444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Gölcük Kombi Servisislogan
down
Paylaş:

Kocaeli Gölcük Kombi Servisi

Gölcük ilçesinde 20 yıldan uzun süredir görevde olan Gölcük Kombi Servisi her şeyden önce kullanıcılarına yardımcı olma ve kullanıcılarının beklentisini karşılama çabasındadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmakta olan firmamızı aradığınızda tüm beklentilerinize yanıt bulabileceksiniz. Bizler her daim başarılı firmalar arasında ilk sırada yerimizi alıyoruz. Amacımız sizi her daim mutlu ve memnun edebilmek oluyor. Bu açıdan da görevlerimizi her daim en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizleri tercih ederek de her daim memnuniyeti yaşamanıza olanak tanıyoruz.

Gölcük Kombi Servisi

Gölcük Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 1. Kombilere yapılması gereken periyodik bakımlar
 2. Kombi cihazlarında oluşan arızaların kesin ve kalıcı çözümü
 3. Kombi tesisatın temizlenmesi

Gölcük Kombi Servisi her zaman her bir kullanıcısını düşünerek hareket eder. Bugünlere gelebilmek adına harcadığı çabayı her daim harcamaya odaklanır. Kendine has çalışmaları ile kullanıcılarının huzuruna çıkar ve en yeni teknikleri ile en mükemmel hizmetleri sağlar. Her bir kullanıcısını zor durumda bırakmaz ve mağdur etmez. İşte bu sebeple de sektöründe her daim sevilerek tercih edilir, tercihlerde de ilk sırada mutlaka yerini alır.

 • Gölcük Kombi Servisi’nden alacağınız her bir hizmetin veya uygulamanın arkasındayız. Çünkü tüm çabamız siz değerli tüketicilerimize her daim güvenilir hizmetler sunabilmek, en yeni uygulamalar ile huzurlarındaki yerimizi alabilmektir. Sizler de sorunsuz sağlanan en iyi hizmetler için bizi aramaya devam edebilirsiniz.

Gölcük Kombi Servisi Hizmetlerden Nasıl Yararlanabilirim?

Kombinizin meydana getirdiği tüm arızalarda, bakımlarda ya da onarımlarda Gölcük Kombi Servisi iyi hizmeti gün boyu kusursuzca sunabilmektir. Bu açıdan da yaptığımız her bir çalışmanın arkasındayız. Sizleri memnun bırakacağız ve bizi tercih ederek zor anlar yaşamanızı engelleyeceğiz. Bu açıdan da önerimiz her daim bizi aramanızdır.

Gölcük Kombi Servisi olarak çıktığımız bu yolda her daim başarılı olacağımızdan ve sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz…

Kombi Bakımı İçin İlla Uzman Yardımı mı Almak Gerekir?

Tabi ki evet… Kombilerin elektrik, doğalgaz ve su ile çalışıldığı asla unutulmamalıdır. Sağlık açısından sorun yaşanılmaması can ve mal güvenliği için kombi bakımlarının uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir. Bakımsız kalan kombiler birçok sağlık sorunu yaşattırıyorken bakımı uzmanı tarafından yapılmayan kombiler de sağlık sorunu yaşatabilmektedir.

Kombi bakım zamanı geldiğinde alanında uzman servis ekibi yardımı alırsanız sorun yaşamayacağınız gibi can ve mal güvenliğinizi de tehlikelerden uzaklaştırmış olursunuz.

Kombi Bakımı

Gölcük İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Mahalleler

Atatürk – Ayvapınarı – Cumhuriyet – Çiftlik – Değirmendere Merkez – Değirmendere Yalı – Deniz Evler – Donanma – Dumlupınar – Düzağaç – Eskiferhadiye – Ferhadiye – Halıdere Yalı – Halıdere Yeni – Hamidiye – Hasaneyn – Hizareyn Merkez – İcadiye – İhsaniye Merkez – İpek Yolu – İrşadiye – Karaköprü – Kavaklı – Körfez – Lütfiye – Mamuriye – Merkez – Mesruriye – Nimetiye – Nüzhetiye – Örcün – Panayır – Piyalepaşa – Saraylı – Selimiye – Siyretiye – Sofular – Şehitler – Şevketiye – Şirinköy – Topçular – Ulaşlı Yalı – Ulaşlı Yavuz Sultan Selim – Ümmiye – Yazlık Merkez – Yazlık Yeni – Yeni – Yukarı – Yunus Emre – Yüzbaşılar

Gölcük ilçesindeki hizmetlerimiz; Gölcük Baymak Servisi, Gölcük Eca Servisi, Gölcük Vaillant Servisi, Gölcük Viessmann Servisi, Gölcük Demirdöküm Servisi, Gölcük Ferroli Servisi adı altında devam etmektedir. Hizmet sunmakta olduğumuz markalar ile hiçbir bağımız yoktur. Markalardan bağımsız sadece kullanıcı talebi ile özel servis hizmeti sunan bir firmayız, yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (44 Yorum)

   1. Kolay gelsin visman kombi miz F05 hata veriyor ne ola bilr bana ne kadara.mal olur bil.verir seniz sevinrim

    1. Merhaba Mustafa bey… Atık gazı sisteminde sorun olduğunu bildiriyor f 05 arıza kodu. Bir çok nedenden olabileceğinden net teşhis koymadan maalesef fiyat vermek zor.

   1. Merhaba İsmail Bey… Bu durumda önce bacayı kontrol ettirin. Baca ile alakalı hemen her durumda cihaz patlamalı yanma yapabilir. Baca dışında cihazın bir de anakartını kontrol ettirmeniz gerekir. Bu arıza durumu birçok soruna neden olabileceğinden servis ekiplerinin yerinde görüp tespit etmesi gerekir.

  1. Merhaba.Dubleks evimizin kombi basınç ayarını 1.5 te kullanıyoruz. İdeal midir? Teşekkürler.

   1. Merhaba Mehmet Bey… Kombide ideal basınç değerleri 1,5 bar kadardır. ideal bir kullanımdır. Kullanıma bağlı basınçta ufak tefek düşmeler ve yükselmeler olabilir. Bu da normaldir.

  2. Demirdöküm atron sorunumuz kombi yanarken birden sönmesi petekler soguyor sıcak suyu açtıgımızda akıtırsak bazen tekrar yanıyor sorun nerdedir acaba ekranda herhangi bir hata kodu vermiyor

   1. Merhaba Mehmet Bey… Kaloriferlerin devreden çıkması birçok sebebe bağlıdır. Yani pompa, kalorifer sensörü, anakart gibi parçaların kontrol edilmesi gerekir. Kalorifer filtresinde tıkanıklık olabilir. Birçok sebep olabileceği için servis yardımı almanız gerekir. Cihaz hata kodu veriyor olsa arıza durumu hakkında tahmini bilgiler verilebilir ancak hata kodu da vermediği için uzman yardımı almanızı öneririz.

   1. Merhaba Muhammed Bey… Cihaz devreden çıkıyorsa parçalarda sorun olabilir. Ancak sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Bu yüzden servis yardımı almanızı öneririz.

  3. Buderus U22 Hermetik kombi .Kombi balkonda.Baca uzunluğu 2.5 metre ve 2 tane 45 lik dirsek var.(kombinin ustundeki 90 lık dirsek hariç).yani baca bu dirseklerle yaklaşık 30 cm dikey olarak yükseliyor.Ama kombi bu şekilde çalışmıyor.Ve 3C arızası veriyor.Bacalari çıkarınca kombi çalışıyor.Nasil çözebiliriz bu sorunu.

   1. Merhaba Nail Bey… Hermetik kombiye göre baca uzun. Uzun olduğu için de cihaz hava akışı sağlayamıyor yani dışarıdan temiz havayı alamadığı için 3C yani hava akış arızası veriyor. Baca boyunun kısaltılması gerekir. 2 dirsek de hava akışını zorluyor. Kombinin yerinin değiştirilmesi ve standart baca mesafesine uygun bir yere monte edilmesi gerekiyor. Bu yüzden servis yardımı almanızı öneriyoruz.

   1. Merhaba Yasemin Hanım… Kombi limit termostat yani aşırı ısınma hatası veriyor. Kombi basıncının 1 ile 2 bar arasında olduğundan emin olun. Basınç düşükse eğer basıncı yükseltin. Kombi altında yer alan tesisat vanaları ile kalorifer vanalarının açık olduğundan emin olun. Vanalar kapalıysa mutlaka açın. Dairede en az 3 kalorifer kullanmanız gerekir. Bunun dışında yapabileceğiniz son işlem kombiyi resetlemektir. Tek bir reset işlemi ile sorun düzelmezse bu işlemi birkaç kez daha uygulayın. Yine de sorunda düzelme olmazsa eğer servis çağırmanız gerekir. Yapabileceğiniz başka bir işlem kalmıyor maalesef.

   1. Merhaba Menderes Bey… Öncelikle kombide, tesisatta ve peteklerde su akıntısı olup olmadığına bakın. Petek ve tesisatta su akıntısı varsa tesisatçı çağırmanız gerekir. Kombide su kaçağı varsa eğer kombi servisi çağırmanız gerekir. Gözle görülür bir yerde su kaçağı yoksa eğer, kombiye su bastığınız an direk basınç sıfırlanıyorsa tesisatçıyı çağırın, kombiye günde birkaç defa su basmak zorunda kalıyorsanız kombi servisi çağırın. Ancak bu şekilde net bir çözüm alabilirsiniz.

   1. Merhaba Fatih Bey… Kombide ilk beliren hata kodu her zaman için ilk müdahale edilmesi gereken önemli bir hata kodudur. Kombinizin modeline göre E05 arızası; hava akış sorunudur. Baca yerinden çıktığında, baca uzun olduğunda, fan, anakart, prosestat gibi parçalarda sorun olduğunda ekranda bu hata kodu belirir. F35 arızası; kullanım kılavuzunda yer almayan bir hata kodudur. Harici bir sorun olabilir. Muhtemel sebep anakart diyebiliriz ancak yine de sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Bu yüzden servis çağırmanızı öneririz.

  4. İyi günler evimde wiessman vitodens 050 _w yoğuşmalı kombi var. Yer Aydın ev izolasyon suz kombiyi yoğuşmalı olduğundan Max verim için 50c çalıştırıyorum. Evde 5 petek 1 havlupan açık 2 oda petekleri kapalı odaları açmıyorum. Evde oda termostatı var çocuk olduğunu için ev 22.5 c 23c ayarlı.3 petek full açık 2 petek az açık.bu ay 239 m küp yakmışım.daha tasarruf lu nasıl kullanırım kombiyi 60c alsam çabuk ısıtıp devreden kombi çıkacak. 50c de evi ısıtmak geç olacak kombi çok çalışacak.

   1. Merhaba Levent Bey… İzolasyonsuz bir evde tasarruf etmek imkansız gibi bir şey diyebiliriz. Yakıt tüketimi her zaman için fazla olur. Çünkü siz evi ısıtmak istedikçe ev yalıtımlı olmadığı için kombi her zaman daha fazla enerji harcar. Kombiyi doğru şekilde kullanıyorsunuz kullanımsa sıkıntı yok. Ancak sürekli ısı kaybı olacağı için kombi sürekli devrede olacaktır. Yakıt tüketimi de bu yüzden faz olur. Yine de daha az yakıt tüketimi yapmak adına oda termostatı kullanabilirsiniz. Ancak demiş olduğumuz gibi yine de izolasyon olmadan tasarruflu kullanım sağlamanız çok zor.

  5. Baymak novadens extra kombim var kombim sürekli çalışıyor
   Hiç dinlenmeye geçmiyor.Kombim sürekli aynı derecede yani (42)yanıyor .Bu dereceyi yukarı aşağı düşürüp çıkarŞamdan yine aynı hiç sönmüyor kombi.Bunun nedeni ne olabilir bilgi verebilirsiniz? Şimdiden tsk .

   1. Merhaba Serdar Bey… Ekranda beliren genel olarak kombi içinde bulunan suyun sıcaklık derecesidir. Ancak bu sıcaklık değerinin sabit kalmaması gerekir. Cihaz devreye girdiğinde yani brülörde yanma olduğunda yükselir, brülör söndüğünde yavaşça düşer. Dereceyi artırıp düşürmenize rağmen ekranda sabit 42°C görünüyorsa kombinizin ya ekran kartında ya da anakartında sorun olabilir. Yine de sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Bu yüzden servis yardımı almanızı öneririz.

  6. Merhaba 10 yıldır demir döküm nitro kullanmaktayım.
   Bu güne kadar sorunsuz bir şekilde çalıştı fakat garip bir ariza var kombine
   Eko moduna geçiyor kendi kendine ve ekran ışığı bazan hiç sönmüyor
   Eko modunu iptal edip kış moduna alıyorum birsüre sonra tekrar geçiyor
   Isıtma veya soğutmadı sıkıntı yok ama banyoda eğer ayar yapmadan gidersek bir sıcak bir soğuk akıyor ne yapmamız gerek şimdiden çok teşekkür ederim

   1. Merhaba Kürşat Bey… Nitron model kombilerde eco düğmesine basmadan cihazın kendi kendine eco moduna geçmemesi gerekir. İptal etmenize rağmen yeniden eco moduna geçiyorsa anakartta bir sorun olabilir. Bunun için sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Banyoda yaşadığınız sıcak su sorunu eğer mutfak musluğunda da oluyorsa bu durum da kombi ile alakalıdır. Ancak sadece banyoda oluyorsa, banyoda yer alan musluk bataryasında ya da tesisatında sorun olabilir. Bu durum için de ayrıca tesisatçıdan yardım almanız gerekir.

   1. Merhaba Halis Bey.. Micra Dual markalı kombiyi ilk kez duyduk. Bu yüzden arıza kodları konusunda detaylı bilgiye sahip değiliz. Kombi basıncını kontrol edin 1,5 bar olduğundan emin olun. Kombiye gaz geldiğinden emin olun. Birkaç kez kombiyi resetleyin. Arıza durumunda yine de bir düzelme olmaz ise servis yardımı almanız gerekir. Cihazı yerinde incelemek lazım.

  7. Viesmann vitodens 100 model kombi kullanıcısıyım. Kombi ekranın altında bulunan eco comfort modu göstergesi çalışmıyor hangi modda çalıştığını göremiyorum ve çalışma modunu değiştiremiyorum bu konuda ne yapmalıyım teşekkürler

   1. Merhaba Mesut Bey… Ekranda beliren semboller silik ya da hiç görünmüyorsa bu genel olarak ekran kartı ve anakarta bağlı bir arıza durumudur. Bu durumda kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem de olmadığı için servis yardımı almanız gerekir. Gölcük Kombi Servisi olarak bu sorununuzda size yardımcı olmak isteriz. 444 1 837 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

  8. Ariston kombi kullaniyorum.. 50 ve 60 lambalari ve sari led yanip sonuyordu.. altindan su bastim ve calistirdim bir kac kez ama sorun devam ediyor.. cozulmedi.. oneriniz nedir

   1. Merhaba Murat Bey… Kombiniz düşük tesisat basıncı uyarısı vermiş. Yani basıncın 1 bar altında olduğunu belirtir. Bu durum çok sık yaşanıyorsa yani sürekli su basmak zorunda kalıyorsanız bir yerde su kaçağı olabilir. Kombide su akıntısı varsa kombi servisi çağırmanız gerekir, petek ya da tesisat borularında su akıntısı varsa uzman bir tesisatçı çağırmalısınız. Ancak gözle görülür su akıntısı yoksa, kombi günde birkaç kereden fazla bu hatayı veriyorsa sıva altı kaçağı olabilir. Haftada birkaç kez bu durum yaşanıyorsa kombide sorun olabilir. Her şekilde işin uzmanından yardım almalısınız.

   1. Merhaba Cebrail Bey… Eca Proteus model kombilerde ekran olmadığı için arıza durumların ledlerin yanıp sönmesine göre belirtilmektedir. Hangi led kırmızı yanıyor bize bunu belirtirseniz size yardımcı olmaya çalışırız. Ön hazırlık olarak; dairenizde gaz kesintisi olmadığından emin olun, gaz vanalarına bakın, kapalıysa açın. Ardından cihazın su basıncını kontrol edin, su basıncı düşük durumdaysa basıncı yükseltin yani kombiye 1,5 bara kadar su basın. Son işlem olarak cihazı resetleyin. “R” düğmesine bir kez basın ya da birkaç saniye kadar basılı tutun. Bu şekilde cihazı resetlemiş olursunuz. Tek bir resetleme işlemi işe yaramadıysa birkaç resetleme işlemi daha uygulayın. Yine de çözüm bulamıyorsanız Gölcük Kombi Servisi olarak bizi 444 1 837 numaramızdan arayarak yardım alabilirsiniz.

   1. Merhaba Cengiz Bey… Kombi, su tazyiğini çok düşük oranda etkileyen bir cihazdır. Önce tesisatınızı ve kesik kesik su gelen bataryaları, muslukları kontrol ettirmeniz gerekir. Tesisat tıkalıysa uzman bir tesisatçı tarafından müdahale edilerek sorun çözümlenir. Musluk bataryalar bozuksa değiştirilerek sorun çözümlenir. Ancak tesisatla alakalı bir sorun çıkmazsa o zaman kombide eşanjör gibi arıza durumları söz konusu olabilir. Ancak demiş olduğumuz gibi bu düşük bir orandır. Öncelikle uzman bir tesisatçıdan yardım alarak tesisatınızı kontrol ettirmenizi öneririz. Sorun çıkmazsa o zaman bize 444 1 837 numaramızdan ulaşarak yardım alabilirsiniz.

  9. Merhaba ;
   Çalıştığım yerde kombiyi sıcak diyerek sürekli kapatıyorlar. Bu durumda da ben üşütüyorum. En son kendi odalarındaki petekleri kapattılar, benim odamdaki açık kaldı. Fakat şimdi de doğalgaz faturası çok geliyor, doğalgaz tüm petekleri dolaşıyor petekler açılmasa da ücret aynı geliyor diyorlar. Bu doğru olabilir mi?Bana saçma geldi açıkçası

   1. Merhaba Pınar Hanım… Kombi kullanılan dairelerde en az 3 petek vanası her zaman açık olmalıdır. Kombi kış konumunda olsun olmasın fark etmiyor. Petek vanalarının sağlıklı çalışma için açık kalması gerekir. Eğer tek bir petek vanası açık kalıp kullanılıyorsa bu durum yakıt tüketimini çok etkilemez. Düşük oranda etkiler. Yani ne kadar petek açık olursa yakıt tüketimi o kadar fazla olur. Petek vanalarını kapatmak ne demektir? peteğe gelen sıcaklığı kesmek demektir. Sıcaklık kesilirse sadece vanası olan peteklerden kesilir. Ancak vanası açık olan petekler kombi kalorifer konumunda olduğu sürece ısınır. Tek bir petek kullanımı faturanın çok yüksek gelmesine neden olmaz. Ancak kombiye zarar verir. Tek bir petek üzerinden devir daim yapan kombi pompası sıkışabilir. Yani kombi masraf çıkarabilir.

  10. Copa markalı şofben. Hiçbir arıza kaydı yok görüntü ekranı açıyoz hemen kapanıyor. Ve son zamanlarda uçak çalışır gibi çalışıyordu. Sesli bayağı… Sorunu nedir bunun. 2 yıllık şofben

   1. Merhaba Abdulkadir Bey… Şofbenin görüntü ekranı kapanıyorsa yani ekrana hiç ışık gelmiyorsa bu elektronik kart arızasıdır. Ses yapma durumunu da yerince incelemek gerekir. Her iki arıza durumu için de servis yardımı almanızı öneririz. Cihazınız çok eski değil yeni. Arıza sebeplerini yerinde araştırarak bulmak ve müdahale etmek gerekir.

   1. Merhaba Bahar Hanım… Devriye işlemi derken? Kombiyi devreye alma yani garantisini başlatma işleminden mi bahsediyorsunuz? Bu işlemden bahsediyorsanız eğer uygulamayı biz yapmadığımız için maalesef detayını bilemiyoruz.