Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Teknik Servisi

Airfel günümüzün özellikle de kombi sektöründe tercih edilen markalarından biridir. Bu markanın özel servis hizmetini sunuyor olmak da firmamız açısından ayrıcalıktır. Firmamız yetkili servis değildir. Airfel markasından bağımsız çalışmakta olan özel servistir. Teknik anlamda her şeyden önce kullanıcılarını düşünmekte olan Airfel Kombi Servisi çalışmalarını en başarılı uzman kadrosuna bırakmaktadır. Tüm hizmetlerinde her şeyden önce tüketicilerim diyen Airfel Kombi Servisi kendine has çalışmalarını bugünlere getirmeyi başarmış ve her zaman için de tüketicilerine elinden gelen yardımları sunmuştur. Tüketicilerinin huzurunda her alanda başarılı olmaya ve onları mağdur etmemeye odaklanan firmamızı aradığınızda sizler de beklediğiniz mutlulukta kendinizi bulabileceksiniz. Bizler bu sebeple her daim tüketicilerimizin huzuruna çıkıyor ve onları memnun, mutlu etmeden çalışmalarımızı kesinlikle sonlandırmıyoruz. Sizler de bu tüketicilerimiz arasında yerinizi almak istemez misiniz?

 • Airfel Kombi Servisi olarak genel merkezden bağımsız özel servis hizmetleri sunmaktayız. Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri ile özel servis hizmeti sunmaktayız.

Airfel Kombi Servisi Çalışmalarında Neye Dikkat Eder?

 • Müşterisini bekletmemeye Bizler için önemli olan her daim müşterilerimizdir. Bu sebeple de Airfel kombisinde sorun yaşayan tüm tüketicilerimizin yaşadığı mağduriyetin bilincinde hareket ederek onları bekletmiyoruz. En hızlı şekilde adreslerinde yer alarak tüm müdahaleyi yanlarında gerektiği şekilde yapıyoruz. AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS HİZMETİ için bizi arayabilirsiniz.
 • Müşterisini memnun etmeye Müşterilerimizin bizler için önemli olduğunu her defasında dile getirmekten çekinmiyoruz. Bu nedenle de tüm hizmetlerimizde odaklandığımız konu olan müşteri memnuniyetini yerine getiriyoruz. Sizler de hizmet alımlarında kalıcı memnuniyeti yaşamak isterseniz bunu size sunan Airfel Servisi’ni tercih edebilirsiniz. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odaklı çalışmaları ile kesintisiz hizmet sunmakta olan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 • Yaşanan sorunları çözümlemeye Airfel kombi ve klimalarda meydana gelen bütün arızalarda firmamızı aradığınızda kesin sonuç alabiliyorsunuz. Çünkü firmamızın alanında uzman ekibi yaşadığınız tüm sorunları çözümlemeye odaklanmış durumdadır. Bu çözümlemeleri de alanında sertifikalı teknisyenleri ile gerçekleştirmektedir. UZMAN TEKNİSYEN DESTEĞİ sunan firmamızı tüm Airfel kombi klima sorunlarınızda güvenle arayabilirsiniz. Kesin ve kalıcı çözümlemelerimizden gün boyu sizler de yararlanabilirsiniz.
 • Ekonomik çözümler sunmaya Airfel kombi ve klimalarınızın sorunlarının çözümlenmesinde ya da çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesinde servis desteğine ihtiyacınız olursa her daim en yakınınızda en uygun fiyatlarımızı sunarak bulunacağımızı unutmayın. EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ sunmakta olan firmamız siz değerli tüketicilerinin bütçesini düşünerek hareket eder ve sizleri bu anlamda asla zor durumda bırakmaz. En düşük fiyatlı, en iyi servis hizmetini her bir kullanıcısının ayağına kadar getirir.
 • Hizmetlerine garantiler sunmaya Airfel Servisi’ni tercih ederek garantili hizmetlerden de yararlanmış oluyorsunuz. Firmamız Airfel cihaz sorunlarınızda sizlere uzman ekibi ile yardımcı olarak işinin arkasında duruyor. YEDEK PARÇA GARANTİSİ sunarak olur da yine aynı sorunu yaşarsanız hiçbir ücret ödemeden aynı sorunu çözümlemeye odaklanıyor. Güvenilir, kaliteli, garantili en iyi hizmet için bizi aramaya devam edin…

Airfel Servisi hizmetlerinde dikkat ettiği noktaları sizlere kısaca sıralamış bulunmaktadır. Airfel Servisi ile iletişimde kalarak her şeyden önce kendinize güvenilir bir firma bulmuş olacaksınız. Kendinizi güven ve huzurda bularak her daim ulaşmak istediğinize ulaşmış olacaksınız. Bizler her daim hizmette memnuiyetinizin garantisiyiz!

Airfel Kombi Servisi Çağırmadan Önce Yapılacak İşlemler

Özellikle de Airfel kombi arızaları kullanıcısını zor durumda bırakmaktadır. Kış dönemlerinde daha yoğun şekilde kullanılan Airfel kombilerin arıza yaptığı durumlarda cihazlar çalışma yapmaz ve kullanıcı bu anlamda hem sıcak su hem de ısınma konusundaki ihtiyaçlarına yanıt bulamaz. Peki oluşan arıza durumlarında servis öncesi ne yapmak gerekir? Merak ediyor musunuz? İşte yanıtı:

 • Gaz vanaları kontrolü Bilindiği üzere Airfel kombiler doğalgaz olmadan çalışma yapmaz. Airfel kombiniz arızaya geçti ise yapmanız gereken ilk işlem gaz kontrolü olsun. Dairenizde gaz var mı yok mu öncelikle buna bir bakın ve gaz olduğundan emin olun. Mesela ocağınız doğalgazlı ise çalıştırmayı deneyin. Çalışır durumda ise sorunun Airfel kombinizde olduğunu anlayabilirsiniz. Ocağınız da çalışmıyorsa muhtemel sebepler: ana gaz vanasının kapalı olması, bölgede gaz çalışması olması veya doğalgazınızın kesilmiş olmasıdır. Bu durumları kontrol ederek ona göre yardım alabilirsiniz. Dairenizde bulunan gaz vanalarının mutlaka açık olması gerekmektedir.
 • Su basınç kontrolü Airfel kombinin su basıncı düşük veya yüksek olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Arıza durumunda su basıncını kontrol edebilirsiniz. Yuvarlak gösterge sizlere bar seviyesini ifade eder. Bar seviyesine bakın 1 in altını gösteriyor ise doldurma musluğu ile su basın. 2,5 veya 3 barın üstüne çıkmış ise basınç yüksek demektir. Bu durumda yüksek basıncı düşürmek için Airfel kombinize en yakın durumda olan kaloriferin hava alma bölümünü açarak su almalısınız. Bu uygulamalar ile basıncı dengeleyebilir, sorun basınçla alakalı ise sorunu çözümleyebilirsiniz.
 • Resetleme işlemi Airfel kombi arızasında aslında yapılması gereken en önemli uygulamaların başında gelmektedir. Arıza durumunda Airfel kombinizi seviş gelmeden önce maksimum 3 kez resetlemenizi tavsiye ediyoruz. Resetleme işlemini deneyin düzelme olursa cihazı kullanmaya devam edin. Düzelme olmazsa eğer Airfel Servisi yardımı alın.

Firmamızı Tanıyın

Airfel Servisi olarak sizlere servis gelmeden önce yapılması gerekenler hakkında kısaca bilgiler sunduk. Bu uygulamaları servis öncesi yaparsanız eğer sorunu çözümlemiş olabilirsiniz. Bu uygulamalar neticesinde sonuç değişmiyorsa veya aynı kalıyorsa cihaza kesinlikle müdahale etmeyin. Teknik anlamda gerekmedikçe cihazınıza müdahale etmeye kalkışmayın, alanında uzman yardımı alırsanız sorununuz mutlaka çözümlenecektir.

