canlı destek ariza kaydi canlı destek

Alarko Servisi

Alarko Servisi ;  Günümüzde onca kombi markasından biri de Alarko’dur. Alarko Kombi Servisi olarak çalışan firmamız da her zaman en iyiyi düşünerek uygulayabilme hedefi içerisindedir. Bugüne kadar sağladığı her bir çalışma sonrasında tüketicilerini memnun etmeyi başarmış olan Alarko Servisi bugün de aynı sebeplerle karşınıza geçerek sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamızın hedefi ise siz değerli tüketicilerimizin her daim hak ettiği hizmeti alabilmesi beklediği huzura kavuşabilmesidir.

Her zaman sektöründe farklı olabilme çabası içerisinde olan Alarko Kombi Tamircisi bugün de sorumluluklarını bilerek huzurunuza çıkmakta sizlere Alarko Kombi konusunda yardımcı olmaktadır.

Alarko Servisi

Bizler her şeyden önce tüketicilerimizi düşünerek çalışmaktayız. Bu anlamda da tüketicilerimiz zor durumdadır diyerek hareket etmekte bu hareketlerde de mutlaka hızımızı kullanmaktayız. Nerede olursanız olun yaşadığınız sorun ne olursa olsun her daim sorunlarınız bizler yani uzman ekibimiz sayesinde son bulacak. Çünkü bizler göreve hazır bir şekilde sizlere her daim en yakın bir yerde bulunuyor sorunlarınızı çözümlemeye hazır ol da bekliyor olacağız. Bu sebeple de istiyoruz ki Alarko kombi sorunlarınızda aklınıza gelen tek servis bizler olalım. Hem bu şekilde bir daha sorun yaşamazsınız hem de yaşadığınız kombi sorunu ne olursa olsun kısa sürede son bulur. İşte bizler sizlere hizmetlerimiz öncesinde bu vaatleri sunan bir firmayız. Bu yüzden de diyoruz ki hizmette güvenle birlikte hem kalite hem düşük fiyatlar hem de saygınlığa ihtiyacınız olduğunda direk seçimlerinizi bizlerden yana kullanarak telefonlarınızın başına geçerek bizlere ulaşın…

Alarko Servisi

Alarko Servisi her anlamda beklediğiniz güveni ayağınıza kadar ulaştırmaktadır. Alarko Servisi ni sadece sorun yaşadığınızda değil sorularınıza yanıt bulabilmek adına da arayabilirsiniz. Dün nasılsa bugünde aynı hedef ve ekiple karşınızda olacağız. Hem kalitemizden ödün vermeyeceğiz hem de sizler memnuniyeti yaşayın diye elimizden geleni yapacağız. Bizlere sadece güven duyarak aramanızı beklemekteyiz. Tek bir seçim sonrası huzur ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz firmamız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Bizlere ulaşın herkes gibi rahatlığı yaşayın…

Alarko Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Alarko kombilerde meydana gelen her tür arıza durumuna genelde kullanıcılar müdahale etmek ister. Bu müdahalede bazen yapabilecekleri bazen de yapamayacakları uygulamalar bulunmaktadır. Bu sebeple de servis öncesi Alarko kombiye yapılacak müdahaleleri sizler için anlatacağız.

Alarko kombilerde oluşan arızada yani çalışmama durumunda öncelikle ocağınızı da kontrol etmeniz gerekir. Bilin ki Alarko kombiler gaz olmadan çalışmaz. Ve dairede gazın olup olmadığını da ancak gazla çalışan diğer cihazları çalıştırarak kontrol edebilirsiniz. Bu durumda en sık kullanılan cihaz ocaklar olduğundan ocağınızı açın. Çalışma yok ise gaz vanalarına bakın ve hepsini açın. Gaz vanası açıkken de ocakta ve Alarko kombide arıza düzelmez ise bu bölgenizde gazla alakalı çalışma olduğu ya da gazınızın fatura geciktiğinden kesildiği anlamına gelir. Doğalgaz firmasının 187 numarasını arayarak bu konudaki bilgileri alabilirsiniz. Ocağınız çalışmasına rağmen Alarko kombide çalışma durumu olmaz ise de bu durumda kombi su basıncına bakabilirsiniz. Su basıncı düşük olduğunda yapmanız gereken su basmaktır. Yüksek olduğunda ise bar değerini petek havasını alarak düşürmeniz gerekir. Bar değeri normal ise ya da işlem yapmanıza rağmen hala Alarko kombi düzelmediyse en son işlem olarak Alarko kombiyi resetlemeniz yani kapatıp açmanız gerekir.

Uygulamayı birkaç kez daha tekrarlayın. Hala bir düzelme durumu yok ise yapacağınız uygulamalar son bulmuş demektir. Bu sebeple de en sağlıklısı parça arızası olabileceğinden servisi arayıp yardım almaktır.

istanbulankara izmirbursakocaeli

Alarko Kombi Modelleri

Harmony D- Trendy D- Seradens- Serena