canlı destek ariza kaydi canlı destek

Beko Servisi

Beko ülkemiz genelinde en çok kullanılan markalardan biridir. Beko markasının hizmetlerini sunmak da öyle kolay bir durum değildir. Fakat Beko Servisi bu görevi üstlenerek yıllardır en iyi en mükemmel hizmetlerini tüketici huzurlarına kadar taşımaktadır. Teknik açıdan en iyi hizmetleri sunuyor olmanın verdiği gurur ile de çalışmalarını yine geliştirerek tüketici karşısına geçmektedir. Beko Kombi Tamircisi her anlamda kombi sorunlarınızı çözümleyecektir.
Firmamızın amacı her daim en iyi olabilmek, tüketicilerine her anlamda güven verebilmek, her açıdan seçilebilmek, güvenle anımsanabilmek ve her bir sorunda aranabilmektir.

Beko Servisi

Bu nedenle de görevlerinin bilincinde olarak hareket etmekte çalışmalarına da bu açıdan yön vermektedir. En önemlisi de görevini başarılı bir şekilde tamamlayarak tüketicilerinin her birine beklediği huzur ve mutluluğu yaşattırmaktadır. Belki de bu yüzdendir ki hiçbir tüketici seçimlerinde pişmanlığı yaşamamış aksine memnuniyeti kendine ilke edinmiştir. Çünkü artık her bir sorununda arayabileceği yardımlar alabileceği, huzura ulaşabileceği ve her açıdan beklediği konforu yaşayabileceği bir firma vardır. Beko Servisi işte bu sebeple kendimizle aynı zamanda bünyemizde çalıştırdığımız ekibimizle gurur duymaktayız.

Beko Teknik Servis

Sizleri yine mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tek isteğimiz ise bizlere güvenmeniz bizleri bu anlamla tercih ederek yakınlarınıza da bizleri tavsiye edebilmenizdir. Bunun için de aslında elimizden ne gelirse yapmaya hazır bulunuyor siz değerli tüketicilerimizi hiçbir zaman sorunlarla karşı karşıya bırakmıyoruz. Hedefimiz ise gittiğimiz her bir adresten başarılı sonuçlarımızla çıkabilmek ve tüketicilerimizin yüzlerindeki gülümsemelere sebep olabilmektir.
İşte bu yüzden de Beko Kombi alanında beklenilenin de üstünde hizmetler sunuyor tüketicilerimiz bizleri seçerek memnuniyeti yaşasın diye ne gerekirse yapıyoruz. Bizleri tercih edin zaten farkı sizler de görerek yaşayacaksınız. Sorunlarınız son bulmuş, bir daha aynı sorun tekrarlanmamış her zaman huzur ve konfor sizlerle olacak… İşte bu yüzden de diyoruz ki Beko kombi sorunu yaşamak yerine seçimlerinizi bizlerden yana kullanın her zaman rahatlığı yaşayan sizler olun…

Beko Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Beko kombi arızalarında kullanıcılarımızın bazıları servis yardımı almak ister bazıları da kendinin yapabileceği işlemler var mıdır araştırmak ister. Beko kombide her arıza durumunda servisi aramak gerekmez. Bazen servis öncesi birkaç işlem uygulandığında da sorun çözümlenebilmektedir. Bizler de servis öncesi yapılacaklar bilgisini sizlere sunacağız.

Beko kombiniz diyelim ki arızalandı ne sıcak su veriyor ne de petekleri ısıtıyor… Bu durumda ilk başta ocağınıza bakın. Ocağınızda da çalışma performansı yok ise bu durumda bilin ki dairenizde gaz yok. Direk kapının dışında yer alan gaz vanasına bakın. Gaz vanası K(kapalı) tarafta ise A (açık) tarafa alın. Ya da boru ile aynı hizada olmasını sağlayın. Zaten açık durumda ve dairede ocakla beraber Beko kombi de çalışmıyorsa bu durumda doğalgaz çalışması da olabilir faturanızı ödemede geciktiyseniz kesinti de olabilir.

Bu konudaki bilgi ve yardımları doğalgaz firmasından almanız gerekir. Eğer ocağınızın çalışmasında herhangi bir sorun yok Beko kombi çalışmıyor durumda ise sorun tamamen kombi ile alakalıdır. Bu durumda da kombi su olmadan çalışmaz düşüncesi ile su barına bakın. Bar değeri düşük olduğunda yükseltin, yüksek olduğunda ise hemen kalorifer havasını alarak düşürün. Normal bar değeri gösteriyor ya da bu işlemleri yapmanıza rağmen düzelme olmuyor ise son işlem olan cihazı resetleme uygulamasını yapın.

Beko klimayı resetleme her zaman için işe yarar bir uygulama olsa da arızalı parçalar var ise işe yaramaya da bilir. Bu durumda işlemi birkaç kez deneyin. Sorun düzelmez ise kombi içindeki parçalarda sorun olabilecek düşüncesi ile servisi arayarak yardımlar alın.

istanbulankara izmirbursakocaeli

Beko Kombi Modelleri

BK 20 EK LCD- BK 30 EKLCD- BK 24 EK LCD- BK 21 EY LCD- BK 26 EY PRMX

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr