Başiskele Kombi Servisi

Kocaeli Başiskele Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızın ilerleyen dönemlerde arıza yapması halinde en etkili çözüm için Başiskele Kombi Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Başiskele Kombi Servisi

Deneyimli Teknisyen Desteği

Deneyimli teknik ekibi sayesinde kombilerinizdeki arızaları kısa süre içerisinde gideren bu Başiskele Kombi Servisi, uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla da tüketicilerinden tam not almayı başarmıştır. Başiskele Kombi Servisi haftanın her gününde ulaşabileceğiniz, güler yüzlü hizmet sunması gibi özellikleri sayesinde bu markaya hizmet veren birçok özel servisten bir adım öne çıkmaktadır.

İçinde bulunduğumuz çağın belki de en önemli buluşları arasında olan kombiler, hala günlük hayatta en sık kullanılan teknolojik ürünler arasındaki yerini korumaktadırlar. Çünkü kombiler yaz ve kış aylarında ev, ofis gibi kapalı mekanlarda hayati önem taşımaktadır.

Kombileriniz ile alakalı herhangi bir arıza durumunda Başiskele Kombi Servisi gibi kaliteli ve deneyimli firmalardan yararlanarak oluşan arızanın kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Başiskele Kombi Servisi deneyimli kadrosu sayesinde kombi cihazlarında oluşan arızayı hızlı bir şekilde tespit edip, gidermekte ve bunu da uygun fiyatlar eşliğinde garanti sunarak yapmaktadır.

Başiskele Kombi Servisinden Birkaç Tavsiye<

 • Yılda bir kez kombinizi, üç yılda bir kez tesisatınızı mutlaka temizletin. Bu uygulamaları önemseyin ve ihmal etmeyin.
 • Kış dönemine girildiğinde kombiyi ihtiyaç halinde açıp ihtiyaç dışı durumlarda kapatmayın. Kombi sürekli açık durumda kalsın. Kış döneminde kombiyi kapatıp açmak yakıt tüketimini artırmaktadır.
 • Kombi ayarları ile sürekli oynamayın. İdeal konfor sıcaklığınızı belirleyin ve kombinizin sabit bir ısıda sürekli çalışmasını sağlayın.
 • Kombiniz arızalandığında içini açıp arızayı tespit etmeye ya da çözümlemeye çalışmayın. Arıza durumunda basıncı kontrol edin, basınç düşük ise su basın veya yüksek ise fazla suyu alın. Kombiyi resetleyin. Dairede gaz elektrik ve su kontrolü yapın. Bu uygulamalar dışında yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğinizin tehlikede olduğu anlamına gelir.
 • Kombinizi yaz kış yüksek derecede çalıştırmayın. Sıcak su ve kalorifer ayarı kısık kalsın. Bu şekilde beklentinize yanıt alacaksınız. Peteklerden ya da musluklardan ısı ayarlaması yapmanıza gerek kalmayacak ve yakıt tüketimi fazla olmayacaktır.


Memnuniyetiniz için En İyisi

Başiskele İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Altınkent – Atakent – Aydınkent – Barbaros – Camidüzü – Damlar – Doğantepe – Döngel – Fatih – Havuzbahçe – Karadenizliler – Karşıyaka – Kazandere – Kaılıçarslan –  Körfez – Kullar Yakacık – Mahmutpaşa – Mehmetağa – Ocavık – Paşadağ – Sahil – Sepetlipınar – Serdar – Serindere – Servetiye Cami – Servetiye Karşı – Seymen – Şehitekrem – Tepecik – Tepecik Merkez – Vezirçiftliği – Yaylacık – Yeniköy Merkez – Yeşilkent – Yeşilyurt – Yuvacık Yakacık

Başiskele ilçesinde; Başiskele Baymak Servisi, Başiskele Demirdöküm Servisi, Başiskele Eca Servisi, Başiskele Vaillant Servisi, Başiskele Ferroli Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerinde ise adı geçen markalar ile bağlantısı olmamaktadır. Markalardan bağımsız olarak çalışan özel bir firmadır. Özel servis hizmetlerini de kullanıcı isteği ve talebi ile gerçekleştirmektedir. Firmamız yetkili servis konumunda değildir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (148 Yorum)

 1. Mehtap ÖĞÜT dedi ki:

  Demirdöküm/ Millennium Plus
  15 Senedir kullandığım ve her sene peryodik bakımını, 5 senede bir tesisat temizliğini yaptırdığım kombim gayet sağlıklı olarak çalışmaktadır.
  Başkent Gaz güzel çalışan bu cihazımı atarak yerine hermetik kombi takmam için “gaz kesme” tehdidi ile zorlama yapmakta.
  Burada 3 sorun ile karşı karşıyayım.
  1- Bu hayat pahalılığında Başkent Gaz ödemem mümkün olmayan bu değişime beni zorlayabilir mi?
  2- Konutun mimarisi bacaya göre dizayn edilip hermetik için uygun olmadığından; balkon kapısının önünde gecekondu misali monte edilen kombiler (komşular yaptırdığı için biliyorum) hem yerlerden geçen su boruları ve uygunsuz gaz borusu ile çok çirkin bir görüntü arz etmekte hem de mülkün değerini düşürmektedir.
  3- Hermetiğe geçen komşuların duvarı delerek dışarı çıkarttıkları bacalardan gelen egzot dumanı pencereyi açtığımda benim mutfağımın içine dolmaktadır.

  Apartman 5 katlı ve benim bulunduğum kanattaki 2, 4 ve 8 no’lar Başkent Gaz’ın zorlaması ile hermetiğe geçtiler (ben 6 no’yum)
  10 numara ise çatı dairesi. Yani bu durumda mevcut baca boşladı.
  Benim size sorum; (çok belirleyici ama, maliyeti gözardı edersek) mevcut bacayı kullanarak bir çözüm üretmek mümkün mü?
  Teşekkürler
  Mehtap ÖĞÜT (Mak. Müh.)
  Ankara

 2. Turgut ilhan dedi ki:

  ECA proteus marka kombi ateşleme yapıyor 15-20 saniye sonra sönüyor ve petekler ısınmıyor,ancak sadece sıcak suyu açınca herhangi bir sorun olmuyor sadece petekleri ısıtmadı için kısa çalışıp sönüyor devir daim pompasına baktık çalışıyor bir sorun yok kime sorsak kart deniyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Turgut Bey… Kalorifer sensörü arızalı olabilir ya da kalorifer filtresi kombi bakımı düzenli şekilde yapılmadığı için pislik ile tıkanmış olabilir, ana eşanjörde kireçlenme olabilir. Net teşhis için cihazı yerinde incelemeliyiz. Bizlere 0850 811 88 22 numaraları telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Petek Yıkama