canlı destek ariza kaydi canlı destek

Arçelik Servisi

 Arçelik markası adı altında hizmetlerini her zaman en iyi şekilde sürdürmekte olan firmamız Arçelik Kombi Servisi olarak huzurlarınızdadır. Arçelik ürünlerine ve özellikle de kombilerine her daim farklı çözüm önerileri sunarak ve kesin sonuçlar çıkararak kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışan Arçelik Servisi her şeyden önce güvenin adresi kalitenin de sahibidir. Bu nedenle de her açıdan tüketicilerine yardımcı olmakta yardımcı olmaya da devam etmektedir.
Arçelik Kombi Tamircisi Arçelik marka kombilerinizde oluşan arızaların tümüne kesin çözüm ve sonuç getirileri sunmaktadır. Bu nedenle de tüketicilerini mağdur etmemekte memnuniyetleri için uğraşmaktadır.

arcelik

Her ne kadar tüketicilerine olan saygınlığını yitirmemiş olsa da sevgi ve güven çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Amacı ise zor durumda olan tüketicilerinin yanında bulunarak onlara her açıdan destek olabilmek sorunlarını sonuçlandırmak sorularını da mutlak şartla yanıtlamaktır. Çünkü bu sebeple hem alanında ilerleyebileceğini hem de beklediği konuma ulaşabileceğini bilmektedir. Bununla da kalmayıp tüketicilerinin güvenini kazanarak her daim tercih edileceğinin bilincindedir. İşte bu bilinçle de diyebiliriz ki firmamız uzman ekibi ile karşınıza çıkarak sizleri memnun etmeye sorunlarınızı da kesin anlamda çözümlemeyi hedef almaktadır. Arçelik Servisi Arçelik ürünlerinizin tüm sorunlarında sizlere yardımcı olabilecek bir firmayız.

Bu yüzden de acaba sorunum çözümlenir mi bu sorundan biran önce kurtulabilir miyim yoksa sorunum daha büyük hal alır mı gibi soruları düşünmenizi sağlamadan sizlere yardımcı oluyoruz. Ülkemizin neresinde olursanız olun firmamızın uzman ekibi sizlere her bölgeden yardımcı olacaktır. Arçelik Servisi çalışmalarımızda bugüne kadar hiçbir öneriyi dikkatsiz saymadık. Her öneriyi dikkate aldık ve tüketicilerimizin bizlere karşı olan beklentilerini dinleyerek çalıştık. Bu sebeple de onları mağdur etmek yerine her zaman memnun ettik. Sorunlarını sonuçsuz sorularını da hiçbir zaman cevapsız bırakmadık. Sizler de eğer çalışmalarını bu şekilde özenen ve tüketicilerine de iyi davranan bir firma arayışındaysanız bilin ki var oldukça huzurlarınızda olacağız. Tüm Arçelik kombi sorunlarında görüşebilmek dileği ile…

Arçelik Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Arçelik kombilerde meydana gelen arızalar konusunda kullanıcılarımız bilgi sahibi olmak ister. Ayrıca servis öncesi yapılacakları bilirse sorunun bir nevi çözüme ulaşabileceğinin de farkındadır. Bizler de bu sebeple Arçelik kombi sorunlarında servis öncesi yapılması gerekenler konusundaki bilgileri sizlere sunarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Arçelik Servisi

Arçelik kombide çalışma olmaz ise bunun temel sebebi doğalgaz kesintisi ya da doğalgaz yokluğu olabilmektedir. Bu sebeple de öncelikle dairenizde gazın olup olmadığı konusunda kesin bilgiye ulaşmanız gerekir. Mesela ocağınızı açın. Ocağınız çalışıyor ise sorun kombide diyebiliriz. Fakat ocağınız da çalışmıyorsa bu işte bir aksilik var demektir. Dışarıda yer alan gaz vanasına bakın ve kapalı durumda mı diye kontrol edin. Boru ile paralel değilse kapalıdır. Boru ile paralel olacak şekilde ayarlayın. Yine de ocağınızda da Arçelik kombinizde de çalışma olmadı ise bölgede doğalgaz çalışması sebebi ile gazınız kesilmiş olabilir. Komşularınızda gaz var ise de fatura ödemediğinizden ötürü gazınız kesilmiş olabilir.

Bu durumda doğalgaz firmasını arayarak net bilgilere ulaşabilirsiniz. Ocağınızın çalışmasında sorun yok fakat Arçelik kombi yine de çalışmıyor ise bu durumda kombinin su ayarını gözden geçirin. Su az ise su basımı uygulayın. Fazla ise bu durumda radyatörden hava alın ve basıncı düşürün. Yine mi Arçelik kombiniz çalışmadı ya da su bar değeri normal? O halde Arçelik kombiyi resetleyin. Reset uygulamasını en fazla 3 kez yapmanıza rağmen yine de düzelme olmaz ise yapabilecekleriniz buraya kadar diyebiliriz. Arçelik kombi parçalarında sorun meydana gelme olasılığı yüksek olduğundan servisi arayıp yardım almanız gerekir.

istanbulankara izmirbursakocaeli

Arçelik Kombi Modelleri

Dgk 20 EK LCD- Dgk 24 EK LCD- Dgk 22 EY PRMX- Dgk 30 EY PRMX- Dgk 26EY PRMX

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr