üç yılda bir kez temizlenmesi.
 • Kombi arızalarında uzman yardımı alınması.
 • Kombi arızalarında gerekmedikçe kombiye müdahale edilmemesi.
 • Kombinin sürekli açıp kapatılmaması (özellikle de kış aylarında).
 • Bacalı kombi kullanımında bacanın düzenli olarak temizlenmesi.
 • Bacalı kombilerde ortamın havasız kalmaması, sürekli havalandırılması.
 • Kombinin açık balkonda kullanılmaması, kombi açık balkonda ise dolap yaptırıp dolap içinde kullanılması
 • Montajlarının uzmanı tarafından yapılması, uzmanların onayı olmadan kullanılmaması.

Bu gibi durumlar kombiyi sağlıklı kullanmak ve sağlıklı verimler elde etmek için önemlidir. Kurallara uymalı, kombiyi can ve mal güvenliğiniz açısından doğru kullanmalısınız.

Kombi Bakımı

Darıca İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Abdi İpekçi – Bağlarbaşı – Bayramoğlu – Cami – Emek – Fevziçakmak – Kazımkarabekir – Nenehatun – Osmangazi – Piri Reis – Sırasöğütler – Yalı – Yeni – Zincirlikuyu

Darıca ilçesinde; Darıca Vaillant Servisi, Darıca Eca Servisi, Darıca Demirdöküm Servisi, Darıca Baymak Servisi, Darıca Ferroli Servisi, Darıca Viessmann Servisi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi bahsi geçen markalarla bağlantılı olmadan gerçekleştirmekte olup yetkili servis değil kullanıcılarımızın talebi ile özel servis konumunda devam ettirmekteyiz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (81 Yorum)

 1. Ercan Özdemir dedi ki:

  Airfel dijital ekranında C1 yazıyor hata vermek te bunun sebebi nedir sadece C1 yazıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ercan Bey… Cihaz basıncı yükseldiği için bu arıza kodunu veriyor. Bu durumda yüksek olan basıncı düşürmeniz gerekmektedir. Kombinize en yakın kaloriferin hava alma kısmını açarak, basınç 1,5 seviyesine düşünceye dek su alabilirsiniz.

Petek Yıkama