Bayrampaşa Kombi Servisi

İstanbul Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışarak, kalıcı çözümler üretmek için uğraş veriyor. Kombilerin hayatınızdaki önemini bilen servisimiz cihazlarınız ile ilgili tüm sorunlarınıza olabilecek en kısa zaman zarfında müdahale etmektedir. Sürekli kullanılan bu cihazların arıza yapması olasıdır. Aynı zamanda bu cihazların arızaya sebebiyet vermemesi için mevsimsel geçişlerde bakımlarının yapılması gerekiyor. Bayrampaşa Kombi Servisi bilgili ve yetişmiş personeli ile tüm sorunlarınıza yerinde müdahale ediyor. Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar ile ilgili yeterli bilgiye sahip olan teknik servis personeline güvenebilirsiniz.

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi ile Tanışın

Kombilere yapılan periyodik bakımlar, ileride meydana gelebilecek büyük arızaları önlüyor. Yaptırdığınız bakımla ise büyük masraflı arızalardan kurtulmuş oluyorsunuz. Arıza yapan yedek parçaların yenileri ustalıkla monte ediliyor. Tüm beklentilerinizi karşılayan teknik personeller, güler yüzlü hizmetiyle de göz dolduruyor.

 • Bayrampaşa Kombi Servisi, cihazlarınız ile ilgili tüm sorularınızda ve sorunlarınızda sizlere en kısa sürede yanıtlar veriyor ve çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet veren teknik servisin deneyimli, bilgili ve tecrübeli teknisyenleri, en kaliteli hizmeti sunuyor.

Yaşam alanlarının özellikle de ısıtılması amacı ile kullanılan kombiler bizlere her zaman konforu sunmaktadır. Kombiler mekanların boyutları ne olursa olsun radyatörler aracılığı ile tüm alanın ısıtılmasına imkan sağlamaktadır. Ayrıca bu cihazlardan anında sıcak su da elde edilmektedir. Bu cihazların sorunsuz çalışması içinse düzenli olarak bakımlarının yapılması şarttır. Ancak bakım ve kontroller konusunda uzman olan teknisyenler tarafından yerine getirilmelidir.

►► Kadrosunda deneyimli teknisyenleri bulunduran Bayrampaşa Kombi Servisi, tüm kombilerle ilgili üstün bir hizmet sunmaktadır. Bakım, tamir ve montaj hizmetleri olmak üzere cihazlarla ilgili her türlü teknik desteği sağlayan Bayrampaşa Kombi Servisi, müşterilerinin tüm taleplerini profesyonelce değerlendirmekte ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Bunları Biliyor muydunuz?

 • Kombi kullanımı ülkemizde yoğunlukta ancak yüksek oranda yanlış kullanım sağlanıyor.
 • Kombiyi doğru kullanan tüketici sayısı oldukça düşük…
 • Kombiler yaz kış ihtiyaç halinde açılıyor, ihtiyaç dışında kapatılıyor. Bu da yanlış kullanım adı altında yapılan uygulamaların başında geliyor.
 • Kombi arızalarının büyük bir çoğunluğunu tüketici yapmaya çalışıyor. Gerekmedikçe ya da önemli bir sorun olmadıkça tüketiciler servis çağırma gereği bile duymuyor.
 • Ülkemizde kombisine düzenli bakım yaptıran tüketici sayısı yok denilecek kadar az. Bu yüzden kombiden beklenen sonuç elde edilemiyor, kombi sürekli arızalanıyor.
 • Tesisatın temizlenmesi işlemi çoğu kullanıcı tarafından bilinmiyor, bilinse dahi çok düşük oranda yaptırılıyor. Halbuki 3 yılda bir kez gerekli olan uygulamadır.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Bayrampaşa İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepsi – Cevatpaşa – İsmet Paşa – Kartaltepe – Kocatepe – Muratpaşa – Ortamahalle – Terazidere – Vatan – Yenidoğan – Yıldırım

Bayrampaşa ilçesinde süre gelen çalışmalarımız Bayrampaşa Vaillant Servisi, Bayrampaşa Baymak Servisi, Bayrampaşa Ferroli Servisi, Bayrampaşa Demirdöküm Servisi, Bayrampaşa Eca Servisi, Bayrampaşa Viessmann Servisi, Bayrampaşa İmmergas Servisi olarak da devam ettirmekteyiz. Bahsi geçen markaların hiçbiri ile bir bağımız yoktur. Genel merkezlerden bağımsız kullanıcı onayı ve talebi ile çalışan özel servisiz. Yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (148 Yorum)

 1. Halil İbrahim TORTU dedi ki:

  Warmhaus prima 24 model kombim var ekran kartım yanmış göstergeler çalışmıyor dedi servis ve değişecek dedi ekran kart fiyatlarını öğrenmek istiyorum

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Halil İbrahim Bey… Kart arızalarında tamir işlemi de değişim işlemi de yapılabiliyor. Bu durum arızaya ve arızalı parçaya bağlıdır. Ancak uzaktan, buradan fiyat bilgisi paylaşamıyoruz maalesef. Yardım almak isterseniz bize; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 2. Şennur TABAK dedi ki:

  Merhaba lar ben Demirdöküm atron kombi kullanıyorum sorunum sıcak suyum banyoda ve mutfakta bir ısınıyor bir soğuyor çok kısa aralıklarla ne yapmalıyım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Şennur Hanım… Suda yaşanan dalgalanma durumu hem kombiye hem de tesisata bağlı olabilir. Ancak size uzaktan yaptırabileceğimiz bir işlem olmadığı için bu konuda servis yardımı almanız gerekiyor.

 3. fadime kuyumcu dedi ki:

  kombim 40 dereceden başlıyo kombinin altında ayrı ayrı vanalar var ordan ayarını 30 falan düşürebilirmiyim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fadime Hanım… Kombilerde sıcak su için de kalorifer sistemi için de minimum maksimum sıcaklık dereceleri vardır ve bu sıcaklık dereceleri kombi marka model ayrıca çeşide bağlı değişir. Sizin kombinizde en düşük sıcaklık 40°C ise daha düşük derece hiçbir şekilde ayarlanamaz.

 4. Yasin yesiloglu dedi ki:

  S.a kombim Vaillant turbu tec pulus kombim çok uzun çalışmak ta 7 dk 15 saniye calisyor 5 dk Ka dinlenip tekrar calisiyo kombiyi 45 de yakıyorum bu normal midir tskler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yasin Bey… Ortamdaki ısı kayıpları sebebiyle cihazlar çoğu zaman uzun süre çalışabilmektedir. Ancak ısı kaybı yok diyorsanız cihaza bir ayar gerekebilir, filtre-tesisat tıkanıklığı olabilir veya harici olarak kombi parçalarında sorun olabilir. Cihazı ve tesisatı yakından incelememiz gerekiyor.

Petek Yıkama