Gebze Kombi Servisi

Paylaş:

Kocaeli Gebze ilçesindeki kombi kullanıcılarına her konuda beklediği hizmeti sunabilecek profesyonellikte olan Gebze Kombi Servisi günün kesintisiz huzurlarınızda dır. Gebze ilçesinde aradığı hizmeti bulamayanların adresi olan firmamız başarıları sayesinde kullanıcılarına hizmet öncesi kadar hizmet sonrası da memnuniyet garantisi vermektedir.

 • Gebze Kombi ServisiGebze Kombi Servisi’ni tercih ederek kombilerinizin bakımı, arıza onarımı konusundaki hizmetleri kesintisiz olarak alabilirsiniz. İşlemlerimiz kombi konusunda sertifikalı ve profesyonel teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gebze ilçesinde kombiniz ile sorun yaşamakta iseniz marka model ya da çeşit ayırt etmeksizin sizlere beklediğiniz hizmeti sunabilme konusunda garanti veriyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz, alanında uzman ekibimiz, donanımlı araçlarımız ile hizmete her zaman için hazır bulunmaktayız.

Güvenilir ve Garantili Hizmetin Adresi Gebze Kombi Servisi

Kocaeli Gebze ilçesinde ikamet edip kombisi ile sorun yaşayan ya da kombisine profesyonel bakım yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza her zaman yardımcı olmak görevimizdir. Bizler yılların bize katmış olduğu deneyimler ile huzurlarınıza çıkıyoruz. Her bir hizmetimizin arkasında durarak sizlere özellikle de memnuniyet konusunda garanti veriyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımız ile çıktığımız bu yolda her daim başarılı olduk. Başarılarımızın daimi olması ve daimi şekilde sizlere beklediğiniz hizmeti sunmak için de her zaman var olacağız.

 • Aldığınız her bir hizmette güven ve garanti beklentiniz var ise Gebze Kombi Servisi olarak beklentilerinize karşılık vermeye her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz!

Kombiyi Doğru Kullanmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Evde olmadığınız zaman (aynı gün içinde ve özellikle de kış aylarında) kombiyi kapatmamalı, ayarını kısmalısınız.
 • Kombi bakımları ihmal etmeden yılda bir defa yaptırmalısınız.
 • Kombi arızalarında servis öncesi yapılacak birkaç kontrol ve işlemi uygulamalı, çözüm olmayan durumlarda uzman yardımı almalısınız.
 • Oda termostatı kullanırken kombi ayarını yükseltmeli, oda ısısını oda termostatı üzerinden ayarlamalısınız.
 • Konut içinde 1 ya da 2 kaloriferi kullanmamalı en az 3 kaloriferi kullanmalısınız. Bu sayede kombi daha sağlıklı devir daim yapacaktır.
 • Kaloriferlerin daha iyi ısınması ve uzun ömürlü olması açısından temizliğini 3 yılda bir kez yaptırmalısınız.
 • Uzakta kalan petekler ısınmıyorsa veya konut içinde çok sıcak ya da ılık olmasını istediğiniz odalarınız var ise termostatik vana kullanmalısınız. Bu dayede oda ısı kontrolünü yapmış olursunuz ve tasarrufu yaşarsınız.
 • Kombi bacalı ise ortamda havalandırma amacı ile menfez kullanmalısınız ve ortamdaki pencere sürekli açık kalmalı. Aksi taktirde sağlığınızdan hatta yaşamınızdan olabilirsiniz.
 • Kombi arızalanmadan servis çağırılmaz düşünesine uymamalısınız. Kombilerin kış öncesi bakımlarını, genel kontrollerini ve ayarlarını yaptırmalı, işlem sonrası kullanmaya başlamalısınız.

Kombi Arızalandığında Kullanıcı Servis Öncesi Neler Yapmalı?

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Gebze’de Hizmet Verdiğimiz Yerler

Adem Yavuz , Ahatlı , Arapçeşme , Balçık , Barış , Beylikbağı , Cumaköy , Cumhuriyet , Denizli , Duraklı , Elbizli , Eskihisar , Gaziler , Güzeller , Hacıhalil , Hatipler , Hürriyet , İnönü , İstasyon , Kadıllı , Kargalı , Kirazpınar , Köşklü Çeşme , Mevlana , Mimar Sinan , Mollafenari , Muallim , Mudarlı , Mustafapaşa , Osman Yılmaz , Ovacık , Pelitli , Sultan Orhan , Tatlıkuyu , Tavşanlı , Tepemanayır , Ulus , Yağcılar , Yavuz Selim , Yenikent

Gebze Kombi Servisi çalışmalarını; Gebze Vaillant Servisi, Gebze Baymak Servisi, Gebze Eca Servisi, Gebze Demirdöküm Servisi, Gebze Ferroli Servisi, Gebze Viessmann Servisi adı altında sürdürmektedir. Adı geçen markalar ile firmamızın bir bağlantısı bulunmamakta olup firmamız yetkili servis değildir, markalardan bağımsız kullanıcı talebi ve onayı ile özel teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Yorumlar (3 Yorum)

 • merhaba 3 veya 4 aydan beri kullandığımız kombimizi havalar soğuyunca petekleri açtık o günden sonra kütür kütür ses yaparak arıza kodu veriyor kombi bosch marka e9 arıza kodu veriyor

  • Merhaba Hasan Bey… Bosch kombiler E9 arızası düşük basınç arızasıdır. Kombi tesisatınızdaki su basıncına bakın, 1 barın altında ise kombiye su basmanız gerekir. Basınç normal değerdeyse veya su basma işlemi sonrası sorun düzelmiyorsa servis müdahalesi gerekir. Kombinin sesli çalışması da ayrı bir arıza durumudur. Net teşhis için de sorunu yerinde görmek gerekir. Servis çağırırsanız bu konudaki yardımları alabilirsiniz.

   Kombi Tamircisi

Uzmanına Sor / Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Faydalı Olabilir

Arızanı Çöz Pratik Bilgiler

Anketimize Katılın

Hangi Marka Kombi Kullanıyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Görüşleriniz

Sitemiz Hakkında Görüşleriniz

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ödeme Kolaylığı

Kredi Kartı ile Ödme