canlı destek ariza kaydi canlı destek

Kombinin Basıncı Yükseliyor

Kombinin Basıncı Yükseliyor durumunun bir kaç tane nedeni vardır bunların ilki genleşme tankının işlev görmeyip ısınan suyun genleşerek çoğalmasıdır. Kombinizi kullandığınızı zaman basınç yükseliyor kullanmadığınız zaman düşüyor ise problem genleşme tankından kaynaklanmaktadır. Kullanmadığınız halde basıncınızda yükselme oluyor ise doldurma musluğu şebeke suyunu tesisata kaçırıyor olabilir, Eşanjör (plaka veya Ana eşanjör) delinmiş ve yine doldurma musluğu gibi şebeke suyunu tesisata basıyor olabilir . 

Kombinin Basıncı Yükseliyor

Kombilerin basınç yükselmesi ile alakalı tüm bilgilerini öğrenmek için aşağı da yer alan videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Tabi bir de bu sorunlar dışında arıza olmayan durumlar söz konusudur. Mesela kombi basıncının kendi kendine yükselmesi durumlarında bir arıza olduğu aşikardır. Fakat kombiye siz müdahalede bulundunuz ve basınç bu sebeple yükseldi ise bu sorun değildir. Yani şöyle ki bu duruma sizler müdahalede bulunarak fazla basıncı düşürmelisiniz. Müdahaleler bu anlamda genellikle kombi basıncı düştüğünde yükseltilirken sağlanır. Kullanıcı basıncın 1 bardan az olduğunu görür ve doldurma musluğunu açarak kombisine su basar. Su basma işlemini musluğu hızlı açtığında fazla sağlar. Bu durum sebebi ile de basınç olması gereken değerin üstüne çıkar.

Kombi su basıncı bu anlamda yükselmiş olur ki kombi bazı durumlarda su bile akıtabilir. Bunun yanı sıra kullanıcı doldurma musluğunu az açıp kapatmayı unutur ise yine kombiye su eklenmeye devam eder ve bu durum da yine kombide basıncın artmasına neden olur. Bu durumla karşılaşan bir kullanıcı iseniz kombideki fazla basıncı petek havasını alarak düşürebilirsiniz. Bu uygulama için Kombi Servisi‘ne ulaşmanız yeterlidir. Kombinin Basıncı Yükseliyor durumu hakkında sunulabilecek bilgiler bu şekildedir.

kombi-basinci-yukseliyor

kombinin bari artiyor

Fakat kombiye müdahaleniz söz konusu olmamasına nazaran yine de basınçta ilerleme oldu ise ya da oluyor ise bu durumda servisi aramanız gerekmektedir. Bu tip bir arıza yaşadığınızda 7/24 çalışan çağrı merkezimizden bize ulaşırsanız sizlere en kısa sürede hizmet vererek probleminizi çözüme kavuştururuz. Bizler işinde uzman ekip ile çalışan başarılı aynı zamanda deneyimli bir firma olarak kesintisiz hizmetlerimizle sizlere bu arıza durumu konusunda her daim yardımcı olacağız. Kombi Servisi telefonunu dilediğiniz zaman bu konudaki yardımları almak amacı ile arayabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr