Çayırova Kombi Servisi

Kocaeli Çayırova Kombi Servisi

Yıllardır en iyi hizmetleri sunarak tüketicisini memnun etmekte olan Çayırova Kombi Servisi uzman personelleri, yaşadığınız cihaz sorunlarının tümünde yanınızda olmaya ve sizleri bu çaresizlikten uzaklaştırmaya hazırdır. Çayırova Kombi Servisi olarak bizler ki yıllardır işine verdiği önem ve tüketicilerine duyduğu hem saygınlık hem de değer ile hizmetlerini gerçekleştiren modern bir firmayız. Bu sebeple de kendimize hizmetlerimiz öncesinde sizleri memnun edebilme konusunda kesin sözler verebilecek kadar güveniyoruz.

Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi Her Zaman Yakınlarınızda!

Kombi cihazlarınızla geçirdiğiniz çaresiz anlarınızda her zaman gereken ilgiyi sunabilecek ve sizleri memnun edebilecek bir firma arıyorsanız beklentilerinizi anında yerine getirebilecek ve sorunlarınız ile yakından ilgilenebilecek olan Çayırova Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Sizleri her konuda bilgilendiren aynı zamanda yaşadığınız sorunlara etkin çözümler bulabilmek adına pratikliğini kullanan ekibimiz ile günün bütün zaman dilimlerinde huzurlarınızda yer alacağız. Yeter ki cihazlarınız arıza oluşturduğunda ya da çeşitli gereksinimlerinin karşılanması gerektiğinde akıllarınıza gelen tek firma olabilelim.

Emin olabilirsiniz ki yaşadığınız her bir problemde tek bir telefonunuz ile yanınızda yer alacağız ve sizleri memnun etmeden etkinliklerimizi sonlandırmayacağız. Hedefimiz ve çabalarımız gereği yıllardır huzurlarınızdayız ve başarılarımızı da gün geçtikçe artırmaktayız. Çayırova Kombi Servisi’ne olan desteğini ve tavsiyelerini sakınmaya tüketicilerimizin tümüne teşekkürlerimizi sunarken huzurlarından da ayrılmayacağımızın sözünü veriyoruz. Bununla birlikte her daim sorunları ile bizzat ilgilenebileceğimiz ve kesin sonuçlar çıkarabileceğimizin garantisini veriyoruz.

Sizler de tüm zor anlarınızda yakınlarınızda bulunarak bir telefonunuzla adresinizde olabilecek, sizleri bilgilendirerek işini başlatarak sizleri memnun etmiş bir şekilde işini sonlandıracak bir firmadan yardımlar alabilmek çabasında iseniz Çayırova Kombi Servisi olarak her zaman hizmetinizde olacağız.

Sorumluluklarını bilen bir firma olarak huzurlarınızda yer alabilmek bizleri başarıya ulaştırdı ve alanımızda hak ettiğimiz yerlere gelmemize etmen oldu. Bu sebeple de bizleri tercih eden ya da firma seçimlerini Çayırova Kombi Servisi’nden yana kullanan tüketicilerimize hem sevgilerimizi hem de saygılarımızı sunarız.

Unutmayın ki Çayırova Kombi Servisi uzman ve bilgili olan kadrosu ile günün her saatinde hizmetinizdedir. Tüm sorularınıza yanıt, sorunlarınıza çözüm bulmak adına bizi aramaya devam edin…

Kombi Arızalandığında Hangi İşlemler Yapılabilir?

 • Gaz vanaları kontrolü yapabilir. Dairede elektrik veya su kesintisi olup olmadığına bakabilir. Doğalgaz kesintisi durumu olup olmadığını kontrol edebilir. Kesinti durumlarında bekleyebilir. Kesinti olmayan durumlarda cihazın şalterini kaldırabilir, gaz vanasını açabilir.
 • Kombi basınç kontrolü yapabilir. Basıncın düşük olduğu durumlarda basıncı yükseltmek için kombiye su basabilir, basıncın yüksek olduğu durumlarda basıncı düşürmek için en yakın kaloriferden hava alabilirsiniz.
 • Kombiyi resetleyebilir. Resetleme işlemi kombilerde marka model ve çeşide bağlı değişmekte olan bir uygulamadır. Panelde mevcut olan reset düğmesine birkaç saniye basıldığında resetleme işlemi yapılır cihaz arızadan çıkarılabilir.

Önerimiz ise bu uygulamalardan sonra sonuç alamıyorsanız uzman yardımı almanız ve cihaza müdahaleyi bırakmanızdır.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Çayırova İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Akse – Atatürk – Cumhuriyet – Çayırova – Emek – İnönü – Özgürlük – Şekerpınar – Yeni

Çayırova ilçesindeki hizmetlerimiz; Çayırova Demirdöküm Servisi, Çayırova Baymak Servisi, Çayırova Eca Servisi, Çayırova Vaillant Servisi, Çayırova Protherm Servisi, Çayırova Viessmann Servisi adı altında devam etmektedir. Bu hizmetlerimizde adını verdiğimiz markalar ile bağlantımız yoktur. Markalardan tamamen bağımsız kullanıcı isteği doğrultusunda özel servis hizmeti sunan bir firmayız, yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (179 Yorum)

 1. ramazan gümüş dedi ki:

  viesman vitoped 100 normal sıcaksuyu açtığım zaman peteklerde yanmaya başlıyor bunu sebebini araştırdıgım da yollunun bozuk olduğunu öğrendim.fiyat araştırması yaptığımda uçuk rakamlar çıkıyor bunu tamiri varmıdır.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ramazan Bey… Arıza durumu sadece üç yollu vanaya değil, kart, sensör gibi parçalara da bağlı olabilmektedir. Parça tamir edilebilir elbet ancak hangi aksamında ne sorun var? bu incelemeyi yerinde yapmamız gerekiyor.

   1. ramazan gümüş dedi ki:

    tespit için servis ücretiniz ne kadar

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

     100 tl servis ücretimiz oluyor Ramazan Bey…

 2. ARAZ QURBANOV dedi ki:

  nota major31 F37 yazıyaor nədən ola bilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Araz Quarbanov… Kombinizin tesisat basıncı düşmüş bu yüzden F37 (düşük basınç arızası) veriyor. Bu durumda cihazın altında monteli olan mavi doldurma musluğunu sola çevirmeli, su sesi duyduktan sonra basıncı takip etmelisiniz. Basınç 1 ile 2 bar arasına geldiğinde işlemi sonlandırmalı yani mavi doldurma musluğunu kapatmalısınız. İşlem sonrası sorun düzelecektir.

 3. Zeki korkmaz dedi ki:

  Merhaba kombim ECA 4 dakika bir ateşleme yapıyor sebebi ne olabilir ya ben bu ECA dan hiç memnun değilim bakıyorum viesman Buderus ve demir döküm markalarda 10 15 dakika bir ateşleme yapıyor yani ben her zmn 100 TL fazladan ödüyorum lanet olsun ECA ya

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zeki Bey… Kombilerin çok sık çalışması bir arıza durumuna, tesisat tıkanıklığı gibi durumlara, ısı kayıplarına, ayarlanan düşük sıcaklıklara bağlı olabilir. Bize kalırsa bir sorun olup olmadığından emin olmak için servis çağırarak kombiyi kontrol ettirmelisiniz.

 4. İbrahim kartal dedi ki:

  Logamax plus GB012 Buderus markalı kombim =H arızası gösteriyor ve su basıncı çok sık düşmekte sorun ne olabilir acaba

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İbrahim Bey… Buderus Logamax Plus GB012 model kombilerde; brülör sıcak kullanım suyu devresi için aktif olduğunda yani bir sıcak su musluğu açık olduğunda ekranda =H sembolü ile birlikte alev ve musluk sembolü de belirir. Bu bir arıza kodu değildir. Ancak cihaz çok sık basıncı düşürüyorsa bu bir arızadır. Gözle görülür bir su kaçağı yoksa eğer kombiye bakım gerekebilir. Harici olarak parça arızası ve tesisat sorunu da olabilir. Cihazı yerinde sorunu incelememiz gerekiyor.

 5. adem kuyucu dedi ki:

  Ariston genus one slm kolay gelsin kombim günde bir defa bazan iki defa 309 yani gaz rolesi hatası veriyor arıza nedir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Adem Bey… Yaşadığınız problem gaz valfi, anakart gibi parçalara bağlı olabilir. Arıza çok sık tekrar eder veya resetleme işlemine rağmen düzelmezse bu konuda servis yardımı almanız gerekir.

Petek Yıkama