Airfel Kombi Modelleri

Digifel-Digifix Duo-İntegrity- Digifel Premiks

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (11 Yorum)

 1. tahsin sakarlı dedi ki:

  kolay gelsin aırfel kombi aldım tren sesi gibi bir ses çıkıyor 5 kez servis geldi ama bir türlü çözemediler en son değişim talebinde bulundum ama aradan 5 gün geçti bir cevap gelmedi ben kütrahyadan yazıyorum bu konuA BİR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Tahsin Bey… Biz özel servis olduğumuz için yani genel merkez ile bir bağlantımız olmadığı için maalesef ki size bu konuda yardımcı olamıyoruz. Genel merkezle görüşerek durumu belirtebilir, yardım alabilirsiniz.

 2. burcu dedi ki:

  melasef mutfaktadaki su kullanımda da aynı problem var uzun süre bekledikten sonra su ılık şekilde akıyor. teşekkürler

 3. burcu dedi ki:

  merhaba, digifel kombi yeni 1haftadır çalışıyor ısınmada hiç bir problem yok fakat banyo suyunu 55 dereceye almama rağmen su ılık oluyor dusta soguk suyla karıstırılmadıgı halde yetersiz. barı 1,5 gösteriyor hata vermiyor ne gibi bir sorun olabilir

  1. k.tamircisi dedi ki:

   Merhaba Burcu Hanım… Aynı durum mutfakta da oluyorsa cihazda sorun olabilir. Gerçi cihazınız henüz çok yeni sorun olacağını düşünmüyoruz. Bu durum sadece duşta oluyorsa bataryada yani duş musluğunda sorun olabilir. Duş bataryasını değiştirerek deneme yapın. Yine aynı durum olursa ve sadece bu sorun banyoda yaşanıyorsa tesisatçıyla görüşerek tesisatınızı kontrol ettirin.

 4. Osman genç dedi ki:

  Kombi sıcak su iletmiyor. Kombiyi çalıştırdığımızda arıza lambası yanıyor.

  1. k.tamircisi dedi ki:

   Merhaba Osman Bey… Cihaz sıcak suda arızaya geçiyorsa “R” düğmesine basarak cihazı resetlemeniz gerekir. Ancak resetleme sonrası düzelme olmuyorsa eğer servis yardımı almanız gerekiyor.

 5. yaşar arslan dedi ki:

  airfel kombi, kaloriferler ısınıyor ancak sıcak suyu açtığımda kombi ateşlemeyi kesip C154 arızaya geçiyor (yani kalorifer dönüş suyu gidişden sıcak mesajı). musluğu kapattığım zaman sistem normale dönüyor. ayrıca muslukdan akan suyun sıcaklığı olması gerekenden düşük akıyor. buradaki arıza nedir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yaşar Bey… Bu durumda sensörde, elektronik kartta, üç yollu vanada veya devir daim pompasında sorun olabilir. Yine de net teşhis için sorunu yerinde görmek gerekir.

 6. uğur ağca dedi ki:

  merhaba, airfel digital duo kombim in sıcak su ateşlemesi çalışmıyor. ancak petekleride açtığımda sıcak su çalışıyor. ama oda ısınıp soğuyor. yardımcı olur musunuz. neden kaynaklanıyordur.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Uğur Bey… Kombinizde sıcak su sorunu var. Kombi içinde ısınan suyu tesisata gönderdiği için petek konumunda musluklara çok az sıcak su gelir. Bahsettiğiniz durum da buna bağlıdır. Cihaz ekranda hata kodu veriyorsa eğer birkaç resetleme işlemi deneyin. Ancak düzelme olmuyorsa veya bir arıza kodu vermiyorsa servis çağırmanız gerekir. Kombinin temel çalışma prensibi sıcak su beklentisine yanıt vermek olduğu için hemen her parçada sorun olabilme ihtimali vardır. Bu yüzden net teşhis için sorunu yerinde görmek gerekir.

Petek Yıkama