Baymak E01 Arızası Çözümü

Baymak E01 Arızası Çözümü nasıl yapılır? Baymak kombilerde E01 arıza kodu ne anlama gelir? Bu arıza durumunda illa servis mi çağırmak gerekir yoksa kullanıcı olarak yapılabilecek bir işlem ya da müdahale var mıdır? Baymak kombilerde E01 yani gaz yokluğu-ateşleme sorununda servis öncesi yapılması gereken işlemleri videomuzda anlattık. Uzman teknisyenimiz tarafından açıklanan Baymak E01 arıza kodu çözüm bilgisine ulaşmak için videomuzu izleyebilir, uygulamaları servis öncesi yaparak sorununuzu servise gerek kalmadan kendiniz de çözümleyebilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Ağa memmedov dedi ki:

    Merhaba
    Baymak kombide E1 yeddi yani 7 E1 den sonra 7 rakam arazıa veriyor bu arıza sürekli veriyor kombi kendini kapatıyor restart düğmesine basmadan çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba Ağa Bey… Muhtemelen E17 arızası yani çıkış sensörü sorunudur. Sensörde, sensör bağlantılarında veya kartta sorun olabilir. Kullanıcı olarak cihazı sadece resetlemeniz gerekiyor. Resetleme işlemiyle de sorun çözümlenmiyorsa veya çok sık tekrar ediyorsa servis yardımı almalısınız.