Bayraklı Kombi Servisi

İzmir Bayraklı Kombi Servisi

Kullanıcı talebi doğrultusunda en kısa sürede adreste yerini alarak her bir kullanıcısına yardımcı olan Bayraklı Kombi Servisi’nde beklediğiniz huzur ve konfor ile birlikte rahatlığı de elde edebileceksiniz. Bizler her zaman her şeyden önce tüketicilerimizi nasıl memnun edebiliriz düşüncesine kapılarak huzurlarınıza çıkıyoruz. Amacımız sizlere değer verirken, sorunlarınızı çözümlemek, sorularınızı her daim yanıtlamak oluyor. İşte bu nedenle de her zaman huzurlarınızdaki yerimizi alıyoruz.

Bayraklı Kombi Servisi

Bayraklı Kombi Servisi Nasıl Çalışır?

Kombi kullanan tüketicilerinden gelen telefonları her zaman değerlendirir. Telefonu bilgili çağrı merkezi ekibi tarafından yanıtlar ve kullanıcı sorunu dinlenir. Kullanıcıya arıza durumları söz konusu olduğunda gereken bilgileri detaylı olarak sunulur. Hatta servis öncesi yapılması gerekenler var ise mutlaka yaptırılır. Bu şekilde bazı sorunların çözüme ulaştığını da belirtmek isteriz. Kullanıcı müdahalesi ile sonuç bulmayan sorunlar da her daim uzman ekip tarafından sonuçlandırır.

  • Bayraklı Kombi Servisi ekibi arıza, bakım, onarım, montaj veya demontaj kaydı oluşturur. Ekibimiz sizlerin uygun olduğu bir zaman dilimi arasında adresinizde yer alır. Gereken uygulama ne ise yerinde ve vaktinde yapılır. Genelde kullanıcı bütçesine uygun fiyatlar çıkarılır ve kullanıcı memnun bırakılır. Sunulan hizmette parça değişimi veya tamiri oldu ise kullanıcıya garanti sunulur ve hizmet sonlandırılır.

Bayraklı Kombi Servisi her şeyden önce bu şekilde sunduğu hizmetleri ile kullanıcılarının yanında olduğunu vurgular. Kullanıcılarını asla zor durumda bırakmaz ve bugüne kadar da bırakmamıştır. Her zaman en iyi çözümleri çıkarır, her bir kullanıcısına kulak verir, kuşkusuz en iyi olabilme yolunda ilerler ve amacına ulaşmadan da hiçbir çalışmasını sonlandırmaz. İşte bu sebeple en iyi hizmet adına firmamızı aramalısınız.

  • Bayraklı Kombi Servisi tarafından sunulan hizmetlerimizden yararlanmak amacı ile yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Çağrı merkezimizde yer alan ekibimiz alanında bilgilidir, işlemleri yapacak olan teknisyenimiz ise alanında uzmandır. Hizmet sektöründe bize her daim güven duyabilirsiniz.

Bayraklı Kombi Servisi sizi asla zor durumda bırakacak hizmetleri sunmayacak, aksine memnuniyetiniz ile odaklandırılmış çalışmaları ile huzurlarınıza çıkacaktır!

Kombi Hangi Beklentileri Karşılar

Özellikle de ısınma ve sıcak su alma konusundaki beklentilerimize yanıt verir. Aynı zamanda rahatlık, konfor, memnuniyet, tasarruf yaşama gibi beklentilere de kullanım sırasında yanıt vermektedir.

Kombi kullanılan konutlarda hem ısınmak için hem de sıcak su almak için ekstra bir ürün kullanmaya gerek yoktur. Bu yüzden kombiler yaşantımız için en önemli cihazların başında gelmektedir.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Bayraklı İlçesinde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

75.Yıl – Adalet – Alpaslan – Bayraklı – Cengizhan – Çay – Çiçek – Doğançay – Emek – Fuat Edip Baksi – Gümüşpala – Manavkuyu – Mansuroğlu – Muhittin Erener – Onur – Org. Nafiz Gürman – Osmangazi – Postacılar – R.Şevket İnce – Soğukkuyu – Tepekule – Turan – Yamanlar

Bayraklı ilçesinde sunduğunuz hizmetlerimiz; Bayraklı Baymak Servisi, Bayraklı Vaillant Servisi, Bayraklı Demirdöküm Servisi, Bayraklı Eca Servisi, Bayraklı Viessmann Servisi, Bayraklı Ferroli Servisi adı altında devam etmektedir. Firmamızın sunduğu hizmetlerde adı geçen markalar ile bağlantısı olmamaktadır. Markalardan bağımsız özel servis olup bu hizmetlerimizi kullanıcılarımızın talebi üzerine sunmaktayız. Yetkili servis konumunda değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama