Pazar Günü Çalışan Kombi Servisi

Pazar Günü Çalışan Kombi Teknik Servisi

Kombiniz aniden arızalandı, hafta için cumartesi günü de dahil olmak üzere yoğun şekilde çalışıyorsunuz ve sadece pazar günü evde oluyorsanız üzülmeyin… Kombi Servisi hizmetlerini Pazar günü de gerçekleştirmekte olan firmamızı aradığınız sürece uzman teknik servis ekibimizin arızanın tespiti ve çözümü konusunda sizlere gereken bilgi ve yardımları sunmaya hazırdır.

Pazar günü de çalışmakta olan Kombi Servisi’nin amacı siz değerli tüketicilerini zor anları ile baş başa bırakmamak, sizleri zor durumda çaresiz bırakmamak ve gereken yardımları sunmaktır. Bu sebeple de firma olarak 7/24 kesintisiz hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Çalışıyorum ve kombim arızalı sadece Pazar günü evdeyim diye dert etmeyin. En yakınınızda bulunan firmamızı dilediğiniz zaman arayın.

Hizmet Koşulları Nelerdir?

►►► Kombi Servisi hizmetlerini yıllardır sunmakta olan firmamız Pazar günü hizmet sunuyor diye ekstra bir servis bedeli daha almamaktadır! Bu hizmetini koşulsuz şartsız her bir kombi kullanıcısına sunmaktadır. Hizmet bölgemiz içerisinde iseniz Pazar günü sunulan kombi servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizi sunmamızdaki amaç sizleri kombi sorunları ile çaresiz ve zor durumda bırakmamaktır.

Hafta içi gerçekleştirilen hizmetlerimizde sunduğumuz fiyatlarımız ne ise aynı fiyatlarımız geçerlidir. Ekstra servis bedeli veya parça değişimlerinde ekstra eklemeler yapılmıyor! Standart fiyat listemiz ne ise o uygulanıyor. Çünkü önemli olan sizlersiniz, sizlerin sorun yaşamaması, sizler sorun yaşadıkça da bizlerin bu müdahaleyi zamanında yerinde olması gerektiği gibi yapmasıdır.

Yoğun tempoda çalışıp, evinde sadece Pazar günü bulunan, kombisi arızalı olup çözüme ihtiyaç duyan her bir kombi kullanıcısı bize ulaşabilir, randevu kaydını şimdiden oluşturabilir…

Kombi Servisi olarak sizlere 7/24 kesintisiz uzman ve sertifikalı teknisyenlerimizle kombi sorunlarında yardımcı olmaya, bilgili çağrı merkezi personellerimizle telefon aracılığı ile tüm sorularınızı yanıtlamaya, sorunlarınız karşısında yapmanız gerekenleri servis öncesi sunmaya her daim hazırız…

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama