/* * Plugin Name: Metabox */ $prefix = 'ozellikler_'; $meta_box = array( 'id' => 'my-meta-box', 'title' => 'Custom meta box', 'page' => 'post', 'context' => 'normal', 'priority' => 'high', 'fields' => array( array( 'name' => 'Text box', 'desc' => 'Enter something here', 'id' => $prefix . 'text', 'type' => 'text', 'std' => 'Default value 1' ), array( 'name' => 'Textarea', 'desc' => 'Enter big text here', 'id' => $prefix . 'textarea', 'type' => 'textarea', 'std' => 'Default value 2' ), array( 'name' => 'Select box', 'id' => $prefix . 'select', 'type' => 'select', 'options' => array('Option 1', 'Option 2', 'Option 3') ), array( 'name' => 'Alt Yazı Seçeneği', 'id' => $prefix . 'dil', 'type' => 'radio', 'options' => array( array('name' => 'Alt Yazısız ', 'value' => 'altyazisiz'), array('name' => 'Alt Yazılı ', 'value' => 'turkcealtyazi') ) ), array( 'name' => 'Video Kalitesi', 'id' => $prefix . 'videokalitesi', 'type' => 'radio', 'options' => array( array('name' => '240p ', 'value' => 'p240p'), array('name' => '360p ', 'value' => 'p320p'), array('name' => '720p ', 'value' => 'p720p'), array('name' => '1080p ', 'value' => 'p1080p') ) ), array( 'name' => 'Checkbox', 'id' => $prefix . 'checkbox', 'type' => 'checkbox' ) ) ); add_action('admin_menu', 'mytheme_add_box'); // Add meta box function mytheme_add_box() { global $meta_box; add_meta_box($meta_box['id'], $meta_box['title'], 'mytheme_show_box', $meta_box['page'], $meta_box['context'], $meta_box['priority']); } // Callback function to show fields in meta box function mytheme_show_box() { global $meta_box, $post; // Use nonce for verification echo ''; echo ''; foreach ($meta_box['fields'] as $field) { // get current post meta data $meta = get_post_meta($post->ID, $field['id'], true); echo '', '', ''; } echo '
'; switch ($field['type']) { case 'text': echo '', '
', $field['desc']; break; case 'textarea': echo '', '
', $field['desc']; break; case 'select': echo ''; break; case 'radio': foreach ($field['options'] as $option) { echo '', $option['name']; } break; case 'checkbox': echo ''; break; } echo '
', '
'; } add_action('save_post', 'mytheme_save_data'); // Save data from meta box function mytheme_save_data($post_id) { global $meta_box; // verify nonce if (!wp_verify_nonce($_POST['mytheme_meta_box_nonce'], basename(__FILE__))) { return $post_id; } // check autosave if (defined('DOING_AUTOSAVE') && DOING_AUTOSAVE) { return $post_id; } // check permissions if ('page' == $_POST['post_type']) { if (!current_user_can('edit_page', $post_id)) { return $post_id; } } elseif (!current_user_can('edit_post', $post_id)) { return $post_id; } foreach ($meta_box['fields'] as $field) { $old = get_post_meta($post_id, $field['id'], true); $new = $_POST[$field['id']]; if ($new && $new != $old) { update_post_meta($post_id, $field['id'], $new); } elseif ('' == $new && $old) { delete_post_meta($post_id, $field['id'], $old); } } } Baymak Eco 24 Fi Arıza Kodları » Hızlı ve Garantili Çözümler

Baymak Eco 24 Fi Arıza Kodları

 1. A01 Arıza Kodu Ateşleme problemidir.
 • Çözüm Genelde karşımıza sıklıkla çıkan bir arıza kodudur. Bu durumda önce gaz girişlerini kontrol edin önerisinde bulunabiliriz. Gaz girişlerini kontrol ettikten sonra dairenize kesin olarak gaz geldiğinden eminseniz cihazınızı birkaç kez resetleyin. Resetleme işleminden sonra da sorun düzelmiyorsa eğer Baymak Servisi’ni arayarak yardım alın. Bu gibi arıza durumlarında; gaz valfi, anakart, iyonizasyon ateşleme elektrodunda sorun olabilmektedir. Net tespit için servisi arayınız.
 1. E02 Arıza Kodu Limit termostat sorunudur.
 • Çözüm Bu arıza durumunda önce kombinizin su basıncını kontrol edin ve düşük ise su basın. Sorunun düzelmediği durumlarda cihazı birkaç kez resetleyin. Bir de cihaz kalorifer konumunda ise en az 3 peteğin kullanıldığından emin olun. Sonrasında da sorun düzelmez ise servisi arayınız. Eco 24 Fi model kombide; ana eşanjör kireçlenmiş, üç yollu vana arızalı, pompa sıkışmış, kalorifer filtresi tıkanmış olabilir. Tespit ve müdahale için servisi arayınız.
 1. E03 Arıza Kodu Hava basınç sorunudur.
 • Çözüm Bu gibi arıza durumları karşımıza sıklıkla çıkar. Teknik olarak bacanın yerinden çıkması, fanın arızalı olması, prosestat ya da anakartta sorun olması gibi durumlarda bu arıza kodu karşımıza çıkabilir. Teknik açıdan hangi parçada sorun olduğu yerinde görülmeden bilinemez. Bu nedenle de mutlaka uzman yardımı almanız gerekir. Uzman ekipler tarafından tespit yerinde yapılır, arızalı parça ya da parçalar tespit edilir ve müdahale ona göre yapılır.

Baymak Eco 24 Fi Arıza Kodları

 1. E05 Arıza Kodu Çıkış suyu sensör sorunudur.
 • Çözüm Kalorifer sensöründe sorun olduğunu belirten bir arıza kodudur. Bu arıza durumunda teknik açıdan servis müdahalesi gerekmektedir. Kalorifer sensöründe sorun olabilir, kablolarda kısa devre olabilir veya kopma olabilir. Tespit ve müdahale için mutlaka servisi aramalısınız.
 1. E06 Arıza Kodu Kullanım suyu sensör sorunudur.
 • Çözüm Sıcak su sorunu yaşayabileceğiniz bir arıza durumudur. Kullanım suyu sensöründe arıza olduğunda, kablolarda kopma durumu ya da kısa devre durumu olduğunda bu sorun yaşanabilmektedir. Tespit için servis yardımı almanızı öneririz.
 1. E10 Arıza Kodu Düşük su basınç problemidir.
 • Çözüm Eco 24 Fi model kombilerde en sık karşılaştığımız arıza kodudur. Bu gibi arıza durumlarında düşük olan su basıncı yükseltmeniz normal seviyeye getirmeniz gerekir. Kombinin sol altında bulunan mavi doldurma musluğu ile kombiye 1,5 bar kadar su basarsanız problem çözümlenir. İşlem sonrasında sorun düzelmez ise mutlaka cihazı resetlemelisiniz. İşlemi yapamadıysanız ya da işlem sonrasında da sorun çözümlenmiyor ise yardım için Baymak Servisi’ni arayabilirsiniz.

Uzmanına Sor / Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Faydalı Olabilir

Arızanı Çöz Pratik Bilgiler

Anketimize Katılın

Hangi Marka Kombi Kullanıyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Görüşleriniz

Sitemiz Hakkında Görüşleriniz

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ödeme Kolaylığı

Kredi Kartı ile Ödme

Benzer Yazılar