Altındağ Kombi Servisi

Ankara Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi olarak hizmetlerimizi 20 yıl öncesinde başlattık. Amacımız bizleri tercih eden tüm tüketicilerimizi memnun edebilecek hizmetleri sunuyor olabilmekti ve bunu da başarılı bir şekilde sağlayarak bugünlere gelmeyi başardık. Her zaman teknik açıdan yaşanılan sorunlarda yanınızda yer aldık ve sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Hizmetlerimizi de uzmanına bıraktık ki hiçbir konuda sorun yaşamayın, sorun varsa da mutlaka son bulsun…

Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi Hakkında

Altındağ Kombi Servisi Altındağ ilçesinde bulunan kombi kullanıcılarının ihtiyacı olan en iyi hizmeti alabilmeleri açısından 20 yıl öncesinde var olmuştur. Her zaman ilkelerini yerine getirmeye odaklanan firmamız TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ ni düşünerek çalışmıştır. Uzman ekibi ile sınırsız hizmetler sunan firmamızın en önemli özelliği kullanıcılarını bekletmemesi, en iyi hizmetleri sunması ve işi uzmanına bırakmasıdır. Bu sebeple de yıllardır en başarılı çalışmaların altında kendi imzamızı bulundurmaktayız. Sizlere de her konuda yardımcı olabileceğimizden, beklediğiniz hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Altındağ Kombi Servisi Hizmetleri

 • Kombilerinizin genel bakımı
 • Kombilerde oluşan sorunların çözümlenmesi
 • Kombi kullanılan tesisatın detaylı temizliği

Altındağ Kombi Servisi bu hizmetlerini uzman ekibi ile sunmaktadır. Hizmetlerinde her zaman başarılı olmaya odaklanan firmamız aynı zamanda sizlerin memnuniyetini de düşünmektedir. Her zaman teknik açıdan en iyi hizmet almak isteyenler firmamızı arayabilir. Beklentiniz olan hizmetleri her daim huzurlarınıza getirmeye devam edeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz.

 • Altındağ Kombi Servisi her şeyden önce 20 yıllık deneyime sahiptir. Her bir kullanıcısının beklentisini bilir, beklentisi olan hizmetleri sunarken işini uzmanına bırakır. Her daim kendini geliştirmeye devam eder ve bu gelişimde kullanıcılarına teknik anlamda yardımcı olur. Bu yardımları da bir beklenti ummadan sağlar. Bu sebeple de hizmette güvence kadar kalite ve memnuniyet arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Altındağ Kombi Servisi olarak her daim huzurlarınızdaki yerimizi alarak siz değerli kombi kullanıcılarının talebi olan hizmeti sunacağız. Bizi aramaya devam edin!

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

 • Kombi beklediğiniz performansın altında çalışmaya başlar. Sıcak su ve ısınma konusundaki beklentinize daha düşük oranda yanıt alırsınız.
 • Kombi ömrü git gide kısalmaya başlar. Normalde 15 yıl olan kombi ömrü 10 yıl belki de daha kısa süreye kadar düşebilir. Yeni kombi almak zorunda kalabilirsiniz.
 • Tasarrufu yaşayamaz, yakıt tüketimini yükseltirsiniz.
 • Kombiniz sürekli arızalanır. Arıza masrafı genelde yüksek olur.
 • Bakımlarda sonradan oluşabilecek arızalar da tespit edilip müdahale edilebileceğinden aniden bir sorunla karşılaşabilir ve servis beklemek zorunda kalabilirsiniz.
 • Can ve mal güvenliği açısından korumada değil tehlike altında olursunuz.
 • Özellikle de bacalı kombi kullanıyorsanız sağlığınız büyük ölçüde tehlikede demektir.

Bakım uygulaması işte bu gibi durumlar sebebi ile önemlidir ve yapılması da önerilmektedir.

Kombi Bakımı

Altındağ İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Aktaş – Alemdağ – Ali Ersoy – Altınpark – Anafartalar – Atıfbey – Aydıncık – Aydınlıkevler – Bağlariçi – Baraj – Başpınar – Beşikkaya – Çamlık – Doğantepe – Doğu – Feridun Çelik – Gicik – Gülpınar – Gültepe – Güneşevler – Hacettepe – Hacı Bayram – Kale – Karacaören – Karapürçek – Kavaklı – Önder – Örnek – Peçenek – Plevne – Sakarya – Solfasol – Tatlar – Ulubey – Yıldırım Beyazıt – Yıldıztepe – Ziraat – Zübeyde Hanım

Altındağ ilçesinde ayrıca; Altındağ Demirdöküm Servisi, Altındağ Baymak Servisi, Altındağ Eca Servisi, Altındağ Vaillant Servisi, Altındağ Viessmann Servisi, Altındağ Ferroli Servisi adı altında da çalışmaktayız. Adı geçen markalar yani genel merkezler ile bir bağlantımız yoktur. Yetkili servis değiliz ve özel servis olarak hizmetlerimizi sadece tüketicilerimiz istediği için ve hizmeti onayladığı için sunmaktayız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (125 Yorum)

 1. Dursun bozdere dedi ki:

  Arçelik DGK20EkLCD ekranda sade sağ üst köşede zil isareti gösteriyor çalışmıyor bizim yabacagimiz birseymi bir yardımcı olur musunuz sinden teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Dursun Bey… Ekranda bir hata kodu olmadığı sürece uzaktan arıza durumu hakkında bilgi aktarmak zordur. Sorunun tespiti için servis yardımı almanız gerekir.

 2. Sinan Şahin dedi ki:

  Kombiyi yaz konumuna almamıza rağmen halen peteklerde ısınma oluyor kombi arzalımı

Petek Yıkama