Ataşehir Kombi Servisi

İstanbul Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi huzurlarınızda kombi konusundaki tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Teknik anlamda kombilerinizde meydana gelen arızalarda çözüm için, bakım ihtiyaçlarının karşılanması için ya da kombiniz ile alakalı yardım almak istediğiniz herhangi bir konu için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere sunacağı hizmetlerin her daim arkasındayız.

Ataşehir Kombi Servisinin Sunduğu Hizmetler

 • Kombi bakımı Kombilerin marka modeli veya çeşidi fark etmeksizin yılda bir kez bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bakım hizmetimiz Ataşehir Kombi Servisi profesyonel ekibimiz tarafından eksiksiz uygulama ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kombi arıza onarımı Kombilerin marka modeli ya da çeşidi fark etmez. Farklı sebeplerle birçok sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlarda uzman ekibimiz sizlere çözüm konusunda yardımcı olmaktadır. Arıza onarımlarında uyguladığımız parça değişimi ya da tamiri işlemlerimiz 1 yıl garantimiz altındadır. Ayrıca her tür arıza durumunun kesin ve kalıcı şekilde çözüm bulacağı konusunda garanti de sunuyoruz.
 • Tesisat temizliği Kombi kullanılan petek tesisatının 3 yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir. Tesisatın temizlenmesi alınan sonucun çok daha iyi olmasına ve tesisat ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Firma olarak bu hizmeti uzman ekibimizle sunuyoruz ve işlemlerimizi de özel makine ve kimyasal ilaçlarla gerçekleştiriyoruz. Tesisatınızın temizliği konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz.
 • Kombi kulanım izahı Kombinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız veya hangi ayar aralığında kullanmanız gerektiği konusunda bilgiler almak istiyorsanız kullanım izahı konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz. Ekibimiz sizlere telefon aracılığı ile ya da adreslerinize gelerek bu konudaki bilgi ve yardımları gün boyu sunmaya hazırdır.

Ataşehir Kombi Servisi’ne güvendiğiniz sürece güveniniz boşa çıkmayacak ve kendinize göre beklentinize yanıt alabileceğiniz bir servis ile tanışmış olacaksınız…

Kombinizi Doğru Kullandığınızdan Emin misiniz?

Yapılan araştırmalara göre kombilerin doğru şekilde kullanım oranı oldukça düşüktür. Kombiyi doğru kullanmak için kombiyi benimsemek ve bilmek gerekir. Acaba siz kombinizi doğru şekilde kullanıyor musunuz? Ve bundan emin misiniz?

 • Kombinizi kış dönemlerinde sürekli açıp kapatmak yerine kısık bir ayarda kapatmadan kullanmalısınız. Kombi kullanımında en sık yapılan hatalardan biri de budur.
 • Kombinizin bakımlarını ve tesisatınızın bakımlarını ihmal etmeden yaptırmalısınız.
 • Kombiniz arızalandığında servis öncesi birkaç kontrol yapmalı, hiçbir arızaya müdahale etmemelisiniz. Uzman yardımı almak her zaman için doğru seçenek olacaktır.
 • Kombiyi yüksek ayarda tutup, sıcak su musluğundan ayarlama yapmak ya da petek vanalarını kısmak en yanlış kullanım şeklidir. Kombi ısı ayarlarını kısık tutarsanız sıcak su musluğundan ya da petek vanalarından ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik bu şekilde yakıt tüketimini de artırmamış aksine daha çok düşürmüş olursunuz.

Sunacağımız bu önerileri dikkate alırsanız eğer kombinizi doğru şekilde, doğru adımlarla kullanılmış olursunuz. Ayrıca daha az sorun yaşayarak yakıt tüketimini de düşürmüş olursunuz.

Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Ataşehir İlçesinin Hangi Mahallelerine Hizmet Veriyoruz?

Aşık Veysel – Atatürk – Ferhatpaşa – Barbaros – Esatpaşa – Fetih – İçerenköy – İnönü – Kayışdağı – Küçükbakkalköy – Mevlana – Mimar Sinan – Mustafa Kemal – Örnek – Yeni Çamlıca – Yeni Sahra – Yenişehir

Ataşehir Kombi Servisi; bünyesinde Ataşehir Vaillant Servisi, Ataşehir Baymak Servisi, Ataşehir Viessmann Servisi, Ataşehir Demirdöküm Servisi, Ataşehir Eca Servisi, Ataşehir Ferroli Servisi hizmetlerini de sunar. Firmamız adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı değildir. Yetkili servis konumunda değil özel servis konumundadır. Hizmetlerini de tüketici istek ve talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (147 Yorum)

 1. Osman Emre Güven dedi ki:

  Baymak Eco 24fi kombi var evimde fakat off konumunda sadece iki çizgi var ekranda su sıcaklık düğmesinde herhangi bir kontrol sorunu yok çevirdiğimde ekran mavi yanıyor ama kalorifer düğmesini çevirdiğimde herhangi bir tepki yok düğmenin içinin kırılmadığından da eminim çünkü boşa dönmüyor düğme ama kontrol de sağlamıyor. Bir de kombiyi kapatıp açtığımda ekranda ilk önce tüm göstergelerle 88 yazıyor sonra aynı göstergeler varken iki çizgi geliyor ve göstergeler gidip mavi ışığı kapanıyor. Ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler..

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Osman Emre Bey… Kart veya sensör arızası olabilir. Ancak yine de incelemeyi yerinde yapmadan net bilgi aktaramıyoruz.

 2. Mücahit DURMUS dedi ki:

  Merhaba. Kombi çalıştırırken derecesine göre petekmi yakmamiz gerekiyor yoksa istediğimiz derecede istediğimiz kadar petek kullanabilirmiyiz. Örnek 40 derecede tek petek kullanımı gibi

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mücahit Bey… Sağlıklı sonuçlar elde etmek, tasarruf yaşamak ve pompa sıkışıklığı gibi birçok sorunun önüne geçmek için dairede en az 3 peteği mutlaka kullanmalısınız. Tek petek kullanımı belki faturanızı bir nebze de olsa düşürebilir. Ancak bu durum kombide hasara-arızaya neden olur. Arıza masrafı da genellikle yüksek olmaktadır. Bu yüzden en az 3 petek kullanımı önerilir. Kombiyi kalorifer devresinde 60-65°C üzerinde olmayacak şekilde istediğiniz ısıda kullanabilirsiniz.

Petek Yıkama