canlı destek ariza kaydi canlı destek

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri ; Kombilerde bilindiği üzere en pahalı parçası Elektronik Kartlarıdır.  Kombi markalarına göre değişen Elektronik Kart fiyatları neredeyse kombinin yarı fiyatına yakındır. Bu kartlar bir çok serviste direk değişir. Kombi Tamircisi Elektronik kartlarınızı yeni fiyatının yarısından daha ucuza tamir edip yenisi gibi bir senede parça garantisi vermektedir. Bu sayede hem tüketicilerimiz hemde ülke ekonomisi adına ciddi bir tasarruf sağlanmaktadır.

elektronik kart tamiri

Kombi Elektronik Kart arızalarında ülkemizin büyük bir bölümünde servis hizmeti sağlayan Kombi Tamircisi müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve en kısa sürede probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Elektronik Kartta yaşanan tüm arızaları (kartın tamamen yanması hariç) mikroişlemci, kondansatör, tiryak,entegre, potans, sviç, diyot,direnç, tristör, ve diğer tüm kart parçaları yenisi ile değiştirilerek onarımı sağlanmaktadır. Bizler Kombi Servisi olarak kombi anakart tamiri uygulamasını uzman olan ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda sorunlar yaşayan ya da yaşamakta olan tüketicilerimiz var ise bizlerle direk iletişime geçebilirler. Kombide kart arızası kesinlikle hafife alınmamalıdır. Çünkü bu sorun kombinin kesinlikle hiçbir konumda çalışmamasını sağlar. Bu anlamda sorunlar yaşarsınız ve özellikle de kış aylarında karşınıza çıkar ise yaşadığınız zorluklar daha da büyük olur. Kış aylarında tüketici bütçesi daha zor durumda olduğu için bizler genelde Elektronik Kart Tamiri uygulamasını tüketicilerimize tavsiye etmekteyiz.

Elektronik Kart Tamircisi

Hem bu uygulama sonrasında kombi çalışmasına kaldığı yerden devam edebilir. Kart tamir edildi diye kombi kısa sürede yine aynı sorunu çıkarmaz. Fakat bu konuda titiz olan tüketicilerimiz değişim isteyebilir. Bizler tüketicimizin beklentisi ne ise ona yönelik çalışmaktayız. Bu konuda da tamir daha yoğun tercih edildiği için tamir yoluna gitmekteyiz. Ayrıca firmamız Elektronik Kart Tamiri uygulaması için de sizlere 1 yıl garanti seçeneği sunmaktadır. O 1 sene içinde eğer sorun yaşarsanız sizlerden servis bedeli de talep etmeyerek soruna çözüm bulmaktayız. Bizleri kombi elektronik kart sorunlarında uygun tamir işlemi için gün boyu arayabilirsiniz. Bu sebeple de Kombi Servisi telefonuna ulaşmanızı ve bilgilerinizi çağrı merkezi personellerimize bırakmanızı tavsiye ederiz. İşlemlerimiz sonrasında cihazınız çalışmasına kaldığı yerden devam edecektir.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr