canlı destek ariza kaydi canlı destek

Beretta Servisi

Beretta Kombi Servisi olarak karşınıza bugün de yenilenmiş olarak çıkabilmenin verdiği haz içerisindeyiz. Her zaman sorunlarınızın çözümsüz sorularınızın da yanıtsız kalmaması amacı ile huzurlarınıza uzman ekibimizle çıkmaktayız. Biliyoruz ki Beretta kombi sorunu yaşayan tüketicilerimizin bizlere ihtiyacı var… Yani hizmette her zaman memnuniyetle huzuru aynı anda yaşamak ister. Beretta Servisi bu bilinçle var olup tüketicilerimizi hiçbir zaman zor durumda bırakmıyoruz.

Bu yüzden de Beretta Kombi Tamircisi olarak sizleri dinliyor sizlerden gelen istekler sonrasında çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Beretta Servisi

Amacımız hedefimiz ve tek isteğimiz sizleri memnun edebilmek ve sorunlarınızı kesin anlamda çözüme ulaştırabilmektir. Bu yüzdendir ki her daim farklı çalışmalar sergileyebilme hedefi içerisinde olup sizleri zor durumda bırakacak çalışmalardan sakınıyoruz. Sizler de eğer farklı uygulamaları ile bilinen ve bu farklı uygulamaları da mutlaka faaliyete geçiren bir firma arayışındaysanız ülkemizin neresinde olursanız olun Özel Beretta Kombi Servisi’mizi arayabilirsiniz. Sadece bugün mü sorun yaşadığınız her gün sizlere yardımcı olacağız ve bu sorunlar yok olsun diye elimizden ne gelirse yapacağız.

Beretta Servisi

Bu sebeple de yaşadığınız sorunu da hiçbir zaman sıkıntı etmeyin hemen bizleri arayın ve bu sorunun neden kaynaklı olduğu konusunda hem bilgiler edinin hem de çözümlere ulaşın. Her zaman sizlerle olan ve her daim de karşınıza geçerek sorunlarınızı çözümleyen firmamız günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Yalnızca dün mü bugün ve haftanın her günü siz değerli tüketicilerimizin huzurlarında yer alacağız.
Beretta kombi sorunlarınızın çözümlenmesi artık zor değil hatta daha kolay… Bu kolaylığı sizlere tanımakta olan firmamıza her zaman ulaşın ki çok geç olmadan sorunlarınız son bulabilsin. Bizler varız ve var olduğumuz sürece de sizlerin sorunları yok olacak beklediğiniz huzur kapınıza kadar ulaşacak… Kalite, huzur, konfor, memnuniyet, düşük fiyatlarla huzurunuzda olan Beretta Servisi ne hem güvenin hem de başka firma arayışında olmadan her bir sorununuzda çekinmeden aksine güvenle arayın…

Beretta Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Beretta kombi sorunları ile karşılaştığınızda özellikle de kombi çalışmadığında servisi aramak yerine sizler de bazı uygulamaları servis öncesi yapabilirsiniz. Beretta kombi çalışmadığında neler yapabilirsiniz direk servisi aramak yerine neler uygulayabilirsiniz sizlere anlatalım.

Beretta Kombi Çalışmadığı Zaman Neler Yapılmalıdır?

Beretta kombi çalışmadığı zaman gaz kontrolünü ilk etapta yapabileceğiniz işlem olmaktadır. Mesela ocak da doğalgazla çalışır düşüncesi ile ocağınızı yakın. Çalışıyor mu diye bir bakın. Ocağınız çalışmıyorsa gaz olmadığından Beretta kombi de bu sebeple çalışmıyordur diyebiliriz. Gaz vanalarını kontrol ederek kapalı ise açmalısınız. Gaz vanaları kombi yanında, ocak yanında ve kapının dışarısındadır.

Kapı dışındaki gaz vanası kapalı ise açın. Açtığınız halde yine de hem ocakta hem de Beretta kombide çalışma durumu olmaz ise bu doğal gazla alakalı bir sıkıntı olduğunu belirtir. Bölgenizde ya da yakın bir yerde çalışma olabilir ya da gazınız fatura geciktiği için kesilmiş olabilir. Yardımları da doğal gaz firmasından almanız gerekmektedir. Ocağınız çalışmasına nazaran Beretta kombi çalışmıyor arızaya geçiyor ise bu durumda sorunun kombiden kaynaklı olduğunu bilmeniz gerekir. Kombi suyu az olduğu zaman ya da çok olduğu zaman kombi arızaya geçer. Bu anlamda su az ise su basmalısınız çok olduğunda ise fazla basıncı petek havasını alarak düşürmelisiniz. Uygulamaları yapmanıza rağmen Beretta kombi çalışmadı ise ya da su basıncı zaten normal ise cihaza reset atmanız gerekir.

Beretta kombide reset düğmesi yok ise birkaç kez kapatıp açın. Kapatıp açarak da resetleyebilirsiniz. Resetlemenize rağmen hala Beratta kombide sorun yaşıyorsanız parçalarda sorun olabileceği için servis yardımı almanız gerekmektedir.

Beretta Kombi Modelleri

Ciao S 20- Ciao S 24- Mynute S 28- Mynute S 35- Ciao Yeşil 25- Ciao Yeşil 29- Mynute Yeşil 36- Exclucive Yeşil 35 BSI- Exclucive Yeşil 32 BSI

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr