Mouse Pad Kampanyası

Mouse Pad Kampanyasını Kaçırmayın!

Bugün günümüzde bilgisayar kullanılan konutlar yok denilecek kadar azdır. Her ne kadar teknoloji açısından bilgisayarların yerini interneti olan telefonlar veya tabletler alıyor olsa da yine de bilgisayar kullanılmakta ve konutlarda vazgeçilmez teknolojik ürünler arasında yerini almaktadır. Bilgisayar kullanılan konutlarda bilgisayarı yöneten ya da takip edilen Mouse lar yer alır. Tabi daha kolay işleyiş açısından Mouse ların altında bir de ped adını verdiğimiz ürünler kullanılır. Vazgeçilmez ürünler arasındadır Mouse Pad ler…

kombitamircisicom.tr ailesi olarak firmamıza ait olan Mouse Pad ler tasarlayarak her bir bilgisayar kullanıcısı olan tüketicilerimize dağıtmak amacı ile bu kampanyamızı oluşturduk. Kombi Servisi olarak koşulsuz şartsız gittiğimiz her bir adreste tüm kullanıcılarımıza firmamıza özel olarak hazırlanmış olan Mouse Pad leri sunuyoruz. Sizler de firmamızdan servis hizmeti aldığınızda adresinize gelen uzman ekibimizden Mouse Pad inizi istemeyi unutmayın.

Mouse Pad Kampanyası

Mouse Pad Nedir?

Mevcut bilgisayar faresinin çok daha kolay hareket etmesine yardımcı olan düz zeminli yüzeydir. Türk Dil Kurumu tarafından önerilen Türkçe karşılığı “fare yastığı” dır.

Böyle bir kampanyayı oluşturmamızdaki amaç; sizleri düşünüyor olmamız aynı zamanda bizleri hatırlayarak tüm kombi sorunlarınızda ve kombinizin ihtiyacı olan uygulamalarda bizi arayarak yardım talebinde bulunmanızdır.
Kampanya olarak adlandırdığımız bu uygulamamızdan hizmet verdiğimiz her bir bölgede ikamet etmekte olan tüm tüketicilerimiz yararlanabilir. Adresinize çağırdığınız ekibimizden Mouse Pad inizi almayı unutmayın.
Koşulsuz şartsız her bir tüketicimize sunduğumuz bu özel kampanyamızdan online kayıt oluşturan, çağrı merkezimizi arayarak servis almak isteyen her bir kullanıcımız yararlanabilir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama