444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Airfel Family Cond 12 Arızasıslogan
down
Paylaş:

Airfel Family Cond 12 Arıza Kodu Nedir?

Family Cond model kombi kendiliğinden kapanmış ve çalışmaya başlamış.

Airfel Family Cond 12 Arızası nda Neler Yapılmalı?

Airfel Family Cond model kombi ekranında 12 arıza kodu belirdiği zaman ekranda “reset” simgesi vs. yer almaz. Çünkü bu bir arıza durumu değildir. Arıza durumlarında ancak reset yazısı veya anahtar simgesi belirebilir. Böyle bir durumda kullanıcı olarak cihaza herhangi bir müdahalede bulunmayın. Çünkü yaşanan durum cihazın kapanıp kendi kendine yeniden açıldığını belirtir.

  • Family Cond model kombi yaşanan bir sorun nedeniyle kendini resetlemesi nedeniyle tekrar çalışmaya başlamıştır. Bu durumda birkaç saniye sonrasında ekranda beliren 12 arıza kodu silinecek derece belirecektir. Yani cihaz çalışmasına kaldığı yerden devam edecektir. Bu durumda anakartın kendini resetlediğini de anlayabiliriz.

Bu bir arıza durumu olmadığı için kullanıcı olarak sadece bir süre kadar beklemenizi öneririz. Uzun süre bekleme sonrasında ancak sorun düzelmez ise servis yardımı almanızı tavsiye ederiz. Yüksek olasılıkla sorun düzelecektir. Herhangi bir müdahalede bulunmayın ve uzun süre düzelme olmaz ise mutlaka Airfel Servisi yardımı alın.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.