Bağcılar Kombi Servisi

İstanbul Bağcılar Kombi Servisi

En yenilikçi fikirlerle başarılı hizmet sunan Bağcılar Kombi Servisi alanında uzman kadrosuyla  yaklaşık yirmi yıl evvelinden ısıtma ve sıcak su sektöründe kalitesiyle, başarılı hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Kısa sürede hedeflediği mükemmeliyete yaklaşarak, bulunduğu sektörde dikkatleri üzerine çeken teknik servisimiz, üstün başarılarıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisini toplamıştır. Hizmetlerimizde sizlerin güvenini ve inancını kazanmak adına Kombi arızalarınızın her ayrıntısına dikkat ederek, cihazlarınızın problemlerini en derinden, en yeni tekniklerle çözümleyerek kalıcı ve etkili sonuçlar sunmaktayız.

Bağcılar Kombi Servisi olarak, amacımız sizlere güvenilir hizmet sunup memnuniyetinizi kazanmaktır.

Bağcılar Kombi Servisi

7/24 En İyi Bağcılar Kombi Servisi

Yaşam kalitenizi yükselterek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak odaklı çalışmalarımızı yedi gün yirmi dört saat en mükemmel boyutlarda sunmaktayız. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığımız kombi cihazlarımızla, hizmet kalitemizi en yeni teknolojik bilgilerle güncel tutarak, daha uzun yıllar bulunduğumuz sektörde lider konumda olmak adına elimizden gelen hizmetin en iyisini sağlamaktayız.

Gelişim odaklı hizmetlerimizi siz değerli müşterimizin beklenti ve talepleri rehberliğinde, Bağcılar Kombi Servisi olarak bir yıl garanti kapsamında sürdürmekteyiz.  Anında destek hattımızla kurulduğumuz günden bu yana hızlı ve güvenilir teknik servis hizmetlerimizle daha uzun yıllar boyunca daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemekteyiz.  İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayıp kombilerinizin ihtiyacı olan her tür işlem ve uygulama için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bağcılar Kombi Servisi uzmanlık alanı olan kombi sektöründe dur durak bilmeden çalışmalarını en mükemmel nitelikte sunarak, yaşam standartlarınızı yükseltmektedir. Eğitimli kadrosuyla kısa zamanda büyük işlere imza attığı kaliteli hizmetleri ile siz değerli müşterilerinin yaşam alanlarını kolaylaştırmak üzere çalışmalarını, hizmete başladığı ilk günkü heyecan ve hızı ile sunmaya devam etmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet arayanlar için en yakın yerdeyiz…

 • Kombilerinizde elinizde olmayan sebeplerden dolayı meydana gelen problemleri en yeni teknik bilgiler ışığında gidermeyi amaçlayarak, ihtiyaçlarınıza tam cevaplarda bulunmakta olup yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Bağcılar Kombi Servisi’ne her zaman ulaşabilirsiniz.

Tesisat Temizliği Nedir? Ne Kadarda Bir Yaptırmak Gerekir?

Kombiler dışında bir de tesisat bakımları önemli uygulamalardır. Kombiye bağlı olan tesisatın tıkanması işlemine tesisat temizliği adı da verilmektedir. Tesisat temizliği işlemini 3 yılda bir defa yaptırmanız gerekmektedir. Önemli bir uygulama olan tesisat temizliği ancak uzman ekiplerce yapılır ise sağlıklı sonuçların alınması kolaylaşır. Aksi halde büyük sorunlar da yaşayabilirsiniz.

İşlem özel makine ve kimyasal ilaçlarla yapılır. Konut içinde bulunan petek boyutları ve petek adetlerine göre işlem süresi değişebilir. İşlemi yaptırmak ya da daha fazla bilgi almak üzere bizi arayabilirsiniz.

Tesisat Yıkama

Bağcılar İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

100.Yıl – Bağlar – Barbaros – Çınar – Demirkapı – Evren – Güneşli – Hürriyet – İnönü – Kazımkarabekir – Kemalpaşa – Kirazlı – Mahmutbey – Merkez – Sancaktepe – Yavuzselim – Yenigün – Yenimahalle – Yıldıztepe

Bağcılar Kombi Servisi olarak; Bağcılar Vaillant Servisi, Bağcılar Baymak Servisi, Bağcılar Demirdöküm Servisi, Bağcılar Ferroli Servisi, Bağcılar Eca Servisi, Bağcılar Viessmann Servisi hizmetlerimiz de vardır. Sunulan bu hizmetlerde adı geçen markalar ile bağımız yoktur. Adı geçen markalardan tamamen bağlantısız özel servis hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Tamamen kullanıcılarımızın talebi ve istekleri ile yetkili servis değil özel servis konumunda hizmet sunmaktayız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (152 Yorum)

 1. Kübra ekici dedi ki:

  Kombi markasi: airfel digifel duo
  Kombimizde sıcak su banyoda birden kesiliyor. Kalorifer petegini açmadan sıcak suya sahip olamıyoruz. Sıcak su başka türlü akmıyor. Her seferinde hem su hem de petek isisini açmak gerekiyor. Sorunu nedir? Çok tesekkurler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Kübra Hanım… Ntc, tribün, akış şalteri, plaka eşanjör, fan, elektronik kart, üç yollu vana, diyafram, pompa gibi birçok parçada sorun olabilir. Arızanın tespiti için cihazın yerinde incelenmesi gerekiyor.

Petek Yıkama