444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Baymak 88 Arızasıslogan
down
Paylaş:

Baymak 88 Arıza Kodu Çözümü

Baymak kombi kullanıcıları için hazırlanan bu makalede; bazen 88 bazen E88 arıza kodu olarak ekranda beliren hatanın sebebi ve çözümleri hakkındaki bilgiler yer almaktadır.

Baymak 88 Arızası Nedir?

 • Harici bir sorundur ve genelde elektronik kart arızası olarak karşımıza çıkar.

Baymak 88 Arızası

Baymak 88 Arızası nın Sebepleri Nelerdir?

Kombide anakart arızası olarak adlandırabileceğimiz bu arıza durumu birçok sebebe bağlı olabilmektedir. Çünkü anakartın birçok arızalanma sebebi bulunmaktadır. Bu sebepleri kısaca sıralamak gerekirse eğer;

 1. Voltaj dalgalanmaları sebebi ile sorun yaşanıyor olabilir,
 2. Anakart kullanım ömrünü yitirmiş olabilir (cihaz çok eski ise),
 3. Kombide arızalı olan farklı parçalar anakartı bozmuş olabilir.

Bu gibi durumlar sebebi ile Baymak kombinizde bu hata kodu ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Baymak kombiniz bu arıza kodunu veriyor ise kombi hiçbir konumda çalışma yapamaz. Baymak kombide beyin görevinde olan anakarta müdahale edilmesi gerekir.

Baymak 88 Arızası nın Çözümü:

Çözüm için öncelikle Baymak kombinin işin uzmanı tarafından yerinde görülmesi gerekir. Tespit sonrası anakartta kesin sorun olduğu görülür ise anakart arıza tespiti için teste alınır. Test sonucunda arızalı olduğu anlaşılır ise kullanıcı onayı alınarak tamiri yapılır veya kullanıcı talebi üzerine sıfır anakart ile değişimi yapılır. Sorun anakarta yapılan müdahale sonucunda çözümlenmiş olur.

Anakart tamir edilecek ise muhtemelen aynı gün, harici durumlarda maksimum bir gün sonrasında onarılmış vaziyette Baymak kombiye takılarak cihaz çalışır şekilde teslim edilecektir. Parça tamir edilemeyecek durumda ya da kullanıcı değişimini talep ediyor ise sıfır parça teminatı genelde aynı gün yapılmakta olup, cihaz yine çalışır durumda kullanıcısına teslim edilmektedir.

Baymak 88 veya E88 arızası çözümü için yapılan anakart tamiri veya değişimi gibi uygulamalar uzman ekibimizce aynı gün içerisinde yapılmakta olup, tamir veya değişim gibi uygulamalarımız 1 yıl servis ve işçilik ile birlikte garantimiz altındadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

  1. Baymak BH13 kombi 88 anakart arızası veriyor. Yeni anakart veya tamir fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

   1. Merhaba Ali Bey… Tahmini fiyat bilgisi almak üzere 444 1 837 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  2. Merhaba baymak fx24 konbim 88 arıza kodu verdi kart tamiri ve programı yenilendi taktik karti konbi ateşleme yapip devriyegecmiyor.neden olabilirim yardımcı olabilirisiniz

   1. Merhaba Yusuf Bey… Baymak kombilerde 88 arıza kodu anakart sorunudur. Kart tamiri yapılmış ancak sorunda düzelme olmuyor veya cihaz devreye girmiyorsa bağlantılarının ve diğer parçalarının kontrol edilmesi gerekir. Bunun için de servis ekiplerinin soruna yerinde bakması gerekir. Servis yardımı almalısınız.

  3. kombim arızalandı ekranda 88 yazmaktadır herhalde anakart arızası var ne yapmalıyım.

   1. Merhaba İsmail Bey… Evet Baymak kombilerde 88 arıza kodu anakart arızasıdır. Ancak kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor maalesef. Cihazı birkaç kez arka arkaya resetlemeyi deneyin. Düzelme olmazsa eğer servis çağırmanız gerekir. Yardım için 444 1 837 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.