Akyurt Kombi Servisi

Ankara Akyurt Kombi Servisi

Ankara Akyurt ilçesindeki çalışmalarını başlatıp tüm tüketicilerine hitap edebilen hizmetleri ile yıllardır sektöründe yer edinen Akyurt Kombi Servisi sizleri memnun etmeye devam etmektedir. Huzurlarınızda olduğu sürece siz değerli kombi kullanıcılarına her zaman samimiyeti ve uzmanlığı ile beklediğiniz hizmeti sunacaktır. Firmamıza ve firmamız bünyesinde çalışan tüm ekibimize güvenebilirsiniz.

Akyurt Kombi Servisi

Akyurt Kombi Servisi Kimdir?

 • 1994 tarihinden bu yana kombi sektöründe Akyurt ilçesinde kombi servis hizmeti sunmakta olan bir kuruluştur.
 • Hizmetteki amacı kombi kullanıcılarının kombi arıza onarım, bakım, tesisat bakımı gibi ihtiyaçlarında onlara yardımcı olabilmektir.
 • Kısa sürede önemli başarılar yakalamış ve hemen her bir kombi kullanıcısı tarafından bilinip güvenle aranılan bir firmadır.
 • Yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile her tür kombi arızasını kısa sürede kesin ve kalıcı olacak biçimde onarabilmektedir.
 • Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetlerini günün kesintisiz saati uzman kadrosu ile sunmaktadır.

Akyurt ilçesinde kombi kullanımında sorun yaşayan her bir kullanıcımız bizi arayarak çözüm konusundaki yardımları alabilir. Ayrıca merak edilen soruların yanıtını almak adına da çağrı merkezimize ulaşabilirler.

Kombilerin Yaşantımızdaki Önemi ve Değeri

Kombi kullanılan konutlar ile kombi kullanılmayan konutlar karşılaştırıldığında aslında kombinin ne kadar önemli ve değerli bir teknolojik ürün olduğu anlaşılabilir. Kombi kullanılmayan konutlarda sıcak su için ayrı ısınmak için ayrı cihazlar vardır. Özellikle de ısınma mevcut cihazın bulunduğu ortamlarda olur. Tüketilen yakıt her zaman için daha yüksektir. Fakat kombilerin bulunduğu ortamda evin her kısmında ısınma durumu ve muslukların her birinden sıcak su alma durumu söz konusudur. Yani kombi özellikle de ısınma ve sıcak su ihtiyacını en verimli ve tasarruflu şekilde karşılamakta olan bir cihazdır.

Kombi cihazlarının doğru şekilde kullanımı da önemlidir. Yanlış ya da kulaktan dolma şekilde kullanım doğru değildir. Bu yüzden kombilere özgü kullanım kılavuzları yer almaktadır. Kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kullanılırsa sağlıklı kullanım sağlanabilir. Bir de bakımlarını ihmal etmeden uzmanına yaptırdığınız sürece yaşamınız ısınma ve sıcak su alma konusunda her zaman daha değerli ve önemli olur.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Akyurt İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Atatürk – Balıkhisar – Beyazıt – Büğdüz – Cücük – Çam – Çardakbağı – Çınar – Elecik – Galaba – Güzelhisar – Haydar – Karacakaya – Karacalar – Karayatak – Kızık – Kozayağı – Samut – Saracalar – Şeyhler – Teberik – Timurhan – Uzunlar – Yeşiltepe – Yıldırım

Akyurt ilçesinde; Akyurt Baymak Servisi, Akyurt Demirdöküm Servisi,  Akyurt Eca Servisi, Akyurt Vaillant Servisi, Akyurt Viessmann Servisi, Akyurt Ferroli Servisi, Akyurt Buderus Servisi hizmetleri de sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Yalnız adı geçmekte olan markalarla bağlantılı değiliz, yetkili servis konumunda çalışmıyoruz. Özel servis olarak hizmet sunuyoruz ve bu hizmetlerimizi de kullanıcılarımızın talebi ve isteği üzerine sunmaktayız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (170 Yorum)

 1. Fehmi konkur dedi ki:

  Buderus gb122i en iyi petek ve su kullanım ayrlarını nasıl yaparım tasarruf olarak cihazda ne gibi ayarlar yapmak gerekir
  Servis bağladı gitti petek ler 50 derece çeşme 40 derece ama gece de 50 derecede çalışıyor oda termostat da var 22 dereceye de ayarda servis menüsü ne nasıl gideceğim ayar yapacağım şimdiden teşekürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fehmi Bey… Oda termostatı kullanıyorsanız eğer tasarrufu oda termostatından yapacağınız ayarlama ile sağlayabilirsiniz. Yani gece oda termostatı sıcaklığını düşürebilir veya gündüz evde kimse yoksa oda termostatı derecesini düşürebilirsiniz. Oda termostatı kullanımında kombi kalorifer ayarı sabit 50-55°C olmalıdır. Kombideki ısı ayarını değiştirmemeli veya cihazın servis menü ayarlarına giriş yapmamalısınız. Kullanım suyu sıcaklığı 40°C idealdir. Su musluklardan aşırı kaynar akıyor veya ılık oluyor ise dereceyi kombi üzerinden ayarlayabilirsiniz.

 2. Ayfer uzun dedi ki:

  Kombimin barı bes saatte bir düşüyor,sorun ne olabilir?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ayfer Hanım… Basıncın bu kadar kısa sürede düşmesi normal değildir. Kombide bir su kaçağı (su akıntısı) varsa su kaçağının giderilmesi için servis yardımı almalısınız. Petek veya tesisatta su kaçağı varsa tesisatçıdan yardım almalısınız. Gözle görülür bir kaçak durumu yoksa; genleşme tankının havası eksik olabilir, tank delik-patlak olabilir, eşanjör kireçlenmesi olabilir, harici olarak sıva altı tesisat kaçağı olabilir.

 3. Ahmet Çelik dedi ki:

  Baymak doutec compact kombi kullanıyorum. 35 derece ve yukarısında kombi çok uzun çalışıyor yaklaşık 1 saat 15 dakika gibi. Servisle görüştüm havaların soğuk olduğunu, kombinin modilasyon yatığını ve herhangi bir arızanın olmadığını söyledi. Havalar şu günlerde gayet sıcak ama benim kombi yine uzun süreli çalışıyor bu normalmidir. Ayrıca kasım ayında yıllık bakımını yaptırdım ve ara sıra filtre temizliğini yapıyorum yardımci olursanız sevinirim. Saygılar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Bize kalırsa o kadar çalışma süresi normal değil gibi duruyor. Sensör, kart gibi birçok parçada sorun olabilme ihtimali var. Tabi tesisata da bakmamız gerekiyor.

 4. Talha Bey dedi ki:

  AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ, kombiye oda termostatı bağladık oda istenilen dereceye gelince peteklerle beraber musluk suyunuda kapatıyor. Biz musluk su sıcaklığının kalmasını istiyoruz. Bunun çözümü nedir? Teşekkürler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Talha Bey… Oda termostatını siz bağladıysanız bağlantı hatası veya ayar sorunu olabilir. Oda termostatı hizmeti sunmadığımız için yine de detayı bilemiyoruz. Oda termostatını tedarik ettiğiniz firmadan veya servisten bu konuda yardım alırsanız daha sağlıklı olur.

 5. Cihan TABAKÇILAR dedi ki:

  Havalar 1 hafta bayağı sıcak olacak bu surede en kisikta mi yakmalı yoksa kombiyi komple kapatmak mi daha ekonomik ve doğru olur

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Cihan Bey… Bu durum dairenizin ısı kaybına da bağlıdır. Kombiyi yaz konumuna alarak bi deneme yapmalısınız. Daire petek kapatıldığında soğuk oluyorsa kalorifer devresini kapatmak yerine kısmak daha ekonomik olur. Ancak petek konumu kapatıldığında ev soğuk olmuyorsa bu şekilde kalması daha ekonomiktir.

Petek Yıkama