Avcılar Kombi Servisi

İstanbul Avcılar Kombi Servisi

Alanında uzman teknik personellerimizin Avcılar Kombi Servisi olarak sağlamış olduğu hizmetler ile arızalanmış kombilerinizi en doğru ve güvenli bir şekilde onarıyor ve genel olarak çıkabilecek arızalar hakkında önlem alıyoruz. Tüm bunları siz mağdur olmayın ve işiniz zorlaşmasın diye olabileceği kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Avcılar Kombi Servisi

 • Erken teşhis hayat kurtarır! Bu durum kombi için de geçerlidir… Vaktinde yapılan kombi bakımı kombinizin ömrünü uzatır. Kombilerinize gerçekten ihtiyaç duyuyor ve önem veriyorsanız Avcılar Kombi Servisi olarak kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerektiğini savunuyor ve bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini bilmenizi istiyoruz.

Avcılar Kombi Servisinin Hizmet Anlayışı

Avcılar Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Avcılar ilçesinin neresinde olursanız olun kombi servisimizden hizmet alabilirsiniz. Avcılar Kombi Servisimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için profesyonel ekiplerle sizlere hizmet veriyor. Yapılan işçilik ve parça garantisini sizlere Avcılar Kombi Servisi güvencesi ile sunuyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz, sizlere mağduriyet değil memnuniyet güvencesi veriyoruz. Sizleri bekletmeden aynı gün içinde beklediğiniz hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Bu yüzden her bir kombi sorununuzda bizi güvenle arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Önemli mi?

Kombilere yapılması gereken senelik bakımlar mal ve can güvenliği için çok önemlidir. Biliyoruz ki tesisat ve gaz kaçaklarından oluşan facialarla hemen hemen her kış karşılaşmaktayız ve bu durumları göre göre önlem almamaktayız. Kış aylarında bu zehirlenmeleri sıkça görüyoruz ve duyuyoruz kombinizin bakımı yapılmadığı için ve bacalı kombilerin baca temizlikleri de ihmal edildiği için bu zehirlenmelerinde önüne bir türlü geçilmiyor. Siz de kombinizin senelik bakımını ihmal etmeyiniz. Ailenizin ve sevdikleriniz can güvenliği için…

Kombi Bakımı

Avcılar İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Ambarlı – Cihangir – Denizköşkler – Firuzköy – Gümüşpala – Merkez – Mustafa Kemal Paşa – Tahtakale – Üniversite – Yeşilkent

Avcılar Kombi Servisi olarak ayrıca; Avcılar Baymak Servisi, Avcılar Vaillant Servisi, Avcılar Demirdöküm Servisi, Avcılar Eca Servisi, Avcılar Viessmann Servisi, Avcılar Ferroli Servisi gibi hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız yoktur. Adı geçen markalardan tamamen bağımsız olarak özel servis hizmeti sunmaktayız. Yetkili servis değiliz ve kullanıcılarımızın talebi ve onayı ile özel servis hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (118 Yorum)

 1. Taner Terzi dedi ki:

  Demirdöküm nitro condens F14 arızası iyonizasyon kitlenme hata si veriyor sebebi nedir acaba

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Taner Bey… Ateşleme sinyali önceden tanımlanan zaman aralığının 5 saniye kadar dışında olursa bu sorun yaşanır. Dairede gaz kesintisi olmadığından emin olun. Böyle bir durum söz konusu değilse “reset” butonuna basarak cihazı resetleyin. Birkaç resetleme işlemine karşın sorun düzelmezse; gaz valfi, elektrotlar veya kart arızalı olabilir. Arıza tespiti ve çözümü için uzman yardımı almalısınız.

 2. serkan akkoç dedi ki:

  baymak. luna 5 kombim var k1.k2 dugmesine bastim atesleme 100 cikti kac yapmamiz lazim ve kombimizin 3 dk bir calismasi icin nasil ayar yapabiliriz tsk

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serkan Bey… Cihazın parametre ayarlarına giriş yapmışsınız. 100 kombinin modülasyon ayarıdır. Önceki ayar kaç bilemeyiz. Ancak bu ayarda sorun yaşayacağınızı da belirtemeyiz. Kombi kısa süreli çalışıyorsa, bu durum ayarlarla düzeltilemez. Kombi tesisat bakımı gerekebilir. Harici olarak parçalar da sorun olabilir. Kombiyi yerinde incelememiz lazım.

 3. Rıdvan Batuk dedi ki:

  Wiessman. Kombi OC hatası vermektedir. Bu hata nasil giderilebilir. Teşekkür ederim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Rıdvan Bey… Kombiniz düşük voltaj hatası veriyor. Kombiye gelen veya dairenize gelen voltaj düşük de diyebiliriz. Bu durumda bir süre kadar voltajın düzelmesini beklemelisiniz. Kombi bu aşamada otomatik reset konumunda olur. Ancak uzun süre beklemenize rağmen yine de sorun düzelmiyorsa, düşük voltaj sebebiyle kart arızası meydana gelmiş olabilir. Bu konuda teknik servis yardımı almanız gerekiyor.

Petek Yıkama