Çekmeköy Kombi Servisi

İstanbul Çekmeköy Kombi Servisi

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de en iyi hizmeti almanıza yardımcı olan Çekmeköy Kombi Servisi huzurlarınızda kesintisiz olarak bulunmaktadır. Kullanıcılarını düşünerek çalışmalarına hiçbir zaman ara vermeyen firmamız uzman ekibi ile sorunsuz kullanım sağlamanıza yardımcı olmaya çalışmakta ve sizleri her konuda da bilinçlendirmektedir.

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisinden Aynı Gün Hizmet

Çekmeköy ilçesinde kombiniz arızalandığında, kombinizin bakım zamanı geldiğinde ya da tesisatınızı temizletmek istediğinizde aynı gün içinde firma olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Aynı gün hizmet sunumlarımızda sizleri bekletmeksizin talep ettiğiniz hizmeti sunuyor ve sizleri memnun bırakıyoruz. Teknik açıdan kombinizde oluşan her tür arızanın üstesinden gelebilecek bilgi ve beceriye sahibiz. Aynı zamanda sorunlarınızla ilgilenirken sorularınızı da yanıtsız bırakmamaktayız.

 • Kombinizin arızasının çözümlenmesini, bakımların yapılmasını, tesisatın temizlenmesini talep ediyorsanız Çekmeköy ilçesinde aynı gün hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy ilçesinde sürdürdüğümüz kaliteli hizmetlerimizle günün kesintisiz saati huzurlarınızda yer alıyorken her tür sorunuza da yanıt veriyoruz. Sizlere yardımcı olmak her açıdan amacımızdır ve bizler bu sebeple günün kesintisiz saati huzurlarınızda olmaya devam ediyor olacağız.

*Müşterilerimiz için kısa bir bilgi:

Kombi Bakımını Yaptırmak Zorunda mıyım?

Kombi kullanıcılarının genelde merak ettiği sorulardan biri de bakım işlemlerinin ne derece önemli olduğu ve zorunlu bir işlem olup olmadığıdır. Kullanıcı kombi bakımı yaptırmak zorunda mıdır? Bakım yapılmadığında ne gibi sorunlar yaşanabilir? Merak eden tüketicilerimiz için kısaca bilgi sunmak isteriz.

 • Bakımsız kombi beklediğiniz performansı gösteremez ve doğal olarak beklediğiniz iyi sonucu elde edemezsiniz.
 • Bakımsız kombi daha fazla yakıt tüketimi yapmanızı sağlar ve bu sebeple faturalarınız daha yüksek gelir.
 • Bakımsız kombi sürekli arızalanır, arıza tespiti önceden yapılamayacağı için aniden arızalanıp kış aylarında sorun yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca arızalar kış aylarında yoğunlukta olduğu için servis yoğunluğu sebebi ile müdahale gecikebilir ve servis bekleyerek daha çok sorun yaşayabilirsiniz.
 • Bakımsız kombi daha kısa sürede kullanım ömrünü tamamlar. Normalde 15 yıl olan kombi kullanım ömrü daha kısa zamanda biter. Kısa süreli kullanım sonucunda yeni kombi almak zorunda kalabilirsiniz.
 • Bakımsız kombi can ve mal güvenliğinizin tehlikede olduğunu belirtir. Can ve mal güvenliğinizi koruma altına almak adına kombinizin bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Bu bilgilerden yola çıkarak bakımın önemini sizlere anlatmaya çalıştık. Kombi kullanırken en önemli işlem bakımlardır. Yaptırmak ya da yaptırmamak sizlerin elinde olan bir şeydir. Fakat önerimiz yapılması yönündedir.

Kombi Bakımı

Çekmeköy’de Nerelere Hizmet Sunuyoruz?

Alemdağ – Aydınlar – Cumhuriyet – Çamlık – Çatalmeşe – Ekşioğlu – Güngören – Hamidiye – Hüseyinli – Kirazlıdere – Koçullu – Mehmet Akif – Merkez – Mimar Sinan – Nişantepe – Ömerli – Reşadiye – Sırapınar – Soğukpınar – Sultançiftliği – Taşdelen

Ayrıca Çekmeköy Kombi Servisi olarak; Çekmeköy Baymak Servisi, Çekmeköy Ferroli Servisi, Çekmeköy Vaillant Servisi, Çekmeköy Eca Servisi, Çekmeköy Demirdöküm Servisi, Çekmeköy Viessmann Servisi gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz kullanıcılarımızın talebi ile özel servis olarak sunulmaktadır. Firmamız yetkili servis değildir ve adı geçen markalardan bağımsız özel servis olarak çalışmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (136 Yorum)

 1. Ahmet Kara dedi ki:

  Baymak baxı luna 3
  Uzun süredir E03 kodu vardı resetle düzeliyordu.
  Şimdi ekran komple gitti fan motoru sürekli çalışıyor.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Ana eşanjörde kireçlenme ya da tıkanma olabilir, kalorifer filtresinde veya tesisatta tıkanma olabilir, devirdaim pompası sıkışmış olabilir, üç yollu vana konum atlıyor ya da ortada kalıyor olabilir. Sıcaklık sensöründe sorun olabilir veya elektronik kart arızası olabilir. Arıza teşhisi için uzman desteği almalısınız.

 2. MEVLÜT DEVECİOĞLU dedi ki:

  Merhaba,
  1 hafta önce Baymak Delta Kombi regratörü takıldı. İlk 2-3 gün günde 4-5 kere regratörden fan sesi geliyor iken şimdi hiç gelmiyor. Ancak regratör sorunsuz çalışıyor.
  Regratör fanının çalışmaması normal midir? Bu sıkıntı olmadığını mı gösterir. Yoksa sıkıntı olduğunu mu?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mevlüt Bey… Fanın çalışmaması normal bir durum değildir. Regülatörde bir sorun olduğu için elektrikçiden teknik destek almalısınız.

 3. Veysel koçyiğit dedi ki:

  Demirdöküm kalistro kombi petekler kapalı sadece yaz ayarında kombi yanar yanmaz su göstergesi titreyerek yükseliyo 3 geçiyor sebebi nedir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Veysel Bey… Kombide basınç yükselmesi durumu genel olarak 3 sebebe bağlıdır.
   1- Genleşme tankının havasının eksilmesi veya patlak-delik olması,
   2- Eşanjör arızası,
   3- Doldurma musluğu arızası…
   Net teşhis için tabi yine de cihazı yerinde görüp incelemek gerekir. Bu konuda net teşhis ve müdahale için teknik servis yardımı almanız gerekmektedir.

Petek Yıkama