444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Buderus Logamax U052 CL Arızasıslogan
down
Paylaş:

Buderus Logamax U052 CL Arıza Kodu Nedir?

Sıcak su sensör sorunu olarak bilinen arıza kodudur.

Buderus Logamax U052 CL Arızası nda Kullanıcı Ne Yapmalıdır?

Bu arıza durumunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlem ya da uygulama bulunmamaktadır. Sadece cihazınızı resetleyebilirsiniz. Resetleme işlemi için de cihazı birkaç kez kapatıp açmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı 3 kez yapın. Uygulama neticesinde sonuç alamıyorsanız eğer başka bir müdahalede bulunmadan servis yardımı almalısınız.


Buderus Logamax U052 CL Arızası nda Hangi Parçalarda Sorun Olabilir?

  • Sıcak su sensöründe sorun olabilir Sıcak su sensöründe sorun olduğu zaman sıcak su sorunu yaşarsınız. Bu arıza durumunda zaten cihazınızın sıcak su vermediğini de göreceksiniz. Sorunun çözümlenmesi adına önce bir tespit gerekir. Tespit sonrasında eğer sensörde sorun görülür ise değişimi yapılır ve sorun çözümlenmiş olur.
  • Sensör kablolarında kopma olabilir Sıcak su sensörüne bağlı kablolarda kopma durumu söz konusu olmuş olabilir. Bu durumda sensör kablolarındaki kopma durumu giderildiğinde sorun çözümlenecektir. İşi uzmanına bırakmalısınız.
  • Sensör kablolarında kısa devre olabilir Sıcak su sensörüne bağlı kablolarda kısa devre durumu söz konusu olduğunda da yine aynı sorun yaşanabilmektedir. Arıza tespiti sonrasında eğer kablolarda kısa devre durumu söz konusu olur ise ekipler ona göre gereken müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Buderus Logamax U052 CL Arızası Nasıl Çözümlenir?

Sorunun çözümlenmesi adına kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem olmadığından çözüm adına servis yardımı almalısınız. Servis ekipleri yerinde kontrol sağladığında sorunun tespitini yapacaktır. Sorun sensör ya da kablolarında ise ona göre müdahale yapılacaktır. Müdahale için genelde parça değişimi gerekir. Parça değişimi sonrasında sorun kesin olarak çözümlenecek ve arıza durumu yerinde giderilecektir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.


Warning: include_once(/home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 710

Warning: include_once(): Failed opening '/home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 710

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/functions.php(4212): ob_end_flush() #2 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/load.php(788): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713