Beşiktaş Kombi Servisi

İstanbul Beşiktaş Kombi Servisi

Yıllardır huzurlarınızda kombi hizmeti sunan Beşiktaş Kombi Servisi her bir kullanıcısı ile ilgilenerek beklentisi olan faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizin her birinde amacımız tüketicilerimizi memnun edebilmektir. Bu yüzden de yıllardır deneyimlerini yükselten ve tecrübelerine yeni tecrübeler ekleyen teknisyenlerimizle huzurlarınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Beşiktaş Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak her zaman görevimizdir. Bu görevi de layığı ile yerine getirmek amacı ile sizlerleyiz…

Beşiktaş Kombi Servisi

Yedek Parçalara 1 Yıl Garanti Veriyoruz

Kombi sorunu yaşamakta iseniz Beşiktaş Kombi Servisi’ne arıza kaydı bıraktığınızda kısa sürede adresinize geliyoruz. İşlemlerimizi yanınızda yani adresinizde yapıyoruz. Arıza durumlarında eğer tamir ettiğimiz ya da değişimini yaptığımız parçalar olur ise 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu garantiden de tüm kombi cihaz kullanıcılarını yararlandırıyoruz.

Beşiktaş Kombi Servisi’ne güven duyup tüm sorunlarınızda ya da kombi cihazlarınızın gereksinimi olan uygulamalarda yardım alırsanız her daim beklediğiniz hizmetten yararlanmış olacaksınız!

Beşiktaş Kombi Servisi Öncesi Arızalarda Yapılacaklar

 • Dairenizde gaz, elektrik ve su olduğundan emin olun. Kombiler gaz, su ve elektrik olmadan çalışma yapmaz. Sular kesik olduğunda sadece içinde bulunan su kadar çalışmaya devam eder. Bu kontrolleri servis öncesi yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Kombinizin su basıncına bakın. Su basıncı düşük ise su basın, yüksek ise yüksek basıncı düşürün. Su basma işlemi doldurma musluğu ile yapılır, yüksek basıncı düşürmek için de kombinize en yakın kalorifer havasını alabilirsiniz.
 • Kombinizi resetleyin. Sorun düzelmediği sürece işlemi en fazla 3 kez tekrar etmelisiniz.

Bu uygulamalardan sonra kombiniz yine de çalışmaz ise mutlaka Beşiktaş Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturun. Uzman olan ekiplerimiz tam donanımlı araçlarımızla adreslerinizin en yakınında yer almaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına da işimizi uzmanına bırakmış bulunuyoruz. Kısa sürede sorunların hem kesin hem de kalıcı olarak çözümlenmesi adına bizi arayabilirsiniz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Beşiktaş İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Yerler

Abbasağa – Akat – Arnavutköy – Balmumcu – Bebek – Cihannüma – Dikilitaş – Etiler – Gayrettepe – Konaklar – Kuruçeşme – Kültür – Levazım – Levent – Mecidiye – Muradiye – Nisbetiye – Ortaköy – Sinanpaşa – Türkali – Ulus – Vişnezade – Yıldız

Beşiktaş ilçesinde kombi hizmeti sunan firmamız kombi marka model ya da çeşit ayırdımı yapmayan özel servistir. Beşiktaş Vaillant Servisi, Beşiktaş Baymak Servisi, Beşiktaş Demirdöküm Servisi, Beşiktaş Eca Servisi, Beşiktaş Viessmann Servisi, Beşiktaş Ferroli Servisi hizmetlerini sunar. Yetkili servis değildir ve özel servis olarak kullanıcı talebi ve isteği doğrultusunda çalışmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (99 Yorum)

 1. Rıdvan dedi ki:

  Merhaba Buderus u052 kombi 5h arızası veriyor ama kombi hem kaloriferde hem Sıcak suda çalışmaya devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz

 2. Zülfiye Sözer dedi ki:

  Kiralamak istediğimiz evin kombisi bozuk mu sağlam mı, nasıl anlayabiliriz? Tabi biz evi daha tutmadigimiz için dogalgaz aboneligini almamış olacağız. Dogalgaz kapalı durumda olacak. Durum böyleyken tutacağımız evin kombisinin bozuk olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Cevap verirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla!

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zülfiye Hanım… Dairede doğalgaz yoksa kombiyi çalıştıramazsınız biz de çalıştıramayız. Doğalgaz olmadan çalışmayan kombinin arızalı olup olmadığını da bilmenin bir yolu yok maalesef.

 3. Hasan Demirler dedi ki:

  Alarko harmony d kombi kullanıyorum
  Sıcak su vermiyor ekranda herhangi bir ikaz lambası yanmıyor bar da normal seviyede

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Hasan Bey,
   https://kombitamircisi.com.tr/kombi/sicak-su-arizasi/
   Yukarıda bıraktığımız linkten ayrıntılı bilgiye ulaşabilİrsiniz.

 4. özgün aras dedi ki:

  kombinin sıcaklığını 50 dereceye getiriyorum. Sıcaklık 50 ye ulaştıktan hemen saniyeler içinde geri 30 dereceye düşüyor ve tekrar kombi devreye girip 50 ye yükseltiyor. Bu olay 2-3 dakika içinde oluyor. Kombi sıcaklığının 20 derece birden düşmesi normal mi ?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Özgün Bey… Isı kaybı, kombide; sensör, kart, pompa, eşanjör gibi parça sorunu veya bir tesisat sorunu söz konusu olabilir. Ancak cihazı yerinde görüp incelemeden net bilgi aktarmamız çok zor. 50°C kullanım açısından ideal bir sıcaklıktır. Bu sıcaklıkta cihazın normalde bu kadar sık devreye girip çıkmaması gerekir.

Petek Yıkama