Bakırköy Kombi Servisi

İstanbul Bakırköy Kombi Servisi

Kombi kullanıcılarının dikkatine! Özellikle de Bakırköy ilçesinde ikamet ediyorsanız servis seçiminde doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Bizler Bakırköy Kombi Servisi olarak yıllar öncesinde sizlere yardımcı olabilmek amacı ile kurulduk. Her zaman çalışmalarımızda memnuniyetinize odaklandık ve arkamızda hiçbir zaman çaresiz kullanıcılar bırakmadık. Bu işi başardık ve yolumuza hala başarılı ve uzman ekibimizle devam etmekteyiz.

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi Nasıl Çalışır?

Her şeyden önce kombi kullanıcılarına önem verir, her şeyden önce yaşanan sorunların acil çözümlenmesi adına hızını ve pratikliğini kullanır, müşterilerini asla zor durumda bırakmaz, asla mağdur etmez ve bütçelerini düşünerek en düşük fiyatları sunarak yardımcı olmaya çalışır. Beklentiye yanıt alabilecekleri hizmetleri sunar ve hizmetlerinin de her daim arkasındadır.

 • En yeni teknik uygulamaları ile huzurlarınıza çıkmakta olan Bakırköy Kombi Servisi’ne her konuda güvenin, cihazlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edin ki beklentiniz olan hizmetleri günün kesintisiz saatlerinde sizlere sunabilelim…

Her zaman tüketicilerinin gülen yüzüne sebep olmak ve güvenini kazanmak adına çalışmalarını sürdüren Bakırköy Kombi Servisi; arızalarda kesin çözümler çıkarır, bakımları ve gerekli olan uygulamaları eksiksiz yaparak sizlere kombinizi her şekilde çalışır durumda teslim eder. Her işleminin arkasında durur ve işlemlerine her zaman garanti sunar!

Yedek Parça Garantisi

Kombinizde oluşan; su akıtma, ses yapma, basınç düşürme, basınç yükseltme, sıcak su, peteklerin çalışmaması gibi sorunlarında Bakırköy Kombi Servisi’ni arayın. Çünkü firmamız siz değerli tüketicilerine garantili hizmetler sunar. Bu sorunların sonlandırılacağı konusunda sizlere söz veren firmamız adreslerinizde yaptığı uygulamalarda parça değişimi veya parça tamiri gibi uygulamalarına 1 yıl garanti sunar. Bu garantiden tüm kombi sorunu yaşayan tüketicilerimiz yararlanabilir.

 1. Kaliteli, güvenilir, garantili ve kesin sonuçlu hizmetler için Bakırköy Kombi Servisi’ni arayın. Beklentiniz olan hizmeti sizlere AYNI GÜN İÇİNDE sunma garantisi veriyoruz!

Kombi Arızalandığında Kullanıcı Ne Yapabilir?

 • Kombiniz ateşleme yapmıyorsa kombinize gaz gelip gelmediğine bakın. Gaz vanalarının açık şekilde olduğundan emin olun, kapalıysa mutlaka açın. Gaz ile alakalı bir kesinti durumu söz konusu ise doğalgaz firması ile görüşerek bilgi ve yardımları alın.
 • Kombi çalışmıyorsa basıncı düşük olabilir. Su basıncını kontrol edin. Basınç düşük yani 1 barın altında ise su basma işlemi uygulayın. Bu işlem bazen yaşanan sorunu çözümleyebilmektedir.
 • Kombi su akıtıyorsa doldurma musluğunu kontrol edin, açık kalmış ya da tamamen kapatılamamış olabilir. Kapalı olduğundan emin olun. Kapalı değilse kapatın ve fazla suyu almak için kalorifer havasını alın. Kapalıysa kombi parçalarında sorun olabilir cihaza müdahale etmeyin.
 • Kombi ekranında arıza kodu var ya da arıza ledi yanıyorsa kombiyi resetleyin. Resetleme işlemini sorun düzelmediği taktirde birkaç kez daha uygulayabilirsiniz.

Bu durumlar dışında başka bir müdahale yapmayın. Kombinizin arızasının bulunması ve arızanın çözümlenmesi için mutlaka servis yardımı alın.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Bakırköy İlçesinde Hizmet Yerlerimiz

Ataköy 1. Kısım – Ataköy 2.5.6. Kısım – Ataköy 3.4.11. Kısım – Ataköy 7.8.9.10. Kısım – Basınköy – Cevizlik – Kartaltepe – Osmaniye – Sakızağacı – Şenlikköy – Yenimahalle – Yeşilköy – Yeşilyurt – Zeytinlik – Zuhuratbaba

Bakırköy ilçesinde ayrıca; Bakırköy Demirdöküm Servisi, Bakırköy Baymak Servisi, Bakırköy Vaillant Servisi, Bakırköy Ferroli Servisi, Bakırköy Eca Servisi, Bakırköy Viessmann Servisi hizmetlerini de sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalar ile bağlantımızın olmadığını belirtmek isteriz. Çalışmalarımızı ise kullanıcılarımızın tamamen istek ve onayı doğrultusunda özel servis konumunda gerçekleştirmekte olup, yetkili servis konumunda olmadığımızı bilmenizi isteriz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (115 Yorum)

 1. Muhammet Karal dedi ki:

  Merhaba, eski tip ECA Colaro kombi kullanıyorum. Şu an eve yeni taşındık ve yalnızca oturma odasındaki iki petek açık ve kombi en düşük sıcaklığa ayarlı. Ancak sadece tek odayı ısıtmama rağmen böyle giderse aylık 400 liraya yakın bir tüketim yapmış olacağım. Kombi en düşükte olsa bile petekler sanki fazla yanıyor.

  General HT300 oda termostatı kullanıyorum, ancak daha önceki kiracı termostatı yatak odasına yerleştirmiş. Yani şu anda termostat, peteklerin açık olduğu odada değil, petek yanmayan soğuk odada bulunuyor. Acaba bu durum nedeniyle mi çok fazla doğalgaz harcaması oluyor? Konu hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Muhammet Bey… En az üç petek kullanmalısınız ve kullanmadığınız odaların peteklerini ve kapılarını kapatmalısınız. Oda termostatını da en çok kullandığınız odada çalıştırmalısınız.

   1. Muhammet Karal dedi ki:

    Peki şu anda tek petekte bu kadar gaz tüketilmesinin sebebi nedir acaba

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

     Yeni zamlarla birlikte maalesef herkesin fatura miktarı arttı. İlgili makaleden diğer muhtemel sebepleri de öğrenebilirsiniz; https://kombitamircisi.com.tr/kombi/neden-fazla-yakar/ .

Petek Yıkama