Baymak İdee Oda Termostatları

Baymak İdee Oda Termostatı Çeşitleri

Baymak İdee Oda Termostatları hakkında merak edilen bilgiler ve Baymak oda termostatı özellikleri hakkında bilmek istedikleriniz sayfamızda açıklanmıştır.

Baymak İdee Oda Termostatları

Baymak İdee Oda Termostatı

 • Mavi aydınlatma sistemi bulunur.

Kontrol sıcaklığı 5 ile 35°C arasıdır.

 • Dijital göstergelidir.
 • Bas çevir düğmesi bulunur. Düğmeye önce basmalı sonrasında sağa sola çevirerek sıcaklık ayarı belirlemelisiniz.

Baymak İdee Programlanabilir Oda Termostatı

 • Arka aydınlatma ekranı mavi renktedir.
 • Kontrol sıcaklık hassasiyeti 0,5°C dir.
 • Bas çevir düğmesi vardır. Düğmeye önce basmalı sonra sağa sola çevirerek sıcaklık ayarı yapmalısınız.

Haftalık ve günlük programlanabilir. Ortamın dilediğiniz zaman ısıtılmasını dilediğiniz zaman ısıtılmamasını sağlayabilirsiniz.

 • Günlük toplamda 6 programlama seçeneği vardır.
 • Mavi ekranında saat, termostat modu ve donma koruması görüntülenir.

Baymak İdee Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı

 • Mavi arka aydınlatma ekranına sahiptir.

Günlük ve haftalık olarak programlanabilmektedir.

 • Günlük programlama sayısı 6 dır.
 • Bas çevir düğmeye sahiptir. Sıcaklık ayarı yapmak için düğmeye önce basmalı sonrasında dilediğiniz ayarı yapmak adına düğmeyi sağa sola çevirmelisiniz. Sağ tarafa çevirdiğinizde sıcaklık ayarı yükselir, sol tarafa çevirdiğinizde sıcaklık ayarı düşer.

DİP NOT: Baymak oda termostatları kullanmakta olduğunuz her Baymak markalı kombiye uygun olmayabilir. Uygun olup olmadığını öğrenmek adına bayilerden yardım almanız gerekir. Ayrıca oda termostatı kullanımında sıcaklık ayarı her zaman için yüksek olmalıdır. Kullanmanız gereken sıcaklık ayarı veya sıcaklık aralığı konusundaki bilgileri Baymak oda termostatı montajı yapan firma ekibi kurulum sonrası size aktaracaktır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

 1. Funda atila dedi ki:

  Bu termostat var evimizde 24.5 işi ayarında çalışıyor.fakat hiç otomatik dereceye gelince kapanmıyor.isi ayarını nasıl yapmalıyım.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım… Termostat üzerinden ayarlanan sıcaklığa geldiğinde kombi durmuyorsa; termostatta, bağlantılarda veya kombi kartında sorun olabilir. İncelemeyi yerinde yapmamız gerekiyor.

 2. Ahmet Çelik dedi ki:

  Baymak idee kablosuz modülasyonlu oda termostadı aldım. Ayarladığım derece hep sabit hiç değişmiyor. 0.5 C aşağı 0.5C yukarı inip çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Tşk.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Firma olarak oda termostatı hizmeti vermiyoruz maalesef. Bu yüzden detaylı bilgiye sahip değiliz. Makalemizde sadece bilinçlenmeniz amacıyla ürünün özellikleri hakkındaki bilgiler yer alıyor. Ürünü satın aldığınız yerle görüşerek veya servisi ile görüşerek bilgi ve yardımları alabilirsiniz.

 3. Özer önder dedi ki:

  Baymak idee yoğunlaşmalı kombi uzaktan kumandası (kablosuz termosdatında) tip a servise başvurun yazıyor birde anahtar ablemi çıktı
  Ama termosdat ve kombi çalışıyor
  Ne yapmalıyım…

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Özer Bey… Kullanım kılavuzunda belirttiğiniz uyarıya ait bir bilgi yer almıyor. Bu yüzden cihazı yerinde görüp incelemekte fayda var. Cihaz sorunsuz çalışıyorsa sıkıntı yok. Ancak bir ayar veya programlama gerekebilir. Net bilgi vermek çok zor. Bi servis çağırarak cihazı ve termostatı kontrol ettirmenizi öneririz.

Petek Yıkama