Pazar Günü Çalışan Kombi Servisi

Pazar Günü Çalışan Kombi Teknik Servisi

Kombiniz aniden arızalandı, hafta için cumartesi günü de dahil olmak üzere yoğun şekilde çalışıyorsunuz ve sadece pazar günü evde oluyorsanız üzülmeyin… Kombi Servisi hizmetlerini Pazar günü de gerçekleştirmekte olan firmamızı aradığınız sürece uzman teknik servis ekibimizin arızanın tespiti ve çözümü konusunda sizlere gereken bilgi ve yardımları sunmaya hazırdır.

Pazar günü de çalışmakta olan Kombi Servisi’nin amacı siz değerli tüketicilerini zor anları ile baş başa bırakmamak, sizleri zor durumda çaresiz bırakmamak ve gereken yardımları sunmaktır. Bu sebeple de firma olarak 7/24 kesintisiz hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Çalışıyorum ve kombim arızalı sadece Pazar günü evdeyim diye dert etmeyin. En yakınınızda bulunan firmamızı dilediğiniz zaman arayın.

Hizmet Koşulları Nelerdir?

►►► Kombi Servisi hizmetlerini yıllardır sunmakta olan firmamız Pazar günü hizmet sunuyor diye ekstra bir servis bedeli daha almamaktadır! Bu hizmetini koşulsuz şartsız her bir kombi kullanıcısına sunmaktadır. Hizmet bölgemiz içerisinde iseniz Pazar günü sunulan kombi servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizi sunmamızdaki amaç sizleri kombi sorunları ile çaresiz ve zor durumda bırakmamaktır.

Hafta içi gerçekleştirilen hizmetlerimizde sunduğumuz fiyatlarımız ne ise aynı fiyatlarımız geçerlidir. Ekstra servis bedeli veya parça değişimlerinde ekstra eklemeler yapılmıyor! Standart fiyat listemiz ne ise o uygulanıyor. Çünkü önemli olan sizlersiniz, sizlerin sorun yaşamaması, sizler sorun yaşadıkça da bizlerin bu müdahaleyi zamanında yerinde olması gerektiği gibi yapmasıdır.

Yoğun tempoda çalışıp, evinde sadece Pazar günü bulunan, kombisi arızalı olup çözüme ihtiyaç duyan her bir kombi kullanıcısı bize ulaşabilir, randevu kaydını şimdiden oluşturabilir…

Kombi Servisi olarak sizlere 7/24 kesintisiz uzman ve sertifikalı teknisyenlerimizle kombi sorunlarında yardımcı olmaya, bilgili çağrı merkezi personellerimizle telefon aracılığı ile tüm sorularınızı yanıtlamaya, sorunlarınız karşısında yapmanız gerekenleri servis öncesi sunmaya her daim hazırız…

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

 1. MERVE ABAYTÜRKAN dedi ki:

  Doğalgaz kombinizin içinden su geliyor ve hata kodu oluşuyor ekranda.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Merve Hanım,
   Kombinin parçalarında kırılma, çatlama ya da delinme meydana geldiğinde ve bakımsız kaldığında su akıtabilir.
   Doldurma musluğu, plaka-ana eşanjör, genleşme tankı, emniyet ventili, pompa, blok gibi parçalarda sorun olabilir. Genleşme tankının havası eksik olabilir, hava prujörünün ağzı tıkalı olabilir. Bağlantılarda gevşeme durumu söz konusu olabilir. Bu durumlarda sorunun net tespiti ve çözümü için uzman teknik servislerimizden yardım almanızı öneririz.

 2. Hande avcı dedi ki:

  Merhaba benim evim dogalgaz sobali kombim var şuan sıcak su icin demirdökün kombi kullaniyorum suyu açınca kombi çalıyor fakat alev alıp suyu ısıtmiyor sorun ne olabilir birde servis ücretinizi ögrenebilirmiyim ?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hande Hanım… Muhtemelen kombi yerine sadece sıcak su cihazı yani şofben kullanıyorsunuz. Şofbenlerde sıcak su sorunu birçok sebebe bağlıdır. Sorunu yerinde görmeden tahmini de olsa bilgi sunmak zordur. Bu aşamada servis yardımı almalısınız. Servis ücretimiz 70 tl dir.

 3. Gülten aksu dedi ki:

  Evim ısınmıyor ver surekli derece düsüyor 22 de calıstırdigım halde ev serin ve bu ay 1100 geldi faturam ne sıkıntısı var anlayamadık

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Gülten Hanım… Derece 22°C derken bu oda termostatı sıcaklık derecesi sanırım. Kombiyi hangi sıcaklıkta kullanıyorsunuz? Yani kombideki kalorifer derecesi kaçtır? Bu durum da önemli ısı kaybı durumu da önemli. Daireniz ara katta değilse, binanızda ısı yalıtımı yoksa, üst veya alt katınız ya da her iki katta boşsa, pencerelerinizden soğuk hava girişi varsa bunlar hep ısı kaybıdır. Isı kayıpları da evin ısınmamasına ve buna bağlı faturaların yüksek gelmesine neden olabiliyor. Ancak cihazı da bi yerinde incelemek gerekir.

Petek Yıkama