canlı destek ariza kaydi canlı destek

Airfel Servisi

Airfel Kombi Servisi sektörüne ve işine kendini adayan uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarını her aşamada özel servis olarak sürdürmekte olan Airfel Servisi işini daha uzun süre sürdürebilmek amacı ile çalışmalarını hızlandırmaktadır. Airfel Kombi Tamircisi adı altında hizmetlerini sunan firmamız yalnızca tüketicilerinden güven beklemektedir.
Bu güveni de çalışmalarındaki başarılı sonuçları ile zaten tüketicilerine yansıtmaktadır. Amacı da her zaman için tüketicilerinin güvenle karşılanıp memnuniyetle uğurlanmasıdır.

 airfel

Bu nedenle de işimizi baştan sona özenmekteyiz diyebiliriz. Ayrıca belirtmek isteriz ki bizler Airfel özel servis olarak tüketici huzurlarına çıkmaktayız. Özel servis konumunda olup yetkili servis unvanını almamaktayız. Yani özel servis olarak genel merkezle bağlantımız olmadan çalışmaktayız. Tüketicilerimiz huzuru yaşasın ve her zaman için de Airfel kombi sorunu yaşamasın diye elimizden geleni yapıp gece gündüz çalışmaktayız. Hizmet genelinde ülkemizin çeşitli yerlerine hatta her yerine hizmetlerimiz olduğu için çalışmalarımızı bulunduğunuz yere göre ayırt etmiyoruz. Ayrıca diğer firmalar gibi cihazınızda oluşan sorunları da hiçbir şekilde ayırt etmeden ya da bizler bu sorundan anlamıyoruz diyerek faaliyetler sunmuyoruz. Her bir soruna mutlak çözümüzüz vardır. Bunun sebebi ise işimizi sürdürdüğümüz teknisyenlerimizin uzman olmasıdır. Bu açıdan da kendimizi her anlamda güvendiğimizi sizleri de yaşadığınız her bir sorundan kurtaracağımızın sözünü verebiliriz. Çünkü hedefimiz her zaman memnuniyetini sağlayabilmek olacak…

Airfel Servisi

Yani Airfel Servisi’mizden yardım talebinde bulunarak hiçbir zaman hiçbir konuda sorun sıkıntılarla karşılaşmayacak aksine karşılaştığınız sorunların son bulduğunu göreceksiniz. Çalışmalarını kısa sürede beklediğiniz başarıda sürdürmekte olan Airfel Servisi ne dilediğiniz her zaman sizlerle olmaya sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Her zaman arayarak sıkıntınız ne ise belirtebilir hem teknik açıdan yardımlar hem de bilgiler alabilirsiniz. Hedefimiz yıllar öncesinde nasıl memnuniyetiniz ise yıllar sonrasında da yine değişmeyerek aynı kalacaktır. Bizlere güvenin asla sorun yaşamayacak yaşadığınız problemlerin de son bulduğuna şahit olacaksınız.

Airfel Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Airfel kombi kullanıcısı olarak kombi sorunları ile başınız dertte ise sizlere servis çağırmadan önce yapılması gerekenleri sunarak yardımcı olacağız. Bu bilgileri dikkate alıp uyguladığınızda arızayı kendiniz de çözümleyebilirsiniz. Tabi bu genel anlamda oluşan arıza durumuna göre değişir.

Airfel kombinin gaz olmadan çalışmayacağını düşünerek dairenizde gaz var mıdır diye kontrol etmenizde fayda vardır. Dairenizdeki gazı da ocağınızı çalıştırarak kontrol edebilirsiniz. Ocağınızın çalışmama durumu gazın olmadığı ve Airfel kombinin bu sebeple çalışmadığı anlamına gelir. Dairenizde gaz yok ise gaz vanası kapalı olabilir. Kapı dışındaki kombi yanındaki ve ocak yanındaki gaz vanasını kontrol ederek tüm vanaları açık duruma getirin. Vanalar boru ile aynı hizada yani paralel olduğunda açık demektir. Kapalı ise açık konuma alın. Açık ise ve buna rağmen ocağınız da Airfel kombiniz de çalışmıyor ise doğalgaz çalışması sebebi ile gaz kesintisi olabilir ya da faturanız ödenmediği için gazınız kesilmiş olabilir. Bunu gaz firmasından öğrenebilirsiniz. Ocağınız çalışır durumda olmasına rağmen Airfel kombiniz çalışmıyorsa suyu az ya da çok olabilir. Azsa su basmalı çoksa basıncı petek havasını alarak düşürmelisiniz. Su basıncı normal ise ya da uygulama yapmanıza rağmen çalışma olmadı ise bu durumda son olarak cihaza reset atabilirsiniz.

Reset işlemini de birkaç kez tekrar edin. Yine bir düzelme durumu olmaz ve Airfel kombi çalışmaz ise arızalı parça olabileceğinden yapabileceğiniz işlemler burada son buluyor demektir. Yani servisi arayarak bu konudaki yardımları servisinden almanız gerekmektedir.

Airfel Kombi Modelleri

Digifel- Digifix Duo- İntegrity- Digifel Premix

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr