canlı destek ariza kaydi canlı destek

Elektronik Kart Tamiri

Yaptığı her bir işlemin arkasında durması ile bilinen Kombi Tamircisi kombilerinizde meydana gelen elektronik kart arızalarında yine uzmanlığını konuşturmaktadır. Bugün bu makalesinde de siz değerli kombi kullanıcılarına her mevsim karşılaşılan elektronik kart arızası durumunda yapılması önerilen tamir müdahalesi konusundaki bilgilere yer verecektir. Bilgileri inceleyerek Elektronik Kart Tamiri konusunda öğrenmek istediğiniz her şeyi bulabileceksiniz.

elektronik kart tamiri

En uygun fiyata elektronik kart tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Ucuz ve garantili anakart tamiri yapan firma olarak huzurlarınızda yer alıyor olmaktan mutluluk duyarız.

Kombide Elektronik Kart Nedir?

Kombide beyin görevinde olup tüm parçaları yönetmekte olan bir parçadır. Kombilerde en önemli parçadır diyebiliriz. Kombide oluşan hemen her sorunda elektronik kart arızasına rast gelinebilir.

Kombide Elektronik Kart Tamiri Yapılabilir mi?

Kombide elektronik kart tamiri yapılabilir. Fakat bu işlem elektronik kartın arıza durumuna bağlı değişmektedir. Bazı arıza durumlarında tamir mümkün olmaz. Bu durumlarda mutlaka temin edilir ise değişimi yapılmaktadır.

Kombide Elektronik Kart Tamirinde Hangi Uygulamalar Yapılır?

  • Arızalı olan elektronik kart üstündeki tüm elektronik komponentler (kondansatör, diyot, tristör, triyak, direnç, mosfet, entegreler gibi) V/I komponent test cihazı yardımı ile devre üstünde teker teker V/I yani Akım/Gerilim eğrilerinin takibi ile test altına alınır. Arızalı olan bölüm test sonrasında ortaya çıkar ve tamiri mümkün ise tamir uygulaması yapılır. Arızalı olduğundan şüphe duyulan komponent sağlam görünse bile her ihtimale karşı yeni komponent ile karşılaştırılır bu şekilde de tespit yapılarak gereken müdahale yapılabilir.

Devre üstünde sağlam olduğu net olarak tespit edilemeyen komponetler vakumlu sökme havyaları yardımı ile devreden sökülüp, devre dışı bırakılarak test edilebilir.

Neden Elektronik Kart Tamiri Tercih Edilmeli?

  1. Fiyat bakımından değişim maliyetinin neredeyse yarısı kadardır.
  2. Tamir işlemi için de 1 yıl garanti sunulur.
  3. Tamir işlemi ile de yaşanılan sorun çözümlenebilir.

Kombi kullanıcılarının birçoğu elektronik kart arızalarında değişim işlemi yerine genelde tamir işlemine yönelir. Bunun sebeplerini yukarıdaki yazımızda sizlere kısaca bildirdik. Bizler de Kombi Servisi olarak aralarında yalnızca fiyat farkı olan Elektronik Kart Tamiri işlemini hemen her kullanıcımıza önermekteyiz ve uygulamaktayız.

Elektronik kart tamir ücretleri konusunda bilgi almak isterseniz çağrı merkezimize ulaşabilir, kombinizin marka modelini belirtebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz, alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile sizlerleyiz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr